Въпроси как да подходя към нея във връзката ми

  • 4 216
  • 135
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 155
dsadasda

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 20:49 от gorki55

# 46
  • Мнения: 1 107
Ти отговора си го знаеш, но не ти харесва и не го приемаш.
И аз съм била хлътнала до уши и гарантирам, че по-досадно същество от влюбена жена НЯМА! Тя би искала да се чувате по цял ден, да измисля за какво да те потърси, би и било супер дори само да знае, че в двата края на слушалката дишате ти и тя, а нямате какво да си кажете....

# 47
  • Мнения: 19 851
Ами, виновен си, да, щото зорлем се натискаш там дето те не искат. Тъп и упорит. Кое не разбра? Не си пада по теб. Използва те. Досаден си ѝ. Търси друга изгора.

# 48
  • Мнения: 7 264
Тъщата ли каза? Самотата в чужбина ти е позамъглила мозъка.

# 49
  • Мнения: 155
dasdas

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 20:49 от gorki55

# 50
  • Мнения: 19 851
Слагай край. People No Good
Свят широк, жени много. Сега има интернет, чатове, сайтове и кво ли не, той се хванал за дупнишка мадона.

# 51
  • Мнения: 155
addas

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 20:49 от gorki55

# 52
  • Мнения: 3 250
Ооо, ще ми правиш на мен забележки. Ами нямаш чак толкова пари, за да ти го позволя.
Бил си с млада и красива жена, какво повече искаш. Ти си част от нейният живот, а не негов център.
Много се надценяваш, но тук явно не минава.

# 53
  • Мнения: 2 712
Широко затворени очи - тази асоциация ми дойде, докато те чета. Виждаш всички признаци на нелюбов от момичето, но чакаш да ти го каже в прав текст и докато не го прави, се самосугестираш, че имате връзка. Нямате, съжалявам. Спри да се преструваш, че тази имитация те удовлетворява, спри да се съобразяваш с претенциите й и да обикаляш на пръсти около нея. Това е унизително и непродуктивно, насила хубост не става.
И, все пак, ти, явно, не си готов сам да спреш, затова поне промени поведението си. Като начало, спри да се обаждаш, чакай тя да те потърси. Не предявявай никакви претенции към нея, говори по теми, които тя започва и свършвай разговора, когато тя поиска. Може пък така да събудиш отново интереса й.

# 54
  • Мнения: 14 966
Ами, виновен си, да, щото зорлем се натискаш там дето те не искат. Тъп и упорит. Кое не разбра? Не си пада по теб. Използва те. Досаден си ѝ. Търси друга изгора.

Осъзнавам го това Grinning Чудя се дали да оставя така нещата 2 месеца и да видя какво става като се прибера или да ги прекратя.Ако въобще изкараме така още 2 месеца понеже мен ме натоварва такова нещо....
Остави я само тя да те търси.
Спри да и казваш, че ти липсва и я обичаш. Спри да я питаш дали и тя е така.
Спри да инициираш екскурзии, да планираш поочивки.
Зная, че това е трудно, но опитай. Без да късаш сега точно, импулсивно, от коментарите.
Виждаш, че съфорумците са добронамерени към теб.
СПРИ да и се обаждаш, имейли, всичко.
Сигурна съм, че ще те потърси, ще побъбри отегчено и на 15-тата минута ще каже, че е изморена.
От какво реве, бре , човек. Това са манипулации. И ти я щадиш, че се разстройвала. Тя не може да те понася. Съжалявам. Провери и ще се убедиш. За свое добро.
А, с Усмихни ми се сме писали едновременно

# 55
  • Мнения: 11 566
Силна и натоварена програма сте имали за няколкото месеца запознанство.
И хич не ми звучиш ок в писанията си за около 29 годишен мъж.
Не ти вярвам на съчиненията.

# 56
  • Мнения: 10 802
А, да, забравих... Хората могат да реват насила, хубаво е да го знаеш Wink Особено когато искат да те манипулират.

# 57
  • Мнения: 1 156
Леле, като те чета и лошо ми става. Едни дълги фермани, едни дълги обяснения, повтаряш едно и също нещо през 5 минути, направо дуднеш. Ако и на нея така и говориш, нормално е да избягва дългите разговори с теб. Ти направо си задушаващ. Спри се! Малко се отдръпни, давай го по - хладнокръвно, не и говори за почивки, не и казвай, че я обичаш. Когато се чуете, поговорете 5 минути общи приказки и и кажи, че имаш работа и трябва да затваряш. И ще видиш колко бързо тя ще започне да те търси. Само че, за мен това са игрички, от които не знам въобще дали има смисъл. Не мисля, че това е твоят човек! Много сте различни.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Не можело сълзи насила. Тя го обичала, но трудно го показвала. Пълен смях.

Авторе, много добре знаеш какво е положението, но не искаш да си го признаеш. Приключвай без много бавене и разговори, освобождавай квартирата и се прибирай където си живял преди това.

И аз съм на мнение, че майката иска да я пробута, защото те е харесала. Момата обаче не е навита, а явно не е достатъчно умна и да се преструва.

# 59
  • Мнения: 155
дсадса

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 20:50 от gorki55

Общи условия

Активация на акаунт