Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 357
  • 3 695
  •   1
Отговори

Анкета

Любим влогър за месец януари

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 29 фев 2020, 19:35
* Може да изберете максимум 3 опции.

# 435
  • Мнения: 18 503
Ами тя Поли видимо не я вълнуват особено бюти неща и гримове, за мен не е типичния бюти влогър. Някой знае ли те ли ги канят там, съответната компания, те ли им плащат да отидат?

# 436
  • Мнения: 8 890
Магисан водила ходила с бебето на църква. И тя без столче в колата, дано е само, когато колата е спряла.

# 437
  • Мнения: 5 508
Попревъртях го видеото на Поли, и се чудих защо казва, че е без грим, като ясно виждах спирали и молив.  Вярно, че е субективно, но за мен спирала и молив са повече грим от фдт и коректор. Вторите се махат по-лесно. При всички случаи изглежда супер с или без фдт.
Още в началото казва, че няма да ползва продукти, които 'крият' разни неща и че спиралата не крие несъвършенства, а просто отваря лицето Simple Smile

# 438
  • Мнения: X
Не знам гледали ли сте този канал. Момичето често прави дискусионни видеа, проследявайки кариерите на много известни ютюбъри. Коментира провали, промени, "драма" и какво ли не, но не по клюкарски начин, а анализира и споделя мнение. Има интересни попадения и ако сте гледали хора като Зоела, Таня Бър, Маркъс Бътлър, In the Frow, Джо Съг, Луис Пентланд и т.н. в пика на кариерите им, може да намерите нещо интересно за вас. Малко носталгия за времето, в което всички бяха едно голямо семейство, ютюб беше за забавление и кой в каква посока е тръгнал след това. Разочаровани последователи, кариерни възможности, въобще много неща.

https://www.youtube.com/channel/UCMtordvBEyqtBuj3wnhjpgQ/videos

# 439
  • Мнения: 4 690
Ами, мен не ме умиляват 3645689007654 снимки на бебе... Сигурно съм темерут
Винаги съм се шегувала, че ще съм готова да стана майка, когато снимките на бебета започнат да ме умиляват повече от тези на котенца и кученца.

Въх...Вал на маникюр, с това натоварено ежедневие, как да повярваме.. Браво, момиче!!!

# 440
  • Мнения: 3 609
Днес имах да гладя. И от скука пуснах някакъв канал, неизвестен за мен, обаче се оказа супер попадение. Споделям го като паралел с Тейчета, Наумчета, Джуганита и все подобни двойки. Тук пак са двойка, семейство, но клиповете им са на светлинни години!! Очите ми останаха в този и пътуването им е Ориент експрес от Виена до Лондон, през цялото време в главата ми се въртяха едни мечти как ще взема аз два билета за мен и любимият мъж и заминаваме... ама щом клипа свърши и проверих цените..Да речем, че няма да е скоро Simple Smile
https://www.youtube.com/watch?edufilter=NULL&v=PSWqg34MchI

# 441
  • Мнения: 771
Харесва ми новото видео на Теа и Наум. Наистина отговориха на повечето популярни въпроси като тези за Александра и Дани, както и за това какво е работила и работи Теа. Определено ги харесвам, защото мисля че са естествени и са ми приятни за слушане след работен ден.

# 442
  • Мнения: 975
И аз гледах влога на Ивана от Виена и не мога да разбера защо се отделя толкова време на това кой какво е ял. Все едно и също - ядох боб, Гичка си поръча шкембе, а Пенка мушна един дюнер. Това във всеки влог, толкова ли няма какво да се снима?

# 443
  • Мнения: 771
И аз гледах влога на Ивана от Виена и не мога да разбера защо се отделя толкова време на това кой какво е ял. Все едно и също - ядох боб, Гичка си поръча шкембе, а Пенка мушна един дюнер. Това във всеки влог, толкова ли няма какво да се снима?

Просто на Ивана и липсва креативност, защото се занимава само с YouTube и Instagram и според мен е зациклила на едно място. Ако се захване да работи нещо и да се среща с различни хора ежедневно ще и дойдат повече идеи. В този ред на мисли смятам, че да започне рубрика, в която кани хора да гостуват и обсъждат различни теми ще е супер, стига да не кани хора като Валери, а доста по - интересни личности, които имат какво да кажат и на какво да ни научат.

# 444
  • Мнения: 6 604
Ами, мен не ме умиляват 3645689007654 снимки на бебе... Сигурно съм темерут
И мен, затова не я и следя. Гримовете също не са ми интересни. Само обзавеждания, имоти, хитринки за подреждане и т.н.
Хубавото е, че има достатъчно влогъри и блогъри за всеки вкус Hands Plus1
Има ли български влогъри, които следиш? 🤔
Че и на мен точно тези неща са ми интересни. 🤗

# 445
  • София
  • Мнения: 11 702
Полито не харесвала гримове, ама не е отказала на аванта да иде до Виена... Такова двуличие ми е ненужно.

Днес цял ден си пиша с Мики и ме забавлява искрено това момиче. Чакаме я с ревютата на червилата на НиЛо Joy

# 446
  • Мнения: 8
Здравейте, мацки! Следя ви от няколко месеца и наистина се пръскам да се хиля с вас. Определено много ме забавлявате! Най-накрая реших да пиша и аз. Съгласна съм с 95% от мненията тук, с някои изключения. Така аз искам да се върна на темата за Биляна.. знам, че не е б/влогър, но след онази снимка не спира да пуска провокации. Разгледах и обстойно публикациите, мислите ли че има шанс това да е фейк новина? Знам, че е глупаво, ама за толкова време, по никакъв начин да не се разбере и сега всички тези сторита.. не знам. 😯

# 447
  • Мнения: 35 069
Ипси ми писа, че не знаела за болестта на Николина , и че вече изтрила поста.

# 448
  • Мнения: 1 859
Здравейте, мацки! Следя ви от няколко месеца и наистина се пръскам да се хиля с вас. Определено много ме забавлявате! Най-накрая реших да пиша и аз. Съгласна съм с 95% от мненията тук, с някои изключения. Така аз искам да се върна на темата за Биляна.. знам, че не е б/влогър, но след онази снимка не спира да пуска провокации. Разгледах и обстойно публикациите, мислите ли че има шанс това да е фейк новина? Знам, че е глупаво, ама за толкова време, по никакъв начин да не се разбере и сега всички тези сторита.. не знам. 😯

Не, щом го пише в "Гювеч", значи е вярно. Stuck Out Tongue Closed Eyes Trollface

Ипси ми писа, че не знаела за болестта на Николина , и че вече изтрила поста.

След дъжд - качулка..

# 449
  • Мнения: X
Работата е там, че „шегата” е неуместна, независимо за кого се отнася и има ли или не здравословни проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт