Кауфланд - тема 41

  • 46 609
  • 747
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 27 500
Пийкок, този час не е ли за възрастните които ИСКАТ да се пазят? За под 60 г. беше забранено в тези часове, но за 60+ г. май не е забранено по цял ден да пазаруват...
Дева, какви са тези маски? Многократни? Къде стоят в магазина?
Аз не съм излизала от цели 15 дни Stuck Out Tongue Winking Eye Лошото време мин. седмица и домашното училище  помогнаха Grinning Нещо интересно тази седмица?

# 616
  • Мнения: 3 960
Пийкок, този час не е ли за възрастните които ИСКАТ да се пазят? За под 60 г. беше забранено в тези часове, но за 60+ г. май не е забранено по цял ден да пазаруват...

Много точно казано! Аз направо се изумявам от възрастните какво поведение имат.

# 617
  • Мнения: 54 410
Долче, маските са пред самите каси. И дезинфектанти, различни видове, има и по литър, около 20 лв. Ей, как не ги снимах, да ги видиш.

Аз ходих втори път, след 18 ч., и беше по-спокойно.
Всичко има при нас, в изобилие.
Обаче на паркинга пак имаше едни тумби младежи, не знам защо там си правят срещи?! Ни маски, ни дистанция, викат, смеят се.

# 618
  • Мнения: 35 110
Пийкок, този час не е ли за възрастните които ИСКАТ да се пазят? За под 60 г. беше забранено в тези часове, но за 60+ г. май не е забранено по цял ден да пазаруват...

Много точно казано! Аз направо се изумявам от възрастните какво поведение имат.
Това си е тяхното мислене , колкото и да им се ядосваме, няма да ги променим . Така , че стискаме зъби и чакаме.

# 619
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 201
Пийкок, този час не е ли за възрастните които ИСКАТ да се пазят? За под 60 г. беше забранено в тези часове, но за 60+ г. май не е забранено по цял ден да пазаруват...

Много точно казано! Аз направо се изумявам от възрастните какво поведение имат.
Това си е тяхното мислене , колкото и да им се ядосваме, няма да ги променим . Така , че стискаме зъби и чакаме.
а на младите какво е мисленето?   
един пост над този Smiley

# 620
  • Мнения: 27 500
Дева, мерси. Дано не забравя да погледна маските като отида.Като казваш младежи- при нас на Пещерско шосе преди ИП всяка неделя вечер имаше сбирка на младежи точно на паркинга. Миналото лято забелязах тенденцията....може би и сега продължават... Rolling Eyes
Вярно, вероятно от всички възрасти има неспазващи дистанция и др. През прозореца на блока обаче (отсреща има голям блок) действително няма почти никакво движение- рядко минават хора, повечето с маски и по един.

# 621
  • Мнения: 54 410
Долче, те много отдавна си правят сбирки на паркинга, идват с колите и с часове стоят, говорят си. Но сега не знам защо не ги гонят, нали не са позволени струпвания?

# 622
  • Мнения: 25 737
Опашка нямаше, обаче и от моите стоки нямаше.
Исках вино Ейнджъл, нямаше нито розе, нито бяло! Наденички с бекон също нямаше, а персонала каза, че не знаят за такива.
Оставих доста пари, но не съм доволна.
Авокадо взех на мрежа, къдрава маруля, пресен лук, сиврия, верея 3,6% поне имаше.
Намерих и листерина въпреки, че не беше в коридора както е обикновено.  Не съм никак доволна.

# 623
  • Мнения: 27 500
Да, отдавна се събират, и освен да си говорят пушат, хапват чипс/нещо друго на крак, пийват газирано и бирички... И след тях и боклучета остават.  Мислех, че само до нашият Кауфланд се случва. Bowtie
Авокадото хубаво ли е? Интересуват ме или малките на бройка, или мрежата...и на каква цена са.

# 624
  • Мнения: 35 110
Лъки, в Лидл мрежата е 5 лв

# 625
  • Мнения: 54 410
В К мрежата е 6,99, малките са по 0,89, но не са съвсем малки.
Не съм го опитала, малко ще го почакам да омекне. Едното е по-тъмно и по-меко.

# 626
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Как го ядете/приготвяте авокадото?

Пийкок, твоето дете ли го ядеше натюр? Simple Smile

# 627
  • Мнения: 4 841
Авокадо мога да ям върху филийка с масло с малко сол. Иначе основно го ям в салата. Може само с домати, може и зелена салата с всички екстри. Обичам го и на разядка. Авокадо, олио, сол, лимон, орехи и с пасатора докато не се майонизира. После на филийка.

# 628
  • Мнения: 54 410
Аз си го режа направо в салатата.
Много го обичам.

# 629
  • Мнения: 35 110

Пийкок, твоето дете ли го ядеше натюр? Simple Smile
Охоу. И за още пита Wink от малък му давам и сега още си хапва добре от него

Общи условия

Активация на акаунт