🎭 Като две капки вода - сезон 8, тема 3 (16.03. - 29.03.20)

  • 27 748
  • 887
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 751
Мари на твоето мнение съм, песните не са случайни и още помня какви ги бяха подбрали на Азис, за да блесне. Не искам да умаловажавам труда и таланта на чалга изпълнителите, но на мен ми е трудно да слушам техните изпълнения на рок музика.

Благодаря, Mari_Mar, успявам да гледам и аз от твоите линкове!

Тото се справи много добре, по стара се да имитира  и тримата мангасари.
Дара ми беше гадна чисто визуално, да бяха я гримирали като в клипа, Аксел не е само кърпата и грозните слипове и плисираната пола. Но пък си беше трудна задача за пеене, спор няма.
Маги като за истинските си габарити беше доста добра Монсерат.
JJ почвам да се чудя що се мъчи, много зле, а точките все нагоре. Бива пробутване,  ама...
Димитър направи пореден изпипан образ. Пеенето не му е сила, но така ги изиграва...
Антоан си изпълни задачата, доколкото му позволява пола, но самата песен е тотална отврат.
Галя също много ми хареса, танцуваше и за разлика от оригинала й се разбираше какво пее.
Фикрет имитира много добре, но просто не мога да се пречупя и да го оценя най-вероятно...Миналата година имах щастието да видя на живо Металика, просто там е друга вселена

Добре щеше да бъде онази елементарна госпожа Спътник да не пее нахилена като ряпа такава тъжна песен. Но пък тогава бих си помислила, че разбира какво пее, но едва ли.

# 691
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 765
Винаги казват, че  това шоу не е за пеене, а за имитиране. Снощи Димитър изигра образа перфектно,  но всъщност журито  оцени  пеенето му. Маги  пя много добре, представи си великолепно, но нали шоуто не е за пеене. Не мога да ги разбера. Как да ги разбера като Дж- дж нито пя, нито направи нещо артистично, но Хилда му даде 7 или 8 не помня точно.

# 692
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Винаги казват, че  това шоу не е за пеене, а за имитиране. Снощи Димитър изигра образа перфектно,  но всъщност журито  оцени  пеенето му. Маги  пя много добре, представи си великолепно, но нали шоуто не е за пеене. Не мога да ги разбера.
Как да ги разбера като Дж- дж нито пя, нито направи нещо артистично, но Хилда му даде 7 или 8 не помня точно.

Даде му 7.

# 693
  • Мнения: 301
Не знам, защо, но за мен е по-важно възпитанието и държанието на един участник отколкото изпълнението му.
Колкото и добре да пее и имитира, ако е с неадекватно и арогантно поведение не може да ме спечели.
Преди никога не съм харесвала Фики (беше ми отблъскващ), но сега като го виждам в тази светлина, ми стана симпатичен. Когато пее не успява да прикрие ориенталските си извивки, но въпреки това ми допада. Според мен той, ще е в последната тройка.
Макар симпатиите ми към Димитър Маринов, виждам, че това предаване не е за него... Имаше 1-2 добри изпълнения, а всички останали бяха някак незавършени. Не знам дали се дължи на това, че повечето бяха на песни и изпълнители с не толкова отличаващи се елементи, но имаше много слаби изпълнения. Въпреки това продължавам да му симпатизирам и да го подкрепям.

# 694
# 695
  • На южния бряг
  • Мнения: 210
Тото ще имитира LJ ? аз не знам BSB да имат такъв член, защото се казва AJ (Alexander James) знам, че не голямо нещо, но като чуя рекламата винаги се дразня, защото това им е работата и като са сложили изпълнител на бутона трябва да му знаят името

# 696
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Временното класиране

# 697
  • София
  • Мнения: 12 392
Този Георги как може да е толкова напред.

# 698
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Този Георги как може да е толкова напред.

И аз се възмущавам това от миналия понеделник. С еднакви точки с Димитър.

Маги излезе точно като Тина Търнар. Стойката е същата. Добре, добре.

# 699
  • Мнения: 5 115
И аз, и аз!
Според мен е много зле и мястото му е в дъното на класацията.

# 700
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Маги днес е добре.

# 701
  • Мнения: 11 566
Съгласна.Simple Smile
Антоан какво ще пее, че пропуснах.

# 702
  • UK
  • Мнения: 957
Видяхте ли, че въвеждат ограничение от 10 смс за участник?

Маги беше добре, актьорски се постара.

# 703
  • Мнения: 4 892
Хареса ми Маги,дори аплаузите натиснах.

# 704
  • DE
  • Мнения: 9 068
Маги ми хареса, почти не се чуваше нейния тембър-
Но как не я смениха тая перука бееее Rage

Общи условия

Активация на акаунт