СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 13

  • 26 925
  • 921
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 6 924
Аааа, не, премиерът рече, че не всички домакини готвят. Разкрил ни е. Аз съм отворена книга за властта Simple Smile

# 811
  • София
  • Мнения: 7 182
Ми така е като сте толкова близки с МОН. 😁

# 812
  • Мнения: 569
Пфф, аз въртя тенджери в несвяст. Моите ядат, като скакалци. Представям си ако бяха момчета, ужасТ

# 813
  • София
  • Мнения: 11 954
Аааа, не, премиерът рече, че не всички домакини готвят. Разкрил ни е. Аз съм отворена книга за властта Simple Smile
Да де, ама въпреки това ни затвори ресторантите. Smirk

# 814
  • София
  • Мнения: 9 107
У нас са само мъже - барабар с котката. Пускам миялна по два пъти на ден Stuck Out Tongue Winking Eye . Голямо готвене и ядене пада. Но пък са лесни - могат да мухат пържоли сутрин, обед и вечер Joy .

# 815
  • Мнения: 569
Аааа, не, премиерът рече, че не всички домакини готвят. Разкрил ни е. Аз съм отворена книга за властта Simple Smile
Да де, ама въпреки това ни затвори ресторантите. Smirk
Ами не е вярно това, Ананиев каза, че те не са ги затворили, а просто са ограничили достъпа! Имало голяма разлика, но явно и вие не разбирате

Zazu у нас е същото, обаче с един татко и две мацки

# 816
  • София
  • Мнения: 7 182
Ах, Зазу - ти си аналог на моя мъж. И той е само с жени, включително и котката. 😊

# 817
  • Мнения: 6 924
Аааа, не, премиерът рече, че не всички домакини готвят. Разкрил ни е. Аз съм отворена книга за властта Simple Smile
Да де, ама въпреки това ни затвори ресторантите. Smirk
Ми явно е размислил, че е крайно време да почнем да готвим Simple Smile

# 818
  • Мнения: 710
Аааа, не, премиерът рече, че не всички домакини готвят. Разкрил ни е. Аз съм отворена книга за властта Simple Smile
Да де, ама въпреки това ни затвори ресторантите. Smirk
Ми явно е размислил, че е крайно време да почнем да готвим Simple Smile
ма няма нужда, доставките до вкъщи остават Simple Smile

# 819
  • София
  • Мнения: 9 107
Аз пък се чудя кой ще си поръча храна с доставка готвена, дето може поне няколко човека да я накашлят и наплюят по пътя...

# 820
  • София
  • Мнения: 7 182
Ресторанти? Доставки по домовете?
Ма не ви ли е срам?
И аз мразя да готвя, но ето - цяла яхния врътнах. Да е тематично, нали, почти военно положение е. 😁

# 821
  • София
  • Мнения: 1 103
Аз пък се чудя кой ще си поръча храна с доставка готвена, дето може поне няколко човека да я накашлят и наплюят по пътя...
Снощи поръчвахме пица и аз това се замислих, затова днес се впуснах до печката да пека риба 😂

# 822
  • Мнения: 6 583
Видях панираните маслини в осмокласната, ама ми стана интересна супата с камъчетата:)

П.п. Редактирах се!

# 823
  • София
  • Мнения: 7 182
Ахах - The stone soup е това
 😀

# 824
  • София
  • Мнения: 9 107
Това да не е нещо специално за дразнещи тинейджъри?

Общи условия

Активация на акаунт