Пазарът на недвижими имоти, какво се случва реално? -Тема 42

  • 39 530
  • 876
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 18 504
Артекс традиционно пускат такива мазни платени материали в 24 часа и в Медиапул, така че не се учудвайте. Но 24 часа са по-голямо дъно де, там имат серия публикации за всеки видеоклип, на който младият архитект-родолюбец е и режисьор. Ренесансов човек един вид.

# 871
  • Мнения: 839
Всестранно развита личност. Хвала на такива Simple Smile
Това за някаква сенчеста организация определяща цените на жилищата само някакъв комунистически мозък може да го роди. Те ако можеха така биха правили, разбира се. За щастие полека-лека си отиват на бунището на историята.

# 872
  • Мнения: 9 794
Е, ние, семейно имам предвид, продавахме в София. Определихме си минимална цена, под която няма да продадем, дадохме офертна цена, по-висока, естествено. Продадохме над минималната, на цената, на която се съгласи купувачът.
Никой не ни е определял цена.
А по повод на твърденията на една потребителка, че съседът-продавач сега ще "клекне" и рязко ще свали цената - съседът смяташе, че минималната цена, която му обявихме на него, е висока. В резултат - не купи имота и има за съсед сега хора, които не харесва.
Аз, ако съм на мястото на съседа на потребителката и не ми е много спешна или жизнено важна продажбата, дори да продам на цената, която тя предлага, няма да продам на нея. Може да звучи много дребнаво, но това е положението. Човешка психология, особено в България.

# 873
  • sofia
  • Мнения: 419
Те Артекс глътнаха водичка от Златен Век та може да не са толкова добре финансово.Гледам строежа в Дружба и той спрял.А как строяха еее.

# 874
  • София
  • Мнения: 35 107
Не е спрял в Дружба.

# 875
  • Мнения: 2 786
Какъв процент от заплатите се влияят от увеличения от правителството 😂 Щот моята ми я увеличава шефът ми, не Бойко.

# 876

Общи условия

Активация на акаунт