Паническо разстройство - 42

  • 26 062
  • 726
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 372
Честит празник на всички дами! Нека бъдем здрави и обичани!!! ♥️

Предвид новините от вчера до днес, държа да кажа че не съм си в Плевен.😀😀😀 От вчера съм на Велинград на топло басейнче и майната му на коронавируса. Утре като се прибера ще му мисля 😀
Майтапа настрана, нещата май загрубяват, но тази вечер празнувайте, пийте алкохол и няма страшно.

# 76
  • Мнения: 2 769
А ти защо си мислиш, че не циркулира вируса от над месец в БГ? Масова грипна ваканция, починали хора има все от сърдечни усложнения и белодробни и т.н. Използвахме до 04.03.2020 испанския тест за коронавирус, който е по евтиния и доста по ненадежден, та затова нямаше положителна проба. Сега вече сме с хубавите тестове от СЗО (Пфайзер ги прави). Но не защото е по евтин, а защото хубавия тест беше предвиден за по-богатите страни, и не стигаше до нас. Това е нещо, което знам от над месец, но не го коментирам публично, защото бях обещал на един много добър приятел вирусолог във ВМА.
Честит празник на всички дами! Нека бъдем здрави и обичани!!! ♥️

Предвид новините от вчера до днес, държа да кажа че не съм си в Плевен.😀😀😀 От вчера съм на Велинград на топло басейнче и майната му на коронавируса. Утре като се прибера ще му мисля 😀
Майтапа настрана, нещата май загрубяват, но тази вечер празнувайте, пийте алкохол и няма страшно.

# 77
  • Мнения: 5 459
Аз също мисля, че COVID щъка навсякъде. И аз се чудя, как да спра дебелоглавия си син да не излиза. Днес му казах, че ще ми вържа нашийник със звънче и като дрънне, ще ставам да го спирам да не излиза-ми смешно му е. Лигавят се с мъжо, че ще ми наденат торба на главата като на Алф и ще ми сложат две дупки за очи...

# 78
  • Мнения: 1 372
Наистина е съмнително. Коя зима сме имали грипна ваканция два пъти. ( За нашите деца става въпрос ). Освен това никога грипна ваканция не е обявявана наведнъж в цялата страна, винаги е поетапно. И хоп явиха се двама в Плевен и давам в Габрово , ако вече не ми е стара информацията. То е ясно че истерията е в повече, но всички имаме възрастни близки и аз започвам да се притеснявам за тях.

# 79
  • Мнения: 2 769
А защо ще го ограничаваш по дяволите?!? Коронавируса не е много различен от всеки грип. Лечението е 5-7 дена и е като при пневмония. Няма нищо страшно, освен ако не си компрометиран имунитет или не си над 70.
Аз също мисля, че COVID щъка навсякъде. И аз се чудя, как да спра дебелоглавия си син да не излиза. Днес му казах, че ще ми вържа нашийник със звънче и като дрънне, ще ставам да го спирам да не излиза-ми смешно му е. Лигавят се с мъжо, че ще ми наденат торба на главата като на Алф и ще ми сложат две дупки за очи...

# 80
  • Мнения: 1 914
Али, ти отложи ли пътуването в Турция? Ние сме записани цялото семейство с децата за 1.05. в Истанбул, но и мен почва да ме хваща малко страх от този вирус, а иначе така ми се ходи( даже платих капаро) От ТА постоянно ми звънят за окончателно потвърждение, може би ги е страх, че ще се провали екскурзията.
Честит празник на дамите!

# 81
  • Мнения: 5 459
Не съм го отложила. Ние сме в началото на септември в Анталия за 11 дни. Има време. Обаче щяхме да ходим на пазар в Одрин на 28 март, ама като гледам, май самата ТА ще отложи пазаруването, защото няма достатъчно хора....

# 82
  • Мнения: 97
Георги, четох някъде, че децата не боледуват от коронавируса. Вярно ли е това твърдение?

# 83
  • Мнения: 2 769
Е незнам, не съм вирусолог или инфекциозен специалист. Няма логика да не боледуват. По скоро ако са ок като имунитет, ще са само приносители.
Георги, четох някъде, че децата не боледуват от коронавируса. Вярно ли е това твърдение?

# 84
  • Мнения: 894
А защо ще го ограничаваш по дяволите?!? Коронавируса не е много различен от всеки грип. Лечението е 5-7 дена и е като при пневмония. Няма нищо страшно, освен ако не си компрометиран имунитет

Не  съм от темата,  но да попитам Георги - защо в Италия е толкова зле положението? Какво е по-различното там че смъртността е в пъти по-висока както и заразените спрямо другите европейски страни ?
Извинявам се че спамя,  но в темата за COVID в бг мама се публикуват по 10 отговора в минута и почти нищо важно като информация.  
Иначе  това че вируса е по-отдавна в бг е ясно и донякъде успокояващо щом няма припадащи по улиците и някаква небивала смъртност.

# 85
  • Мнения: 2 769
Еми италианците са цигани и не спазват ограничения. Целуват се и се прегръщат. Масово са всички в Неделя на църква. Пият всичките от една там тяхната светена вода. Тука ако пламне в Раковски ще е същото с тия католици. Имало е някой болен там и на масовото мероприятие всичките са закачили.

# 86
  • Мнения: 894
Еми италианците са цигани и не спазват ограничения. Целуват се и се прегръщат. Масово са всички в Неделя на църква. Пият всичките от една там тяхната светена вода. Тука ако пламне в Раковски ще е същото с тия католици. Имало е някой болен там и на масовото мероприятие всичките са закачили.
Така е, но защо има толкова смъртни случаи , процента при тях е доста по-висок.

# 87
  • Мнения: 2 769
Е яж и ти тесто, паста, никакви витамини и общо взето си аут. Отделно здравната им система е много по зле от българската, много от техните лекари са завършили България, Сърбия, Македония... А и нямат много техника. Те не са много по различни от нас, но ние поне имаме ракия.
Еми италианците са цигани и не спазват ограничения. Целуват се и се прегръщат. Масово са всички в Неделя на църква. Пият всичките от една там тяхната светена вода. Тука ако пламне в Раковски ще е същото с тия католици. Имало е някой болен там и на масовото мероприятие всичките са закачили.
Така е, но защо има толкова смъртни случаи , процента при тях е доста по-висок.

# 88
  • Мнения: 1 914
+1 за ракията 🥂🤣🤣🤣

# 89
  • Мнения: 4 406
За секунда малко да драсна.
Е, хора, не Ви познавах, като такива!
Аз съм специалист по развитието на микроорганизмите, не на вируси, конкретно, там по-малко!
Не, може да ме похвана малко за това, ама айде малко малко здрава мисъл де!!!!
Бе, наистина ли хората се запасяват, та да не излизат от вкъщи, то по водата ще го хванете, да знаете!
И дооплътнете прозорците, той лети, самичък, да се напъха със сетни сили при Вас!

Ракия, половин литър на вечер, вътрешно, без мезе, домашна.

Ми що да не се разходя утре до Плевен, при бившия!

Айде аз да си празнувам, Вие си се тревожете!

Общи условия

Активация на акаунт