Отговори
# 615
  • Пловдив
  • Мнения: 5 027
Аха, сега разбрах. Ще са заредени онлайн, така ли? А има ли нужда в такъв случай от справка за доходите от работодател?

Благодаря!

# 616
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Аха, сега разбрах. Ще са заредени онлайн, така ли? А има ли нужда в такъв случай от справка за доходите от работодател?

Благодаря!
Както вече казах и аз до сега не съм подавала ГДД и не мога да помогна, но това беше съвета на познатата ми счетоводителка. Попитайте ако имате познат счетоводител и той ще ви обясни кое и как се прави.

# 617
  • София-Младост
  • Мнения: 23 374
т.е ако подам през март, няма нужда от годишна данъчна декларация ли? Или? Не разбирам, не знам какво трябва да направя, затова питам.
Във всички случай ще трябва да подадете годишна данъчна декларация.
Единия вариант е през януари да си поискате сл.бележка за доходите от работодателя и сама да си попълните каквото е необходимо.
Другия вариант е март месец да подадете, тогава данните за трудовия договр ще са ви попълнени по сл.път (работодателя подава за това инфо в НАП до 28.02.2022), вие само си попълвате декларацията за облекчението и подавате. Парите ги превеждат по банков път от НАП.

# 618
  • При децата ми
  • Мнения: 6 115
Уникредит Булбанк, Велико Търново - има детски.

# 619
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Бургас - има детски.

# 620
  • Мнения: 770
Във София има ли някой мами на който са преведени детските

# 621
  • Мнения: 12 355
Русе ОББ - няма 🤔

# 622
  • София-Младост
  • Мнения: 23 374
Във София има ли някой мами на който са преведени детските
ЦКБ.

# 623
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
В Бургас има ли за ноември за онлайн обучението??

# 624
  • Бургас
  • Мнения: 16 335
Ани,на мен миналата седмица ми казаха,че с детските ще ги пуснат,но не съм проверила.

# 625
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Ани,на мен миналата седмица ми казаха,че с детските ще ги пуснат,но не съм проверила.
Благодаря. Ако ги получиш, моля те пиши.

# 626
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Инвест банк също имам детски, от днес след обяд е превода

# 627
  • Мнения: 8 957
Имам детски и 325 лв за онлайн обучение, които вероятно са за октомври.

# 628
  • Мнения: 770
На мен са ги привели ДСК СОФИЯ

# 629
  • Варна
  • Мнения: 1 364
Имам детски и 325 лв за онлайн обучение, които вероятно са за октомври.
И на мен са ми превели 325 по чл 166. За ОРЕС , но ние октомври месец имахме само 5 дни онлайн. А ноември са 7дни. Нещо не го разбирам за октомври 5 дни трябваше да се изплати 162лв
А ноември 325лв .. трябва да звънна да попитам странна работа.

Общи условия

Активация на акаунт