Въпроси как да подходя към нея във връзката ми

  • 4 221
  • 135
  •   1
Отговори
# 60
  • INFJ
  • Мнения: 9 398
Пълно е с хора, които леко да ги бутнеш на тема "какво правим?", веднага изпадат в истерии, стават изморени, напрегнати, не издържат психически.
Обикновено това е, защото самите те не са сигурни в чувствата си и се опитват да го прикрият. Или пък просто са дистанцирани хора и избягват всякакви разговори на по-дълбоки и сериозни теми. Не разбирам такива хора, вместо просто да прекратят отношенията си с човек, който очевидно не харесват, те продължават да си кютат така, вероятно, защото не искат да излязат лоши в нечии очи.

Каквато и да е причината, това си е характер и няма да се промени лесно, да не кажа никак.. Явно имаш нужда от друг вид комуникация с партньорката си, тази не е за теб.
Не мисля, че те обича, дори не мисля, че е влюбена в теб. Просто поведението й няма нищо общо с подобни чувства. Съжалявам.

# 61
  • Мнения: 21 514
Авторе, приеми го и най добре вместо да циклиш тук, или у вас, като имаш почивка вземи излез и се срещни с хора. Почни да се забавляваш повече и се разнообразявай вместо да планираш сам неща, които явно няма да се случат така, както искаш.

# 62
  • Мнения: 553
Има виц много подходящ за въпроса на младежа, за Басилиса прекрасна и Иванушка глупака. Ако не го знае, да си го потърси. В него е отговора Wink

Глеам, че съм допуснал  грешка, Василиса е. Ама и така става Wink

# 63
  • Мнения: 3 251
Това е повече от ясно.
Но пък горкия горки55 си мисли, че с ресторанти и екскурзии са достатъчни да я спечели.
Това със споделяне на ежедневието  - твърде много филми сте гледали как семейството сяда на масата и започва да си говори как е минал деня.

# 64
  • Мнения: 155
дсадса

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 20:50 от gorki55

# 65
  • Мнения: 11 570
Авторе, приеми го и най добре вместо да циклиш тук, или у вас, като имаш почивка вземи излез и се срещни с хора. Почни да се забавляваш повече и се разнообразявай вместо да планираш сам неща, които явно няма да се случат така, както искаш.
Присъединявам се към идеята.
Я удари по масата, излез на бар, пий две три, позабавлявай се и ти.  Стига рева.

# 66
  • Мнения: 14 966
Не е скъсала връзката с майка си, значи не е зряла.
Тя дори не е готова да излезе от семейството си.
Това за момиче на 25 е инфантилно.
Че и темерут. И ревла.

# 67
  • Мнения: 7 967
Мадамата се държа като тъпа кифла, която не смее да се раздели с автора, заради хубавото му представяне пред родата може би. Не знам поради каква причина някой би търпял толкова унизително отношение? Дори неземна красавица да е - не е единствената. С едностранна любов не става. Залагам, че автора обича повече външния ѝ вид, но не си го признава дори пред себе си. Ако жената бе грозновата или не особено красива, хич нямаше да има подобна тема и дилема. Тя си е повярвала, че е много вървежна щом той е толкова луд по нея и се надъхва, че може да получи повече, той си вярва, че щом я обича и тя ще го заобича. Няма смисъл от такива отношения за мен.

# 68
  • Мнения: 155
дас

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 20:51 от gorki55

# 69
  • Мнения: 3 251
Защо да го прави?
Заради някой, който решил, че я обича. Ми да си обича кой му пречи.
И  ако така се самоизлинява пред  нея... Един мъж трябва да е по-обран откъм емоции и битовизми.
Тя тази явно знае, че след време животът и ще е битовизми, няма нужда от сега.
Нямате интилигентна и интересна и на двамата тема за разговор? Какво говори това?

# 70
  • Мнения: 14 966
Не е скъсала връзката с майка си, значи не е зряла.
Тя дори не е готова да излезе от семейството си.
Това за момиче на 25 е инфантилно.

Инфантилно е и майка и много и се бърка.Като сме заедно постоянно и пише къде е и какво прави и извъни.Не ми се струва нормално.И аз си обичам родителите и се чувам с тях...всеки го прави.Всичко,което си говорим казва на майка си.Питах я дали и се ходи в чужбина понеже на мен ми се ходи до Рим за няколко дена и майка после ме пита защо не сме отишли до Италия.Като бях в страната още беше това...инфантилно се държи обаче хич не го вижда. Не е готова да излезе от семейството си и това също създава проблем и от там не и стига времето все,а обвинява мен.Няма как да живееш на 2 места едновременно....хем с мен,хем със семейството си. А зряла жена във връзка е явно с кой е нормално да живее.....
А така. Виж, че ги усещаш нещата.

# 71
  • Мнения: 10 860
Това е повече от ясно.
Но пък горкия горки55 си мисли, че с ресторанти и екскурзии са достатъчни да я спечели.
Това със споделяне на ежедневието  - твърде много филми сте гледали как семейството сяда на масата и започва да си говори как е минал деня.

Аз филми не съм гледала, но с ММ всяка вечер си разказваме как е минал денят ни. За протокола просто.

# 72
  • Мнения: 155
дадса

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 20:51 от gorki55

# 73
  • софия
  • Мнения: 4 180

Няма как да живееш на 2 места едновременно....хем с мен,хем със семейството си. А зряла жена във връзка е явно с кой е нормално да живее.....

Че тя не опитва да живее на 2 места- с теб не живее въобще, теб те няма с месеци.

# 74
  • Мнения: X

Инфантилно е и майка и много и се бърка.Като сме заедно постоянно и пише къде е и какво прави и извъни.Не ми се струва нормално.Всичко,което си говорим казва на майка си.
Леле, това е толкова токсично.
Бягай с 200.

Общи условия

Активация на акаунт