Лидл 137 - По женски...

  • 119 677
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 2 100
  • Мнения: 27 944
Явно съм доволна от доста неща на Сиен Joy - забравила съм да спомена измиващия гел за лице. Харесвам го, и този с частичките също.

# 2 101
  • Мнения: 18 835
На мм, ако му дам списък, ще го забрави вкъщи. Затова на висок тон му изреждам какво трябва да купи, но не съм особено изненадана като каже "не намерих тези неща, взех други".
Последния път взе много вкусни червени чушки, ама много вкусни, от Варна-ул.Битоля.

# 2 102
  • София
  • Мнения: 6 187
И моят мъж.все забравя списъка, а ако го вземе не го изпълнява дословно, все не намерил,.все забравил....

# 2 103
# 2 104
  • Варна
  • Мнения: 10 816
У нас ММ предимно пазарува и допреди епидемията. Не е като да не е научен. Винаги давам списък. Даже по едно време за улеснение му снимах стоките от брошура и му ги пращах на месинджера, ама ми се скара че така не му било лесно, да съм дадяла списък на хартиен носител Joy

Мъже.... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 105
  • София
  • Мнения: 18 796
Не давам списък и не пращам сам.Счособен е да похарчи "маса"пари.
Взема се всичкп в количества плюс още 100 неща.

# 2 106
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Забравих да кажа, че въпреки дадения му списък, обича да си прави свободни съчинения.
Кога друг път ще ги насолим тези наши ММ Joy

# 2 107
  • Мнения: 2 250
Моя още преди години ми изби всякакви мераци да го пращам да пазарува, след като го пратих за краставици и се върна с хляб Joy
Вчера излиза, поръчвам морска вода спрей за бебета от някоя аптека, прибира се и ми съобщава "морска сол не взех щото забравих "

# 2 108
  • София
  • Мнения: 18 796
Те за наша угода брее,после ние все недоволни.Grinning

# 2 109
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Те за наша угода брее,после ние все недоволни.Grinning

Ти да не си моят ММ? Той така всеки път ми отговаря като видя покупките. Joy

# 2 110
  • София
  • Мнения: 18 796
Не съм,но и моят така разправя.

# 2 111
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
На селУ нямамИ ни Л., ни К., ни Б. ... нищУ такова... само малки хранителни магазини, които зареждат каквото им донесат микробусните търговци... и то най-евтиното... Затова пиша мнооогооо подробен списък на ММ... какво да купи, ако искам определена марка също му я пиша... и от кой/и магазин/и да ги вземе нещата... Изпълнява списъкът максимално точно... не му е проблем, че трябва да се разкара между 2 - 3 магазина... ама то друга възможност за пазаруване няма... Wink Не ми е проблем, ако вземе нещо извън списъка...

# 2 112
  • Мнения: 25 897
Не давам списък и не пращам сам.Счособен е да похарчи "маса"пари.
Взема се всичкп в количества плюс още 100 неща.
Май имаме общ мъж. Trollface

# 2 113
  • София
  • Мнения: 5 547
Да ви пратя моя, скръндза.
Винаги мрънка,че купувам много неща, ама после като седне на масата и го хваща амнезия.

# 2 114
  • София
  • Мнения: 18 796
Миленски бре.
Лъки нека мислят,че са единствени и неповторими.

Общи условия

Активация на акаунт