Септемврийската дружина мина първата третина - Тема 3 (2020)

  • 21 318
  • 725
  •   1
Отговори

Анкета

Заглавие на следващата тема:

Опции:

# 720
  • Мнения: 441
Днес на няколко пъти усещам все едно ми се обръща нещо вътре в корема, но в дясно и става твърдо за секунди и сега се чудя някаква контракция ли е или бебето се мести..??! Понеже не го усещам все още и не знам какво се случва, забравила съм май 😃

# 721
  • Мнения: 95
От вчера се чувствам все едно съм адски преяла и ще ми се пръсне корема много ме опъва отвътре отделно имам контракции,но това опъване дали е защото расте корема или е нещо с контракциите и не е добре?
А какво пиеш, аз цял ден съм така все едно нещо мърда ниско долу не е бебето, чух но шпа три броя, но никакъв ефект и се чудя какво да правя 😢

Пия но шпа понеже АГ ми беше казала при нужда че мога да пия и отделно всяка вечер си пия магнезий. Но не ми помагат особено вечер преди магнезия е адски твърд,утре съм на преглед дано всичко е наред

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Karategirl98
Аз пиех само фолиева киселина и от време на време но шпа. Но вчера започнах и 3х2 магнеор, за щастие ми помогна. Успех, дано всичко е наред  и при вас с малчо 🤗

# 723
  • Мнения: 2 101
И на мен АГ ми каза за неспокойна матка да пия магнезий. Но-шпа ми беше изписала в началото на бременността. Каза ми да си избера от кой магнезий да пия. Магнерич и Магнерот съдържали около 30 мг магнезий, Магнезиевият диаспорал съдържал около 300 мг магнезий, та аз избрах да си купя диаспорала. Тя ми каза, ако пия диаспорал да е по 1 прахче на ден. Ако си взема друг магнезий да пия 3*2 на ден.
Пия го от 30 март насам, утре ще пускам изследвания и ще видя как е и магнезият. Пие се след хранене и да не се приема заедно с елтироксин и желязо. Трябва да се пият поне с интервал 2 часа.

Момичета, ще започвам да подготвям новата тема. Ако няма други коментари след моя, очаквайте линк в този коментар 🌼

Последна редакция: нд, 12 апр 2020, 11:24 от Jаsmin

# 724
  • Мнения: 243
Честит празник на всички ви! Бъдете здрави! 💐🌞

# 725
  • Мнения: 2 101
Честита Цветница и от мен и честит имен ден на всички, които празнуват! Живи и здрави



https://www.bg-mamma.com/?topic=1202244.new#new Новата тема

Последна редакция: нд, 12 апр 2020, 13:50 от Jаsmin

Общи условия

Активация на акаунт