Лидл 136 - Винено-любовна февруарска

  • 98 338
  • 2 011
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 27 574
Да, сигурно Joy
Скрит текст:
 Аз обичам всякакъв цвят печени чушки, но не е коректно да се изписват по етикет точно като червени. Имаше и буркани с по 1-2 по-червени чушки, но болшинството бяха като на снимките. НЕ са от Лидъл тези, уточнявам... Всъщност, хитра стратегия и практичност- добре узрелите зелени  чушки да се пекат и стерилизират. 0% загуби.

# 1 306
  • Мнения: 784
Относно имитацията на нутрибулет може би преди около месец го бяха пускали. Цената и на мен ми се върти около 70лв.

Ходих днес да видя посудата. Бамбуковите купички нещо не ме грабнаха. Иначе цветовете наистина са красиви.
Отчет от хранителните покупки днес
баклавата от гръцката седмица не е лоша, но в никакъв случай, не си заслужава 7те лева
Взех камембер и почти си изядох шайбичката. Честно да ви кажа почти не откривам разлика с брито Grinning

# 1 307
  • Мнения: 27 574
Лола, и на мен са ми доста подобни бри и камембер, и двете ми харесват Joy Преди години купувах подобни сирена в Италия и тогава ми се сториха някакви странни, миризливи, с дебела кора... Grinning

# 1 308
  • Мнения: 25 750
Камембера е по зле от брито, даже сравнени, второто беше хубаво.

Соулче, радвам се че чиниите ти допадат, за мен не стават за употреба,а  само за красота. Ордьоври не сервирам в такива малки чинии, а за основно предпочитам по широка от тези.

# 1 309
  • Пловдив
  • Мнения: 40 789
Ся пък Камембера зле...що? Аз си изядох намалените, даже снощи пак взех един.
И долнище намерих S за детето, та и мн.добре му стои Simple Smile като за 16лв. е супер!

# 1 310
  • Мнения: 25 750
Ся пък Камембера зле...що? Аз си изядох намалените, даже снощи пак взех един.

Някак си гумен и безвкусен.

# 1 311
  • Мнения: 10 210
Лъки, ще задам един греховен въпрос 😳 - откъде купуваш хубав камембер?

# 1 312
  • Варна
  • Мнения: 5 535
Купих бри и не ми хареса никак. Няма вкус  на нищо. Напъхах половината снощи в нещо като омлет с чушки и сега ще мисля къде ще пласирам останалото. Бях си купувала от Кауфланд и беше по-добро на вкус.
Долче, от тия чушки сме купували и стават, но бяха 5 броя чушки в целият буркан. Едвам стигнаха за катъка.

# 1 313
  • Мнения: 25 750
Лъки, ще задам един греховен въпрос 😳 - откъде купуваш хубав камембер?
Много рядко купувам такива, но по принцип взимам от Била. И пак не е като във Франция.

# 1 314
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Лъки, ще задам един греховен въпрос 😳 - откъде купуваш хубав камембер?
Много рядко купувам такива, но по принцип взимам от Била. И пак не е като във Франция.
Е, то това е ясно.

# 1 315
  • Мнения: 6 558
Момичета, насочиха ме към вашата тема за следния въпрос: Лидълският парфюм ESSENCE ETERNELLE by Suddenly чия реплика е? Не мога да открия.
Върнах се назад в темата, видях, че сте коментирали парфюми на стр. 46 и има изброено кое на кое съответства, но точно за този няма информация. Някой да помогне?

# 1 316
  • София
  • Мнения: 5 547
https://m.bg-mamma.com/?topic=1176524.675 Тук търси , че по името аз не се ориентирам. Виж има ли го като опаковка, отгоре е написан оригинала.

# 1 317
  • Мнения: 379
Някои купувал ли си е огледалото, което сега е на промоция?

# 1 318
  • Мнения: 10 210
За парфюма - като аромат не съм го проверявала, но заради името, търсят някакво сходство с оригинала често пъти...сравни ли го с Eternity на Келвин Клайн?

# 1 319
  • Мнения: 68 668
Някои купувал ли си е огледалото, което сега е на промоция?

Имам от това на крачето.

Не го намирам аз този Етернел на кое е реплика. В ибей гледам ги продават също, но не пише на кого е реплика.

Общи условия

Активация на акаунт