Лидл 137 - По женски...

  • 118 963
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 14 684
Значи от дядовците по селата - двоен припек, до 90 градуса стигало.😂

# 541
  • Мнения: 9 124
Тете, ама ние нали затова издирвахме ракията де , затова търсихме тези проценти. Тук помислиха , че Лъки ще я пие. Преди и аз търсих такава, защото нямаше спирт с такъв процент в аптеката, вече си взех обаче. Това беше вариант за заместване, не за пиене.  Иначе силна, чиста и люта ракия е добре, по една капачка вечер знам от възрастните хора още. Аз поне обичам коняк, по-твърди питиета , ако изобщо пия, та...от вино например ме хваща (приспива ми се веднага и ми пламват бузите)
Греяната ракия по-малко вечер е полезна за здравето си мисля, но още не съм отворила бутилката, само си приказвам. То преди хората са разтърквали с ракия също и загрявали при простуда. Това не е грип сега, ама пак нещо може да има профилактично, но да е малко, да не станем пияници и да оцелеем

# 542
  • Мнения: 10 210
Вижда се как народът ще опразни инфекциозните отделения и ще поеме към токсикологията...

# 543
  • Мнения: 316
Момичета, следя темата ви,  защото съм редовен клиент на Лидъл, но пиша за първи път.
Скрит текст:
Днес си купих ръкавици нитрил от ДМ - 60 бр. за 4, 79 лв. имаше бели и черни.

# 544
  • София
  • Мнения: 5 547
Момичета, следя темата ви,  защото съм редовен клиент на Лидъл, но пиша за първи път.
Скрит текст:
Днес си купих ръкавици нитрил от ДМ - 60 бр. за 4, 79 лв. имаше бели и черни.
Какви са? Латекс или като лидълските нитрил?

# 545
  • Мнения: 10 210
Да, моите в момента са бели точно оттам, нитрил, но нещо не са много еластични, подозирам да са стари.

# 546
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Какви са? Латекс или като лидълските нитрил?
Писала е нитрил.

# 547
  • Мнения: 316
За мен са добре, за мъжка ръка е възможно и да са леко теснички.

# 548
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Впечатления от свинската плешка су вид имате ли? Дават й само запичане 30 мин., но се чудя в загрята или в студена фурна.

# 549
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 991
Tetka_the_best, на 16 март ще пускат слушалки за баня. Ще ида да ги видя на място, че едно дават в брошурата, друго има на място. Ще ти кажа какво съм видяла. А сега може само онлайн да се поръча. Но като не съм я видяла с очите си, не мога да се реша да поръчам.

# 550
  • Мнения: 39 330
Яла съм такъв тип свински джолан. Да си кажа много си е добре и без да се запича. Има вкус на месо от буркан, каквото обожавам.

# 551
  • Мнения: 278
Във Варна гласят нов Лидъл, но не намирам информация за пусков срок. На мястото на Пикадили, срещу бившия Пфое.Днес видях около 20 паркирали коли, но мисля, че ако беше открит някакси щеше да личи. Някой от Варна знае ли нещо по откриването?

 В събота видях билборд, на който беше обявено ,че откриването ще е на  23.03.2020   08:00 часа

# 552
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
момичета, моля за помощ.
поръчаха ми лазерния нивелир от миналата седмица, а не го намирам. виждали ли сте го някъде в София? независимо къде. благодаря ви.
Преди съм се обаждала на националния им телефон. Търсех тогава гофретник на Силвър Крест. Казаха ми точно в кои магазини в Пловдив е останал от предишната седмица, плюс колко бройки има. Защо не опиташ и ти.

прочетох, че не работи в събота и неделя.
преположих, че много семейства пазаруват в почивните дни и може да са го видели някъде.
Simple Smile днес ще се обадя. Simple Smile

Добри, видях го днес в Стара Загора. Ако работата е много на зор, да го взимам и пращам?

# 553
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
Благодаря ти за съдействието. оказа се, че поръчката е пусната на пет човека и един вече е намерил.
питам го "ами ако всичките пет бяхме купили безценността!" - мълчи.
на тази въдица втори път не се хващам!

# 554
  • Мнения: 25 739
Тези ръкавици са за чистене, нали. Вие за какво ги взимате?

Общи условия

Активация на акаунт