За бързи КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 25 307
  • 738
  •   1
Отговори
# 345
  • Sofia
  • Мнения: 26 362
Не е на буци.
Украинска е,пише "каменна".От влагата сигурно е станала твърда.Сложих я в плик и удрях по пода на терасата,раздроби се на ситни и по-едри бучки.

Последна редакция: пт, 27 мар 2020, 00:54 от Doli

# 346
  • here and now
  • Мнения: 4 207
Изостанала съм много https://gotvach.bg/n5-74000-Незнайните_ползи_на_каменната_сол
Тук можеш да прочетеш. Ползвай си я спокойно според мен.

# 347
  • София
  • Мнения: 10 847
С каменната сол се готви, така че просто си я наситни и си я ползвай.

# 348
  • Пловдив
  • Мнения: 40 723
Може ли изпитана рецепта за хляб? Може и с 500гр брашно...

# 349
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Може ли изпитана рецепта за хляб? Може и с 500гр брашно...
Снимките са линк.

Скрит текст:


# 350
# 351
  • Мнения: 2 790
Момичета, не знам къде да питам затова ще пробвам тук. С какво да изчистя Раховеца отвътре? Медикс грил активна пяна става ли ? Вчера завъртях една запеканка, и малко се разтече.

# 352
  • Пловдив
  • Мнения: 40 723
Момичета, не знам къде да питам затова ще пробвам тук. С какво да изчистя Раховеца отвътре? Медикс грил активна пяна става ли ? Вчера завъртях една запеканка, и малко се разтече.
виж в темата за хитринки...
Иначе слагаш амонячна сода в купа и загряваш да почне да се изпарява. Забравяш така...после всичко пада.

# 353
  • под тепетата
  • Мнения: 9 275
амонячна или сода бикарбонат?

# 354
  • Пловдив
  • Мнения: 40 723
Написах Амонячна Simple Smile

# 355
  • Мнения: 499
Момичета, не знам къде да питам затова ще пробвам тук. С какво да изчистя Раховеца отвътре? Медикс грил активна пяна става ли ? Вчера завъртях една запеканка, и малко се разтече.
виж в темата за хитринки...
Иначе слагаш амонячна сода в купа и загряваш да почне да се изпарява. Забравяш така...после всичко пада.

Здравейте, може ли да уточните колко сода, на каква температура се загрява и за колко време?

# 356
  • Пловдив
  • Мнения: 40 723
Незнам точно...едно, две пакетчета на купа с вода. Свекърва ми е пробвала и е мн.доволна, но на голяма фурна в ресторант...там 10пакета.

# 357
  • Мнения: 39 293
О, и аз ще го пробвам това. Заинтригува ме.

# 358
  • Мнения: 978
Здравейте!

Приготвяли ли сте френски макарони, но с обикновено пшенично брашно? И количеството, необходимо си остава, колкото с рецептите с бадемово брашно?

# 359
  • Мнения: 12 667
Че те какво общо имат с макароните, ако не са с бадемово? Вкусът ще е съвсем друг, по-добре си направете някакви други сладки дето поне знаете какво ще излезе от тях.

Общи условия

Активация на акаунт