Лидл 136 - Винено-любовна февруарска

  • 97 946
  • 2 011
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 267
Френският салам с орехи не става, пълен е с сланина вътре и е мазен. Но пък царската туршия е хубава.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 546
И аз съм вземала от френският с орехи,ужасен е.
Има един гаден остатъчен вкус, никой не го яде в къщи и накрая го изхвърлих.
Яла съм с лешници, ама донесен ми от Франция, е тоя нашият няма нищо общо с френския.

# 17
  • Русе
  • Мнения: 5 339
И аз при вас. Ще ходя за майонезата на Хелманс. Друго нищо конкретно. Риба ми се хапва, но не е сезон и няма нищо интересно.

# 18
  • Мнения: 39 048
Малко късно, че американската седмица отмина, но днес купих на децата снакс с вкус на къри и барбекю, и много го харесаха.

# 19
  • Мнения: 25 675
И аз съм вземала от френският с орехи,ужасен е.
Има един гаден остатъчен вкус, никой не го яде в къщи и накрая го изхвърлих.
Яла съм с лешници, ама донесен ми от Франция, е тоя нашият няма нищо общо с френския.
+1
 Всеки опит с френските салами ми е негативен и накрая се хвърля. А не са никак евтини.

# 20
  • Мнения: 6 612
bradata, благодаря за темата!🌹
Тета, у наше село няма Кауфланд, та затова писах, че Нескафе крема е най-изгодно в Лидл  за мен.
Показаните гризини вкъщи ги харесваме.

# 21
  • Мнения: 1 146
Аз след дълго колебание все пак взех чопъра и реших да не чакам за другия. Взех и от петмеза. По-късно ще го дегустирам. Дано да ми допадне че взех 3 бройки Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 6 110
Брадата, благодаря!

И аз взех днес намален заек. Знам, че пускахте рецепти преди време, ама тогава ги подминах. Моля, ако някой е запазил, да пусне пак.
Микрофибърни кърпи 5бр. имаше и в Лидл Борово.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 546
Брадата, благодаря!

И аз взех днес намален заек. Знам, че пускахте рецепти преди време, ама тогава ги подминах. Моля, ако някой е запазил, да пусне пак.
Микрофибърни кърпи 5бр. имаше и в Лидл Борово.
https://m.bg-mamma.com/?topic=276005

# 24
  • Мнения: 768
Отчет от днешния пазар
прахосмукачка робот имаше поне 4 бройки в лидл възраждане. Накой беше питал наскоро.
Взех 4те крем карамел чета-стават но не са уау. Окото ми хвана някакъв микс с червена леща, киноа, просо и още нещо. Тези дни ще го завъртя на някоя манджа за малката ако благоволи.
Опитах и червените чешки в буркан, които похвали те наистина са супер Simple Smile

# 25
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Брада,благодаря за новата тема.
Аз днеска отворих брошурата най после и уж щях да ходя за някой неща от френската седмица,но се оказах сама с болно дете у дома и не можах да стигна.

# 26
  • Мнения: 39 048

Опитах и червените чешки в буркан, които похвали те наистина са супер Simple Smile
Може ли нагледно чушките? И кисели ли са? Издирвам такива без оцет.

# 27
  • Мнения: 768
mariat ето ги чушките. Цената беше около 2.50. Не са кисели, даже е отбелязано с голям шрифт. Добра находка са Simple Smile

# 28
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Благодаря за новата тема, bradata!


Реших отново да опитам "горещия телефон". Крумова казА, че нямали информация...
Коя е Крумова? извинявам се за незнанието ми Relaxed

# 29
  • София
  • Мнения: 4 192
22% сметана става ли? Досега само от червената съм взимала?

Общи условия

Активация на акаунт