Въпроси как да подходя към нея във връзката ми

  • 4 213
  • 135
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 119
Какво да направиш? Като ти каже, че е заета с работа/майка си или нещо такова, я хвани "на калъп".

Съжалявам да ти го кажа...

# 31
  • София
  • Мнения: 1 508
Фактът, че сте гаджета от разстояние си оказва влияние. Ти изглеждаш обсебен и самотен, а тя не. Остави инициативата в нея, ако спре да те търси, ако не й липсваш, то е ясно, че нещата ще приключат. Тук все се казва и съветва да се гледа какво прави един мъж, а не какво говори. Мисля, че за жените важи същото. Остави я да действа тя.

# 32
  • Мнения: 6 930
Авторе, a ти защо точно си с нея? Какво точно ѝ харесваш, че толкова инвестира в "сериозната" ви връзка? Имам усещането, че си поредния лапнал по някоя вървежна хубавица без особен потенциал и се чудиш защо не върви...

# 33
  • Мнения: 14 966
Авторе, a ти защо точно си с нея? Какво точно ѝ харесваш, че толкова инвестира в "сериозната" ви връзка? Имам усещането, че си поредния лапнал по някоя вървежна хубавица без особен потенциал и се чудиш защо не върви...

.... която го нарча грубиян, вменявайки му вина. Вместо да си каже простичкото "досадник" и да се свършва тази мъка.
Горкото момче.

# 34
  • Мнения: 7 258
Не те обича и те използва. Глупава е и дори и това не прави както трябва. Личи ти, че нямаш опит, щом вярваш на думи. Майка й те харесва, вероятно финансово, старае се да я пробута. Много вероятно се забавлява с други мъже. Единственото правилно е да й биеш шута.

# 35
  • Мнения: 155
dassaddas

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 20:48 от gorki55

# 36
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Честно, ако мъжът ми постоянно ми повтаря как нищо не съм правила "просто съм си работила" (защото аз и на работа на ходя, а работя за себе си), би ме отвратил. И наистина си досаден - 5 поста едно и също. Какво като работиш и ходиш на работа, голям праз.
Момичето не те обича, а и ти не си помагаш.

# 37
  • Мнения: 10 791
Ама тя живее с техните, всеки ден, всеки час се гледат Grinning Какво ще им гледа допълнително, само за това се замисли. Егати тъпото оправдание... Е, разбира се, че ще се засегне като я питаш дали има друг. Нападението е най-добрата защита. Мене като са ме питали има ли друг, спокойно съм си казвала, че няма, защото е било истина и не съм се обиждала. Тънката разлика. И ето, вече теб те е страх да я питаш, обаче имаш съмнения.
Ти и с тъщата ли се чуваш? Кога намирате време да обсъдите какво иска дъщеря и? Ако си знае стоката, много ясно, че ще я пробута на добра партия. На момето и се живее, ама мама гледа с 200 хода напред..

# 38
  • Мнения: 3 186
Тя се държи като келеш. Горкия, какво намираш в нея?

# 39
  • Мнения: 155
дсадасдса

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 20:48 от gorki55

# 40
  • Мнения: 21 438
Авторе, момичето не те обича, но не иска да те разкара от раз. Вероятно и това ще стане, щом намери някой, който и харесва повече и я устройва финансово. Засега не иска да се разделяте официално, държи те за резерва, но едвам издържа разговорите ви.
Спри да и пишеш и да и звъниш, както и да намилаш едно и също. Направо циклиш, не виждаш ли?
Като отидеш в отпуска,  ще се видите и ще се разберете. По добре направо се разделяйте, връзка от разстояни е трудна работа.

# 41
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Приеми, че не те обича. Това не е държание на влюбена жена. Инфантилна, не инфантилна просто не е от значение. Да я питаш обичаш ли ме, също е инфантилно. Ако те обича, ще те търси, ще копнее, ще гори. Тая вяла история, я з@*би

# 42
  • Мнения: 155
дсадса

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 20:48 от gorki55

# 43
  • Мнения: 10 791
Абеее каква е тази програма, че за 6 дни не може да се чуете Grinning Сори, че се смея, ама... И хем не е на работа... Спортува? За Олимпийските игри ли? Grinning Пич, тоя приятел е приятел за секс, гарантирам ти го... Остави я какви ти ги говори, ще ви запознае.. Не е гаранция и това.

# 44
  • Мнения: 21 438
Майка и държи да се виждате и ти хвърля прах в очите. Сигурно и на нея и говори да продължи да се вижда с тебе,  но момичето не иска, едвам издържа 10 минути разговор насила.

Ти не си ли имал приятелка, с която да сте влюбени, та да направиш разликата?

Общи условия

Активация на акаунт