Отговори
# 15
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Леле, аз както съм си гледала телевизия така съм заспала. Моят бати ми прави солена торта и сега ми гузно, че съм откъртила  Embarassed Аз чистенето съм го оставила за утре, днес само позабързах прах  и си купих количка втора ръка за бебо  newsm03
Гале дай снимки на терасите, че не мога да измисля какво да правя с нашата  Crazy

# 16
  • Мнения: 1 289
Май не пропускаме следобедния сън.И аз сега ставам,ама само 30 мин.поспах,звънна телефона.И аз проключих с подреждането на спалнята-много хубава станатая вечер ще й направим сефтето.Направо капнах-като почна да ми се вие свят тогава легнах иоткъртих. Whistling

# 17
  • Мнения: 27
По портокаловия сок съдя , че ще е момиче Laughing. Ще видим на 17 дали е вярно. newsm10. Аз съм за.

# 18
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Добро утро Hug
Днес се наспах като хората, дъждът си върши работата Grinning Хладен ден ви желая

# 19
  • София
  • Мнения: 6 798
Добро утро!
Леле, спя като къпана втора вечер. Дори не чувам малката като се размрънка за млякото си, баща и става. Аз явно не съм спяла добре от любопитство!  Joy

# 20
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
добрютрю!
Аз тия дни е съм влизала, че и аз като някои момичета, получих контракции в петък. Предполагам, че е от нервите и жегата.
В момента обаче съм се размазала от кеф - вън е максимум 25 градуса, а това е температурата, при която вирея най-добре. Simple Smile

# 21
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
моми4ета какво представляват тези контркции newsm78щото днеска ми се полу4иха нещо кто бодежи.от време на време са ама ги има.също така все едно 4е ми се ходи по голяма нужда и се стискам.предполагам знаете как наболява тогава.ох притеснявам се моми4ета #Crazy

# 22
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
dobito, не се паникьосвай, контракциите ги усетих като присвиване в областта на корема, след което той се втвърди неестествено (поне за мен). Слава Богу, отминаха и предполагам, че са предизвикани от нечовешката горещина и хората, които се постараха да ме изнервят на работа.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 798
Ехооооооооооо!
Всички ли спинкате? Аз сожих малката да спи, епилирах се и ми е леко скучно... newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 3 249
Привет!
Аз тая нощ спах като къпана и даже до WC не ставах!  Laughing Явно прохладата си е казала думата.
Момичета, мен също ме наболява тия дни коремчето доста повече от друг път. Чак се бях попритеснила. Пък моята лекарка е отпуска, та звънях на леля ми, която е ендокринолог - та тя ме посъветва да пия Магнерот освен Но Шпа-то. Явно е от жегите, беше ужасно горещо.  Tired Иначе не съм наясно точно кога са контракции и кога е от разтягането на матката примерно. Не ми е съвсем ясно какво усещаш, когато ти се втвърдява корема, защото или не ми се е случвало, или не съм го усетила така.
Дано сега покрай разхлаждането да преминат и тези неразположения. Че наистина няма друго обяснение толкова момичета да ги приболи по едно и също време!
Хубав ден на всички!  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 3 405
Контракциите са като менструални болки, по-силни, ниско долу, около яйчниците и корема става твърд. Доби, вземи но-шпа или папаверин 1 таблетка ( може три пъти на ден ) и в леглото. А утре отиди при лекаря.

Моите, като че ли поотминаха, но днес така ми прилоша навън Sad Добре, че мъжа ми беше с мен.
Разглеждахме магазини за бебешки неща. Зимни дрешки ще има след 2 седмици. Гледахме креватчета, колички, столчета за кола, ванички.

Има ванички на стойка и към голямата ваничка една мъничка поставка, за малко бебенце, която се слага в по-голямата ваничка. Някой с опит с такава да каже дали е удобна. Клеми, ти имаш ли такава от дъщеричката ти?

Тук няма дъжд, но от морето полъхва Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 6 798
Ние сме с анатомична ваничка, на Neonato.

# 27
  • Мнения: 7 418
Може и да сте ги чели тия статии, на мен ми се сториха интересни и забавни

http://www.tialoto.bg/article.php?cat=31&id=3213
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=31&id=3208



 Hug

# 28
  • Мнения: 7 418
Съдейки по статиите,ще имам или МЪЖКО МОМИ4Е или..... Laughing.Весело е!Защото ,предполагам,4е не само аз имам признаци и от двете!
   Какво ще кажете?

# 29
  • Мнения: 333
Здравейте, аз днес съм добре, вече не ме боли корема, но то и вчера не беше много, явно се бях пренатоварила.
Снощи имах гости и си легнах късно, а днес като станах до тоалетна и не заспах след 7.30. Много ми се спи, но отивам да взема една пратка от Плиска и после ще чакам мъжо да си дойде от Варна.
Клеми, аз в петък обикалях магазините и бях в "Малечко" и видях ваничката, е поне предполагам, че е същата според описанията ти. Много е хубава и според мен става и за по-голямо дете, защото аз мислих, че анатомичните са предимно за малки бебета. А сестра ми използваше обикновена ваничка с поставка, която се маха и й беше удобно, всеки преценя. Аз още нищо не съм решила, направо станах разногледа. Shocked

Общи условия

Активация на акаунт