Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 64 044
  • 748
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 22 887
DM,Lilly и подобни дрогерии ,аптеки, както и хранителните магазини остават отворени,дори тези в моловете.Така съобщиха днес.

# 511
  • Мнения: 5 618
И при нас единият мол е затворен, но ще работят ДМ, аптека и хранителен магазин.

Последна редакция: сб, 14 мар 2020, 01:14 от kati_v

# 512
  • Мнения: 704
Може ли да ми препоръчате спирала за вежди с цвят или без която хубаво да фиксира косъмчетата?
Безцветната гел-спирала на Alverde в DM. Имат и оцветени, но тях не съм ползвала.

# 513
  • Мнения: 1 130
Здравейте, мисля да правя поръчка от сайта на Нотино и ми свърши измиващия гел, та реших от там да си взема този път. Някой ползвал ли е някой от тези долу? Доволни има ли? Бту, все са за смесена кожа.

Скрит текст:



Последна редакция: сб, 14 мар 2020, 14:25 от mims3

# 514
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
При нас вече няма гелове и.народа мина на домашно забъркани(гел от алое вера и спирт), лошото е, че вече и спирт няма , дори еднолитровите бутилки с одеколон изчезнаха.
Дами, въздържайте се да пробвате декоративна козметика, защото не знаете кой е пробвал преди вас.
Вчера при нас всички тестери бяха затворени и запечатани с тиско.Говоря за селективна козметика.
Най вероятно ще си ги отворят отново след отваряне на магазините.

Последна редакция: сб, 14 мар 2020, 13:35 от sl

# 515
  • София
  • Мнения: 1 434
Момичета, мисля, че имаме достатъчно мазила и козметика и сега определено не е моментът да се моткаме из магазините! Flowers Hibiscus

# 516
  • Мнения: 576
Може ли да ми препоръчате спирала за вежди с цвят или без която хубаво да фиксира косъмчетата?
Безцветната гел-спирала на Alverde в DM. Имат и оцветени, но тях не съм ползвала.

Благодаря много.Моята е на Есенс и не успява да фиксира косъмчетата добре и стърчат.


Franie абсолютно си права.Аз лично се разтоварвам в темата и събирам впечатления.И на по-късен етап ще пазарувам.Иначе имам в запас маска за коса,крем за лице,шампоани.

# 517
  • Мнения: 22 887
Аз също чета и пиша за кеф, нямам запаси и ще отскачам до малките магазинчета.Simple Smile

# 518
  • София
  • Мнения: 1 434
О, да! И аз се разтоварвам тук. Приятно и полезно ми е, а и точно сега имам нужда нещо да ме разсейва от тегавото чувство, което ме е обзело... Просто трябва взаимно да се пазим.

# 519
  • Мнения: 576
Моите запаси са отпреди кризата Simple Smile не съм ги купувала сега Sweat Smile

# 520
  • Мнения: 1 130
Аз няма да ходя по магазините, а ще дойде с куриер поръчката ми. Още по-добре. Grinning

# 521
  • Мнения: 4 706
Аз няма да ходя по магазините, а ще дойде с куриер поръчката ми. Още по-добре. Grinning
от къде е поръчката?

# 522
  • Мнения: 1 130
От Нотино си харесах няколко неща, които са на добра цена в момента.

# 523
  • Мнения: 2 182
Аз вчера тръгнах за кайма и виждайки опашката пред супера, се наврях в ДМ (бях с маска и ръкавици!).
По бързата процедура грабнах новата палитра на Катрис (не че ще има за къде да се мажа скоро), която ми беше препоръчана тук + коректора с гъбичка на Мейбълин и един Lip kit на Eveline. Нито пробвах тестери, нито огледах за нови неща, директно грабнах и се изнесох за 2 минути.
Е, за пръв път съм доволна от всичко, което взех.
Палитрата е много красива, цветовете се допълват и биха се получили много добри комбинации, доволно пигментирана.. е малко се прашат матовите цветове, но се преживява.
Скрит текст:
Коректора днес го тествах под очите, малко цвета не съм нацелила, но като текстура е супер и не се събира и врязва под очите.
Lip kit-a е с червило и молив. Даже и не погледнах цветовете, взех директно Nude цвета. Е, за първи път от години търсене, намерих перфектния цвят nude червило за мен! Матово е, не лепка, засъхва бързо.. След час-два, започва да изчезва от вътрешната страна на устните (пуша и пия вода често), но доволно. Просто съм влюбена в цвета и за първи път nude цвят ми отива толкова. Не оранжавее, по-скоро розовее и сивее.
Скрит текст:

Щях да забравя, взех и един сапун за петна на марката на ДМ, за който съм чела много положителни мнения тук..

По касите се редиха хора с тоалетни хартии и препарати за почистване, извадих късмет, че отвориха друга каса и се измъкнах бързо.

# 524
  • Мнения: 240
Да ми препоръчате фон дьо тен с матов финиш, който мога да закупя от Лили. Мерси много.

Общи условия

Активация на акаунт