Модни тенденции в прическите. Тема 13

  • 32 648
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 417
Според мен пак изглежда рижаво,по -добре опитай с коректор в боята или само матиране . И погледнете колелото с цветовете мисля ,че зелен коректор ще е добре .

# 736
  • Мнения: 5 247
Защо изобщо трябва да минаваш през всичко това Елена, като на теб ти отива тъмна коса.

# 737
  • Мнения: 5 832
Искам веднагически да разбера кой е този цвят, Зло! Марка, номер, всичко, направо ме прободе в сърцето, а съм за боя.

# 738
  • Мнения: 18 560
Елена ,спорид мен много ще сгрешиш ако направиш нещо сега. Косата ти видимо изглежда доста светла,само че това е на слънце или дневна светлина. Ти беше качвала и друга снимка,на която цвета е съвсем друг,и подозирам, че е все пак доста тъмен, дългинти са ти 3 или 4 ка,че да получиш какъвто и да е задоволитилен резултат. Още повече,че не е равен. Какви бои ще смесиш и кое къде ще нанесеш за да получиш еднакъв цвят? Според мен това си е работа на фризьор и аз съм против експериментите.

# 739
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 471
Танч, аз съм сваляла поне 3-4 тона в вит. Ц. Ако държиш, ще изровя снимки от преди поне 5-6 години. Просто не помня как се правеше.

Съжалявам, че не съм обърнала внимание на постовете ти за тази боя / боя със супра или там каквото е. Резултатът е видим, но до колко е щадящо?

Намира ми се из къщи супра, но не смея.

За маските с масла бях попитала, но някой каза, че действат само на прясно боядисана коса и то на един слой.

# 740
  • Мнения: 18 560
Ще помоля някоя от вас да пусне новата тема,че аз няма да мога.

# 741
  • Мнения: 140


Това беше разликата при мен от вит. С,, мисля 3-4 пъти го правих, с хапчета, но от 500мг, не най-мъничките, по доста. Не изсъхна косата. На светлина се виждаше разликата, стана приятен цвят, беше много тъмно кестеняво, към черно.

# 742
  • Мнения: 5 832
Танч, аз съм сваляла поне 3-4 тона в вит. Ц. Ако държиш, ще изровя снимки от преди поне 5-6 години. Просто не помня как се правеше.

Съжалявам, че не съм обърнала внимание на постовете ти за тази боя / боя със супра или там каквото е. Резултатът е видим, но до колко е щадящо?

Намира ми се из къщи супра, но не смея.

За маските с масла бях попитала, но някой каза, че действат само на прясно боядисана коса и то на един слой.
Аз слагах противопърхутен с витамин Ц. С много витамин Ц. Не само, че не дръпна нищо от цвета, ами ми пресуши косата зверски.
Боята, за която говорим си върви така - със супра вътре, не се купува отделно, просто си е такава. Честно казано, след като се мазах с нея, косата ми беше абсолютно непокътната и много по-жива отколкото след витамин Ц. Нито ми е цъфтяла, нито съм я чувствала изтощена, но то се стои с нея 20-30 минути, колкото да свали тъмното, не да станеш руса. При мен плюс беше, че целях огнено червено и този червен пигмент след нея не ми пречеше

# 743
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 471
Сухота и липса на блясък, но пък това е резултат след чисто черно. Така че сваля. Няколко месеца след това и аз я направих червена.

Последна редакция: вт, 07 апр 2020, 20:29 от OnDiNe_

# 744
  • Бостън
  • Мнения: 13 496
Мисля, че на Елена много добре ще стои и цвета на моята нова боя - 6.73 Wella Koleston или нещо подобно!
   

# 745
  • Мнения: 1 997
Alfaparf ли е каталога ?

# 746
  • Мнения: 5 247
Искам веднагически да разбера кой е този цвят, Зло! Марка, номер, всичко, направо ме прободе в сърцето, а съм за боя.
Тази снимка я взех от тук:
https://m.bg-mamma.com/?topic=854767.435

# 747
  • Някъде там
  • Мнения: 4 820
Дали ще е о.к с боя 6.11 или по добре да си сложа на корените си моя си цвят с който ме прави фризьорката 5.1

# 748
  • София
  • Мнения: 2 934
Искрица, сега ти е топ! Много красива Heart Eyes

Мис, това е на дневна светлина. Преди качвай снимка, но след деколора. Сега си е светла. Рижава. Някой питаше има ли петна - има. Не е съвсем равномерен цвета.

# 749
  • Някъде там
  • Мнения: 4 820
Споделям с вас това клипче.
Преминаване от тъмна коса в по шоколадова и по светла .Страхотно е  Simple Smile
https://www.youtube.com/watch?v=SqqGWQ_IjgA&feature=emb_title

Общи условия

Активация на акаунт