Паническо разстройство - 42

  • 26 726
  • 726
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 97
О, запасяват се и още как. Има доста опразнени щандове. Гледам на касите масово се купуват боб и олио.
Джери, хвани другия автобус, този за Шумен.

# 91
  • Мнения: 2 769
Като наблюдавам активно как се разпространява тоя вирус, според мен не е само въздушно капково. Механизма трябва да е и още някакъв. Прекалено масово и интензивно е, с много висок интензитет. Скоро очаквам и да мутира, то си е естествен процес при репликацията на РНК на вирусите, понеже не е съвършена и се получават мутации в репликирания вариант. Та е това е мутацията. Но да видим какво ще стане, успокойте се, ще пламнем и ние в БГ, но засега няма място за страх.

# 92
  • Мнения: 5 459
За мен също италианците са едни мръсни, нечистоплътни и празноглави цигани. Затова си случва така. Те и французите се целуват и прегръщат за щяло и нещяло.....Бе то не се знае и нас каква ще ни залюлее....

# 93
  • Мнения: 97
Една година имах една група италианци за морски атракцион...е едвам издържах в микробуса с тях. Миризливи, мръсни, рошави и си помислих, че просто групата е такава неподдържана. А то цялата им нация явно е такава.

# 94
  • Мнения: 1 780
Здравейте, малее колко теми съм пропуснала.
Влизам да пиша каква я върша аз.
След година  и нещо АД рязко реших, че това не е моето хапче. От три седмици не пия нито АД, нито клонарекса, то и пиех няккави дози минимални, но си проспах живота бе хора. Не е  за мен, ПА май са ми по по нрава.
В общи линии със страховете си от болести  и болни, не уцелих момента на спирането му /заради грипа и коронавируса/ но много напълнях и много спя и да ви кажа - не ми допада.
Първата седмица се чувствах много гот, толкова енергия не спя супер. В края на седмицата направих тежка нервна криза, но викам ще си трая какво не се умира от това и си изтраях. Отмина без да прибегна до лекарствата и съм що-годе добре. Не смея да се хваля, малко на моменти ми е зле, както преди с ПА които ми зачестиха но мисля е за добро. Не знам. Усещам че живея, а година и нещо основно спях. Започнах да викам на децата и на мъжа ми, като така ми е по-добре / тях не ги питам/ , преди или спях или бях като тапир.
Понеже ми предстои и лека интервенция в Плевен /ха-ха/ като отминат драмите с коронавируса, та ще си имам и още тревоги, но вярвам, че с търпение и с доста ПА ще отминат.
Все пак не съжалявам че пих есцитила, помогна ми в много тежък момент може пак да имам  нужда от него.
За коронавируса, следя доста и БГ и чужди медии. Страх ме е, за децата не, но имам и близки и познати и мъжа ми дето са с белодробни проблеми и не ми се иска да го карат, не знам как ще приключи.
Аз смятам, че от самото начало ни лъжат за смъртността, може да не е умишлено. Няма логика при ниска смъртност да се вземат такива мерки. Не ми излиза и математически техните тези, че боледуват само възрастни и болни, а в същото време да има умрели доста лекари и медицински персонал. Мисля мое мнение е че прекият контакт с много болни увеличава вероятността от смърт или тежки увреждания. За мен изходът е изолация и липса на контакти, аз съм се подготвила психически да се стигне и до това, защото повечето хора изпадат в ужас да ги затворят из къщите и да не излизат, а за мен това може би е доброто.
През 2008г изживях същия ад с варицела и ранна бременност, с усложения и ад в инфекциозно, така че разбирам страховете на хората. Молех се да ми се направи изследване дали съм карала варицела и никой не искаше, също не поискаха да ми вливат имуноглобулин и т.н. Станалото, станало, и аз се усложних и аборт се наложи да правя, заради силните антибиотици които пих. Сега определено смятам да нося маска и да спазвам мерките ако ни наложат такива - все пак сме между Габрово и Плевен и ще сме в карантинна зона. Доколкото виждам ограниченията, липсата на контакти са единствения изход за момента. Поне по това, което става в Китай и Италия. Италия много подцениха нещата, преди дни си отвориха и Катедралата за посетители, та няма как да не става това, което става там.
% в Италия расте поради неспазването на карантината, чак сега се сетиха че неспазването било пресътпление и поради това че позволиха толкова да се разрастне. Мисля че всички държави изобщо нямат капацитет да поемат толкова много болни наведнъж, което ще доведе до сериозно нарастване на смъртността, докато Китай вкараха всички болни в болници и дори изградиха нови. Но е рано за оценки, много рано е.
Не искам да Ви плаша, но е разумно да се купят някои основни хранителни продукти, които не се развалят и да се ползва маска, за другото - Божа работа.

# 95
  • Мнения: 4 406
Ема, при първа възможност идвам, демек пари, в сряда ще трябва да ми дават!

Аз се чудя, че още не е мутирал, даже мисля, че е! РНК на този тип вируси доста мутира, вирулентен е. То като си е с една верига, никаква... Все пак да не забравяме, че е генетичен материал, все пак е нуклеинова киселина.  То и ДНК е!

Ехо, полуделите, има тема, тук е тема Паническо разстройство.

Бе айде аз да си празнувам, а не занимавам с поредния пипалал го с пипалата вирус, в главата му!

Последна редакция: пн, 09 мар 2020, 00:46 от Jerry F

# 96
  • Мнения: 97
Джери, за сряда значи, ще намеря разписание. Сериозна съм, пък може и с Али да отпразнуваме 8 март със закъснение!

# 97
  • Мнения: 5 459
Моме Джери, ама ти профука ли печалбата мари? Иначе си като една мома хамериканка-на седмица ти плащат, а не на месец-брях....

# 98
  • Мнения: 4 406
Аз, няма да я изпия! Па ако не я бях изпила, нямаше да съм аз, Таня, ми това беше преди два месеца.
Аз исках сега на седмица. На камериерките май всеки ден им плащат.
Бе, няма хора да бачкат....

То, този хотел, тук е най-свестният.
Иначе ..: Отивам с едно гадже в един хотел, и рецепциониската тръгва да обяснява, какво е станало, предишния път, ама с друг, този беше нов. Баси идиотщината...

# 99
  • Мнения: 5 459
Дъниш се, момеееееее! Много се дъниш! Представи си да беше с някой сериозен....

# 100
  • Мнения: 4 406
Ти да си ме чула мен със сериозен. Някога!!!! Не повтарям!
Баси дискретността!
Ми при мен като идват двойки, заедно или рабъркани с други,  естествено, че се говори на Вие и никаква мимика.

# 101
  • Мнения: 5 459
Еми така трябва.......ма ти нали си карък-Колю, хи хи хи, пак ти е излязъл късметЯ....Да бе, не повтаряла.....ам фитнес-инструктора....

# 102
  • Мнения: 4 406
Бе как  няма да ми излезе, човека от София дойде, че ще се връща за едни приказки де, щот само за едно си е мислил с една глава, ного му е пукало... Брей, че аз го и забравих ...
Бе, ся се чудя дали има тема за нимфомания  и никоя няма да си признае.
Утре дали ще има чистка на постовете...
Аз карък днес, цикъл, гаджето трябва рано да става. Благодарих устно!

# 103
  • Мнения: 97
Аз сега не рабрах, наби ли го с букета? Дай подробности...

# 104
  • Мнения: 4 406
А, първия път ми дойде с букет, а като за първи път му казах, че не харесавам трупове на цветя...
Чудих се, сега прави ли се на интересен и ми връчва подарък, но се сетих, че ми няма ФБ, там обяснявах, какво да ми се подаряват. То трудно да се намери, като имаш вайбъра. Мъже... Трета среща, при това с една година само по-малък от мен, ме кара да се замисля нещо...
А,  на бившото Искрено и лично го обърнах.

Малиии, пак допивам поредните 2 бири и утре пак недоспала, и с махмурлук на работа!

Али, за кой фитнес инструктор става въпрос, софийския или благоевградчанина?

Последна редакция: пн, 09 мар 2020, 00:51 от Jerry F

Общи условия

Активация на акаунт