Когато мъж не те уважава

  • 9 844
  • 116
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 35 132
Мъжете, идващи в този форум, защо са все от един дол дренчици?

Не знам, ама подхождат еднакво. Еднакво тъпо.

# 46
  • Мнения: 17 407
Що, ако ги чувате (разбирате) какво ви приказват, може и никак да не ви пречи подходът им Simple Smile
То и с мъжете извън този подфорум е така Wink

# 47
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Мъжете, идващи в този форум, защо са все от един дол дренчици?
На мен вече няколко ми приличат на един и същи трол...

По темата, когато усетя, че някой не ме уважава (мъж или жена), единственото старание, което полагам, е да увелича разстоянието помежду ни. Всички тези радини вълнения и т.н. са ми непонятни. Защо, за бога, ще се интересувам от някого, който не ме уважава?

# 48
  • Мнения: 758
Някъде бяхте писали, че е интелигентен и възпитан. Категорично не съм съгласна. Поведението, което описвате, свидетелства точно обратното. Мисля, че проблемът е във Вас. Държите се така, сякаш Вие не се уважавате, затова и мъжът го прави. Сама нахвърляхте кога имате успех...
Може би е време да преосмислите типа мъже, с които да контактувате...

# 49
  • Мнения: X
Не съм чела всички мнения.
То казуса ти е ясен, не се занимаваш с този човек повече, просто исках да ти дам съвет, че ако евентуално някога от скука те потърси (не е изключено, често го правят, когато имат нужда от начесване на егото), да си имаш обеца на ухото и да не му позволяваш да се връща в живота ти!
Да не се заблудиш, че видиш ли -променил се бил, сега ще е различно.
Просто затвори вратата завинаги.
Като преминала през подобна малка простотия ти го казвам. Правила съм грешката да си покажа симпатиите ясно, гъбаркали са се с мен, айде чао и след няколко седмици 'здрасти как си'.
Не!

# 50
  • София
  • Мнения: 16 199
A авторката интелигентна и възпитана ли е? Ако разменим ролите, бихме определили нейното поведение като stalking (аналогът на разговорен български е "лепка"). "Не" би следвало да значи "не", и когато е казано от мъж.

# 51
  • Мнения: 17 407
Мъжете, идващи в този форум, защо са все от един дол дренчици?
На мен вече няколко ми приличат на един и същи трол...

По темата, когато усетя, че някой не ме уважава (мъж или жена), единственото старание, което полагам, е да увелича разстоянието помежду ни. Всички тези радини вълнения и т.н. са ми непонятни. Защо, за бога, ще се интересувам от някого, който не ме уважава?

 На твое място бих се замислила, преди да изстрелям поредната ударна доза тъпотия за уважението. Даже и мъж, дори твоят “собствен” не ти го дължи. Не знам кой ви е заредил с такива очаквания цял живот някой на вас да дава. Уважение и разни други (не)материални ценности. Ако пък някоя жена вземе да ми говори за раздаване, спирам да слушам.
Ако не ме разбираш, прочети Sharky пак.

# 52
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Скрит текст:
Мъжете, идващи в този форум, защо са все от един дол дренчици?
На мен вече няколко ми приличат на един и същи трол...

По темата, когато усетя, че някой не ме уважава (мъж или жена), единственото старание, което полагам, е да увелича разстоянието помежду ни. Всички тези радини вълнения и т.н. са ми непонятни. Защо, за бога, ще се интересувам от някого, който не ме уважава?

 На твое място бих се замислила, преди да изстрелям поредната ударна доза тъпотия за уважението. Даже и мъж, дори твоят “собствен” не ти го дължи. Не знам кой ви е заредил с такива очаквания цял живот някой на вас да дава. Уважение и разни други (не)материални ценности. Ако пък някоя жена вземе да ми говори за раздаване, спирам да слушам.
Ако не ме разбираш, прочети Sharky пак.

Благодаря за оценката на мнението ми, което си коментирала. Моята оценка за твоя коментар е същата. Simple Smile Не четеш с разбиране, ама пишеш. Никъде не съм писала, че някой ми дължи уважение, хубаво е да не се опитваш да ми приписваш някакви смешнотии. Казах, че ако не усещам уважение у отсрещния, спирам да се интересувам от него, правя кръгом и продължавам да крача.   Sharky не я знам коя е.

# 53
  • София
  • Мнения: 16 199
Аз съм. Бях написала пост - че “не” значи “не” независимо от пола на казващият го - о този пост беше преди този на Дренка, очевидно не е бил прочетен (сефте). Не е нужно да ме познаваш лично, за да прочетеш един пост Simple Smile.

# 54
  • Мнения: 3 690
Мъжете, идващи в този форум, защо са все от един дол дренчици?
Категорично не се съгласявам с горното!

# 55
  • Мнения: 2 998
Станала си му досадна.

# 56
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Аз съм. Бях написала пост - че “не” значи “не” независимо от пола на казващият го - о този пост беше преди този на Дренка, очевидно не е бил прочетен (сефте). Не е нужно да ме познаваш лично, за да прочетеш един пост Simple Smile.
Уж скролвах нагоре да те търся, но не съм те видяла - извинения, че май си се засегнала Simple Smile . Сега, като намерих мнението, не намирам никаква връзка с това, за което съм писала. Аз съм писала чисто по темата в заглавието - как си бия камшика, ако не усетя, че отсрещната страна ме уважава, а ти си разсъждавала за авторката и дали не е stalker. Аз не мога да преценя по това, което е разказала, затова тази страна не я коментирам.

# 57
  • София
  • Мнения: 16 199
От нищо, написано във форум не се засягам.
...
Отговорих буквално на поставения въпрос: "Коя е Шарки?"
...
Заглавието само по себе си, без контекста на поведението на авторката, не носи достатъчно информация.

# 58
  • Мнения: 3 729
Наистина ли "моят собствен" мъж не ми дължи уважение? Колко от нас биха се подписали под това твърдение?

# 59
  • Мнения: 3 186
Философски погледнато Дренка е права. Не си дължим любов и уважение. Майките дължат ли любов на децата си? Не, но се очаква.

Общи условия

Активация на акаунт