Отговори
# 15
  • Мнения: 304
Здравейте, наистина заглавието на темата е хубаво Simple Smile
Аз не пия никакви витамини и незнам дали е задължително да се пият-доктора не ми е казвал нищо  Confused
айде до коро и лека бременност Hug

# 16
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравейте мами Hugаз след два 4аса заминавам с кораба на друг остров да си правя изследвания.не ба БХС както си мислих ами тест-А му викат.ама знам ли какво е Thinking newsm78оба4е днеска отидох на друг лекар,който е държавен,понеже по4нах на моя да му нямам доверие.не стига 4е му давам по 50 евро ами и си ме гледаше само за 10 минути и айде #Cussing outа сега излиза 4е не ми е пускал и изследванията които трябва да ми се правят.и сега стана една обърквация #2gunfireда се надяваме този доктор да оправи нещата.междудругото маи ще си имаме девойка Laughingтова са първите предположения на доктора,но ми каза за по сигорно следващия път ще потвърди Mr. Greenза спането -понякога и аз заспивам много трудно.въртя се цяла нощ и немога да си намеря място ина4е после спя до обяд Joy hahahaнямам търпение ве4е да идва 18 за да заминаваме на по4ивка.направо се измъ4их с това еднообразие Sickтова е засега от мен.ако има нещо ще докладвам  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 3 099
Привет и от мен! За спането: будя се, въртя се, ад ми е! А днес в училището ни разказаха най-подробно за ''приятните'' изживявания при нормалното раждане (болки, клизми, изтичаници...) За това, че накрая е прекрасно, че гушкаме бебчо ние си знаехме...  Mr. Green
Сериозно: за мен беше ново и полезно. и малко стряскащо с всички тези подробности, но... това бил живота...

# 18
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ех как ма  е яяяяяяяяяяяяяяяяяд. Това беше една от темите, които исках да слушам  #Cussing out Надявам се да я повтарят по-танам  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 01 авг 2006, 13:13 от tsveta

# 19
  • Мнения: 3 405
Привет и от мен! За спането: будя се, въртя се, ад ми е! А днес в училището ни разказаха най-подробно за ''приятните'' изживявания при нормалното раждане (болки, клизми, изтичаници...) За това, че накрая е прекрасно, че гушкаме бебчо ние си знаехме...  Mr. Green
Сериозно: за мен беше ново и полезно. и малко стряскащо с всички тези подробности, но... това бил живота...

На мен тези "екстри" са ми познати. Клизмата не винаги е сполучлива, затова се подгответе и за недотам приятни изпълнения, но пък в такъв момент на никой не му пука, а акушерките са свикнали  Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 3 099
Има ли някой, който усеща бебо в 15 г.с. или аз вече си внушавам??? Е, не много често, но понякога...

# 21
  • Мнения: 22
Здравейте, някой пак е имал страхотно вдъхновение и е сътворил римичка smile3501!
Аз като питах моята докторка за витамини ми каза, че витамините са на пазара! Искрено се смях и сега се тъпча със всякакви плодове и зеленчуци. Мисля че сме хванали чудесен период за бременеене. Наистина е горещо ама поне коремите ни са още мънички и не ни пречат. Момичета искам да питам колко големи са ви коремчетата. На мен ми личи - вече съм се"издула" от горе, не както преди 10 дни само малко коремче- и в лице съм направила бузки. А бебчо още не съм го усетила newsm78 , а може и да не съм разбрала / сега почвам 17г.с./

# 22
  • София
  • Мнения: 6 798
Ехо!
Темата днес беше много добра за нераждалите мами, предполагам е била адски интересна.
Витамините на HIPP аз ги пия от началото, вече 4та опаковка почнах. Голямо пиене на витамини настана в моя живот!  Joy  Crazy
Бебето може да се усети в 15 седмица, но за първа бременноста е по-обичайно да се усети към 18 някъде. Но не е правило, някой усещат в 15, други в 20...зависи от много неща.
Аз днес влизам в 5ти месец и много се кефя, че минава времето. искам да идва вече декември и да гушкам бебето. Имам и корем, следващия път на учлището ще взема фотоапарата и ще се наснимаме, да се гледаме в "развитие"  Laughing.

# 23
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз вече усещам честичко бебо, все още като балончета в корема, но знам, че е то. Дано утре да мога да казвам тя или той  Flutter Корема ми вече е доста голям, мама чак се изненада като ме видя.  НО не съм се мерила та утре ще мога да се похваля колко много съм +. Моя човек не смее да ми каже много ли съм напълняла, а аз сама не мога да преценя Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 195
И моето шкембенце вече се вижда /поне от мен Simple Smile/ Не мога да си закопчавам панталоните и съм изкопала всички големи стари рокли, които имам. Добре че като бях ученичка бях по-закръглена Simple Smile Докторът каза че било от хормоните, но май не е само от тях. В събота ходихме на фетална морфология. Нямах търпение да отида, нищо че бях в края на 14 седмица. Всичко е наред. Бебето май ще е големичко - 10 см дълго и тежи 95 г, а по книжките пише, че трябва да е 7-8 см и 65 г, но и таткото ни хич не е малък Simple Smile Simple Smile Simple Smile. Само не можаха да ни кажат какво ще е - за 3 секунди не стоя мирно. Въртеше се като пумпал. Голямо ритане ще пада, като почне да се усеща Simple Smile
Някоя от вас  има ли проблем с падане на косата - нещо на последък се скубя като котка Sad - и да ми каже какво да пия

# 25
  • Мнения: 514
здравейте мами Hugаз след два 4аса заминавам с кораба на друг остров да си правя изследвания.не ба БХС както си мислих ами тест-А му викат.

dobito БХС, А-тест и още Трипло Тест е едно и също нещо  Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 6 798
Ей, не и се размина значи БХС-а!  Laughing

# 27
  • Мнения: 385
Дааа, темичката днис беше интересна и мисля че ще е полезно да се посетят упражненията в "Училището".
Аз още не усещам бебо, но и нямам чуството че ми расте коремчето. Пия Hipp витамините от 2 седмици но и ям много плодове и зеленчуци.

# 28
  • Мнения: 3 405
Има ли някой, който усеща бебо в 15 г.с. или аз вече си внушавам??? Е, не много често, но понякога...

Аз да, поне така ми се струва Simple Smile

Какви са Витамините на HIPP ?

# 29
  • Мнения: 69
Aз пък още нищо не усещам,но му слушах пулса с обикновени слушалки за кръвно,чакам да дойде утре-ден за преглед.
Косата ми капе ужасно,дайте съвет какво да правя?

Общи условия

Активация на акаунт