Нашите кухни - 82

  • 50 727
  • 885
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: X
Че защо да не може Simple Smile
Скрит текст:

# 316
  • Мнения: 1 691
Моята е такава и стои добре.

# 317
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 726
Моята маса е кръгла и винаги имам тишлайфер на нея. Харесва ми Simple Smile

# 318
  • Мнения: 501
Здравейте, от препоръки тук се насочих към дървен плот от Коркос, обаче останах крайно разочарована, от факта, че не предлагат собствен транспорт, нито имат преференциални условия към някой куриер. През калкулатора на еконт ми излезе доставка по-голяма от цената на самият плот. Който е купувал от там ако може да сподели как процедирахте. А също така събирам и предложения за други фирми.

# 319
  • Раковски
  • Мнения: 2 167
Преди две години купувах плот от тях, резнахме го по размер за да е по-малък и ни взеха около 60-70 лв.

# 320
  • Мнения: 6 294
Да се запиша при вас, че ми предстои да правя кухня.

# 321
  • Мнения: 501
Shadow, благодаря, но не ни е опция, защото ни трябва цял.

# 322
  • Раковски
  • Мнения: 2 167
Shadow, благодаря, но не ни е опция, защото ни трябва цял.
От къде сте?

# 323
  • Мнения: 501
София, пуснах запитване към технотоп, но не да ми отговорили все още.

# 324
  • Раковски
  • Мнения: 2 167
В Баухаус има плотове. Правих кухня с техен плот, мисля, че беше бреза. Не беше скъп плота, но като качество не може да се сравява с коркос.

# 325
  • Мнения: 501
Благодаря, знам ги техните, но са много краен вариант, ще видя какво ще измислим.

# 326
  • София
  • Мнения: 7 987
Здравейте, скоро някой правил ли е кухненски плот от технически камък/гранит? Интересува ме порядъка на цените, наясно съм, че зависи от милион неща (вид, обработка на кантове, изрязвания и пр.). Иначе казано, дали цена от 250 лв./кв.м. с обработка на кантовете е реалистична за такъв тип материал или е много повече? Изключвам съвсем луксозни и космически изпълнения.
В момента правим проект на кухнята ни, която е малка. Като квадратура плотът ще е около 3,5 кв.м. и се опитвам да установя дали бюджет за плота около 1000 лв. би ми стигнал или да се ориентирам към друго. Гръбчетата не се включват в тази сума, там има мозайка.

# 327
  • София
  • Мнения: 6 265
Техническият камък не е ли на линеен метър?
1000 лв. ми се струва малко, ако правилно преизчислявам 3,5 квадрата плот. Ние бяхме искали оферта за плот около 4 метра и беше около 2200 лв. (2 см. дебелина с подлепка отпред да изглежда по-дебел, дано правилно обяснявам).

# 328
  • София
  • Мнения: 7 987
Идея намам нито за оразмеряването, нито за цените.
Благодаря за ориентира, ще гоедам за нещо друго!

# 329
  • Мнения: 40 752
Моят камък ми се върти нещо като 400 лева на метър (квадратен или линеен не помня), ама той е скъп, има и по-евтини. Гранитът и той е по-евтин. Та 250 може и да стане за гранит или евтин технически. Ако не 300 сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт