След раздяла с любовник

  • 20 572
  • 561
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 181
Въпросът е там, че аз никога не съм му обещавала, че щу съм с него, ще го последвам "на село", ще заживеем със свекъра и свекървата и ще бъдем безкрайно щастливи.
Не съм го лъгала никога! Казах, че не искам да оставя сигурната работа, която освен стабилен доход ми гарантира и опит в сферата.
Не се сърдя, че ме е заменил за 24ч, хайде вече ми мина времето, в което се мислих за единствената и неповторима.
Просто можеше да си го кажем, има друга, създаваш ми проблеми и толкова.
Не днес да ми обяснява как вече няма чувства, как не съм от значение и как спомените ни вече нищо не значат. Или е бил голям лъжец или не е искал да провежда нормален разговор пред новата.

# 31
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 238
Чакай малко. Ти му предлагаш да спрете да се виждате, а после си кръвно обидена, че те е блокирал? Ти знаеш ли какво искаш, всъщност? Човекът може би е хлътнал, наранила си го и след това е накарал някоя позната да ти се представи като неговата нова приятелка.

# 32
  • Мнения: X

Не се сърдя, че ме е заменил за 24ч, хайде вече ми мина времето, в което се мислих за единствената и неповторима.

В предните теми (от преди по-малко от 5 месеца) споделяш, че си на 22.
Май не можеш да запомниш всички измислици, които си споделила тук, а?

# 33
  • Мнения: X
Ей, много сладко. Кълнял се какъв ще е добър баща.

На думи явно е много смел, а като действия какво видя от негова страна?

# 34
  • Мнения: 17 407
Не го искам, не го и давам е нейната работа. Не, не, на мъжа си му няма нищо, момата е малко объркана.

# 35
  • Мнения: 54 304
Момиче, спри се с тия мъже, обърни внимание на здравето си, че си се разцентровала емоционално и хормонално.

# 36
  • София
  • Мнения: 35 039
Линче, че що да не те “ отебе”?
Ти си го отсвирила в зародиш, после “ ама що така?”.
Новата е селяндурка, ако не е някоя братовчедка. Тия телефонни мелодрами за какво ти говорят? Не, че падаш по- долу, де....

# 37
  • Мнения: X

Не се сърдя, че ме е заменил за 24ч, хайде вече ми мина времето, в което се мислих за единствената и неповторима.

В предните теми (от преди по-малко от 5 месеца) споделяш, че си на 22.
Май не можеш да запомниш всички измислици, които си споделила тук, а?

Мани бе, ние на 22 бяхме фурии, ся някви лелки панелки на по 22 Sad

# 38
  • Мнения: 9 664
“Отебал” те е (допада ми тоЗ термин), щото му е писнАло да го разиграваш. Ако ти искаш да те оставят на мира, а отсрещната страна до откат ти звъни и праща съобщения какво ще направиш? Ще го блокираш и ще чакаш да миряса. Ако не се случи, преминаваш към план Б. Мнима приятелка, която те поставя на място, докато младежа се надява, ме обидите ще задействат гордостта ти у чувството за самоуважение и ще спреш!

# 39
  • Мнения: X
Така разказано и двамата сте незряли.
Щом искате да плувате между акулите трябва да станете акули. Малките рибки са обречени. Сами ще се изядете емоционално от скрупули и комплекси.
Не се занимавай с този. Нищо полезно няма да научиш от него за житейския опит.
Когато създаваш връзка трябва да има какво да вземеш от нея.

# 40
  • Мнения: X
Не те е разкарал, но по най-инфантилен начин замесвате трети човек, който на всичкото отгоре трябва да се обяснява по телефона на някаква уж “бивша”. Големи егоисти сте с твоя любовник.

# 41
  • Мнения: X
Аз не мога да разбера (пак прочетох първият пост) - те са правили секс 2-3-4 пъти, след това (явно) авторката се е влюбила (WTF), обаче му предложила да се РАЗДЕЛЯТ, но ДА СИ ГОВОРЯТ ПО ТЕЛЕФОНА, че да мине по-плавно раздялата (WTF?!)?!

Според мен любовника просто си е правил кефа, обаче авторката има нужда от емоции и е влезнала яко във филма!

Авторке, ако търсиш съвети тук - кажи на приятеля си - освободи поне него от кашата в главата ти.

# 42
  • Мнения: 737
Аз не мога да разбера (пак прочетох първият пост) - те са правили секс 2-3-4 пъти, след това (явно) авторката се е влюбила (WTF), обаче му предложила да се РАЗДЕЛЯТ, но ДА СИ ГОВОРЯТ ПО ТЕЛЕФОНА, че да мине по-плавно раздялата (WTF?!)?!

Според мен любовника просто си е правил кефа, обаче авторката има нужда от емоции и е влезнала яко във филма!

Авторке, ако търсиш съвети тук - кажи на приятеля си - освободи поне него от кашата в главата ти.

Успокоих се, че не съм само аз. Четох, четох и не разбрах кой бил гадже, кой любовник, кой е...л и кой отебал. Вярно е, че не съм 20 годишна, но по наше време любовниците не бяха за сватба и за деца, а за други неща.

# 43
  • София
  • Мнения: 35 039
Папи, защо да му казва, да се разтовари върху него ли?

Авторке, прочетох ти терзанията. Ти си привлечена като пеперуда на свещ, хлътнала си, тръпката те влече. Сега си бясна, че не става на твоето. Няма как да изискваш нищо, което не си готова да дадеш. Пишеш се играч, но не си. Нещо, което не си могла да си позволиш и твой принцип си го потъпкала. Хлътнала си, не е само чесане....
Сама разбираш, че той не е за теб - вътрешно го знаеш и все пак...
Това е. Не винаги става на нашето. Не си подходила честно и на него му е писнало.
Не е новата на телефона, разиграва те. Огорчен и потъпкан мъж, няма какво да искаш сега.

# 44
  • Мнения: X
Папи, защо да му казва, да се разтовари върху него ли?


Не, за да може момчето да я напусне, докато е млад и не го е завързала с деца, да си намери съпруга, която ще може да задоволи и да бъде щастлив.
Напоследък форумът се напълни с малки недоооооооооооооооооооооуважени момичета. Нямат насищане тези. Сигурно и аз няма да им стигна.

Общи условия

Активация на акаунт