Отговори
# 630
  • Мнения: 8 942
Имам детски и 325 лв за онлайн обучение, които вероятно са за октомври.
И на мен са ми превели 325 по чл 166. За ОРЕС , но ние октомври месец имахме само 5 дни онлайн. А ноември са 7дни. Нещо не го разбирам за октомври 5 дни трябваше да се изплати 162лв
А ноември 325лв .. трябва да звънна да попитам странна работа.
При ограничения за срок от 6 до 10 работни дни месечно за семейства с едно дете размерът на помощта ще бъде 325 лв.

Това пише.
Мисля, че октомври излязоха на 20ти в онлайн, но не съм съвсем сигурна.

# 631
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 499
В Бургас са преведени детски и за онлайн обучение за м. Ноември. В пощата също.

# 632
  • Бургас
  • Мнения: 16 198
Ани,тъкмо щях да пиша,но ти си го направила.

# 633
  • Пловдив
  • Мнения: 1 437
Бенджи и мен личен състав, касиерка и деловодителка ме пращат в НАП ,с аргумента, че не можели на толкова хора да изчислявят.Аз също съм само на трудов договор , нито имам ел.подпис и се чудя дали да не настоявам личен състав да ми вземат декларацията с входящ номер.Работодателите не са над държавните закони.

# 634
  • Мнения: 265
Законът не задължава работодателя да изплати облекчението. Дава възможност, но не задължава.

# 635
  • Мнения: 12 149
Някой дали е наясно, на какво основание личен състав отказват да приемат декларация от служителка, ако не им представи решение за развода си? Тя подава декларация в крайна сметка, какви са им правомощията в случая?

# 636
  • София-Младост
  • Мнения: 23 357
Някой дали е наясно, на какво основание личен състав отказват да приемат декларация от служителка, ако не им представи решение за развода си? Тя подава декларация в крайна сметка, какви са им правомощията в случая?
Реално никакви основания нямат. Освен, че знаят, че жената има развод и искат да видят, че там пише, че детето е присъдено на нея. Което в случая няма значение.
Единствено лицето подало декларацията носи отговорност за написаното в нея. Работодателя не е длъжен да проверява истиноста и.


SINEOCKA_D
Не ви трябва ел.подпис, за да подадете ГДД. ПИК от НАП е предостатъчен.

# 637
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
София, Пощенска банкаклон Дружба има детски

# 638
  • Мнения: 11 569
Дск, Търново, има детски.

# 639
  • Мнения: 770
Дск София има Детски

# 640
  • Мнения: 8 942
София, Витоша, ДСК, само онлайн обучението засега.

# 641
  • Пловдив
  • Мнения: 3 562
За онлайн обучението през 10 и 11 месец сумата, която ми превеждат е еднаква, но 10 месец бях 1 ден а 11 - 6 дни неплатена.
Дали някой има казус като моя?

# 642
  • у нас
  • Мнения: 5 721
В Бургас също има превод на детските.

# 643
  • При децата ми
  • Мнения: 6 078
В. Търново, Уникредит Булбанк - има детски.

# 644
  • Мнения: 646
Звъннете и питайте. Няма логика. До 5 дена сумата е една, от 5до 10 друга и над 10 друга.
От тези 6 дена е възможно единия ден да не ви е признат, по някаква причина.

За онлайн обучението през 10 и 11 месец сумата, която ми превеждат е еднаква, но 10 месец бях 1 ден а 11 - 6 дни неплатена.
Дали някой има казус като моя?

Общи условия

Активация на акаунт