Против акне/пъпки по лицето 10

  • 43 659
  • 773
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 26
Здравейте, момичета.
Търся отзиви за добри козметици в Бургас.
Както може би се досещате щом пиша тук кожата ми е акнеична, мазна и проблемна.
Когато ходя на мануално почистване на лице, т.е, когато има ръчна екстракция на комедони буквално лицето ми след това пламва. Откачам само при спомените на какво ми е приличало лицето след такова въпросно почистване. Наясно съм, че е нормално да има зачервяване, но така и не мога от години да намеря козметик в Бургас, който да не ми обезобрази лицето след почистване. Освен това искам да попитам какви други процедури препоръчвате или отзиви от вас какви сте си правили, за подобряване на вида на акнеичната кожа. Имам и петна..
Благодаря ви предварително.

# 721
  • Мнения: 709
Вчера разглеждах козметиката на Cerave, като ви чета се радвам, че не съм купила нещо от нея, а бях в търсене на нещо измивно за лице. В крайна сметка нищо не си взех. Мислих пак да купя на Биодерма, но ми се иска да пробвам нещо ново.

# 722
  • Мнения: 1 223
Здравейте. Не знам дали този продукт е нов. Някой пробвал ли го е да изкаже мнение?
И аз същото исках да попитам и дали има мостри или по-малки разфасовки.

# 723
  • Мнения: 9 656
И аз не съм доволна от CeraVe. Прави точно нищо. А и както са писали, дори не почиства добре.

# 724
  • Мнения: X
Аз преди 2 седмици се чудех между Cerave и Nuxe Aquabella, в крайна сметка се радвам, че взех второто.  Кожата ми е смесена и мислех, че измивния на Nuxe ще я изсуши, като предишния ми на Ла Рош. Обаче се оказа, че никак не е лош : D

# 725
  • Мнения: 102
Аз преди 2 седмици се чудех между Cerave и Nuxe Aquabella, в крайна сметка се радвам, че взех второто.  Кожата ми е смесена и мислех, че измивния на Nuxe ще я изсуши, като предишния ми на Ла Рош. Обаче се оказа, че никак не е лош : D
А помага ли ти за пъпчиците.

# 726
  • Мнения: X
Сега не знам дали си внушавам, но като цяло чувствам лицето си по-чисто, дори е по-меко на допир и в огледалото по-добре изглежда.
Все пак го ползвам от седмица, но засега ми харесва. Също сутрин и вечер пръскам с термалната вода на Avene Grinning

# 727
  • Мнения: 232
Днес ходих да търся бб крема на Миша в Лили и ДМ и го няма. Става въпрос за Бургас, някой знае  ли къде мога да го намеря?

# 728
  • Мнения: 4 571
Дъглас, Бюти зон.

# 729
  • Мнения: 624
.

Последна редакция: пн, 31 авг 2020, 23:27 от SsSa

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 40 766
Водих аз моя юноша за акнето по гърба...ами нищо кой знае какво по-различно. Изписа АБ, който се пие веднъж на седмица и кремчета разни. Каза, че ще мине, но иска време.

# 731
  • Мнения: 709
Като бях тинейджър, ми се бяха появили по гърба много пъпки. Тогава ме бяха водили при една дермароложка, беше доста възрастна, тя ми изписа някакъв лосион за мазане, който ми приготвиха в аптека. Оттогава пъпки по гърба не съм имала. Малко ми се вижда в повече да изписват АБ с лека ръка на тинейджъри.

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 40 766
Няма да го давам за сега..
Предната също ми изписа такава смес, обаче не помогна мин.година. Освен пак да пробвам.

# 733
  • Мнения: 709
Няма да го давам за сега..
Предната също ми изписа такава смес, обаче не помогна мин.година. Освен пак да пробвам.
За лицето тогава ми идваше много силен лосионът, но за гърба помогна. След години търсех рецептата и я бях затрила. Лекарката вероятно отдавна да не преглежда.

# 734
  • Мнения: 232
Момичета въобще не съм доволна от този Скинорен, а в него ми беше надеждата. То сумати коментари изчетох колко сте доволни от него, при мен ефект никакъв, и продължават да ми излизат нови пъпки, все още не мога да разбера как действа тоя крем , то две седмици да се мажа да махна старите пъпки само за да ми се появят днес 20 нови ли, направо съм потресена. Още една седмица ще му дам шанс и в боклука, междувременно казвайте някакъв друг крем да взимам, че направо ме е срам да излизам, добре, че е маската да се скрия.
Сега се чудя между Даверцин гел и Акне  аут бп, също и Надикса.

Общи условия

Активация на акаунт