Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 395

  • 42 927
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 20 905


Онлайн празнуване на РД с приятели.
Тойгар Ъшъклъ днес има РД - роден е на 16 април 1974 г.

Flowers Bouquet

Heart

Лека.

# 736
  • Мнения: 436
Локи изглежда глуповат,дано просто  е добра игра на актьора 😂😂😂
Лека нощ❤

# 737
  • Мнения: 9 328
Чудесен онлайн купон на кара пара ашк компанията 👍, да е жив и здрав Тойгар 🎂🎈🎉, благодаря му, че видяхме Енгин, макар и с половин лице 🙂
  Марта, чудесни яйца, традиция и хубав спомен от баба ти ❤️ Аз също имам такива, най- ми е мила мелничка за черен пипер и орехотрошачка, наследство от нея 🙂
  Дари, Локито е средно статистически дребен хулиган. Но изглежда си обича Менекшето, то обаче е студено като айсберг, не знам дали има същество, което да обича поне малко, при положение, че майка си не зачита 🙄 Ама вероятно момичето не е виновно, просто психолога в селото никаква работа не е свършил 😏, сума ти и недиагностицирани луди се разхождат безпрепятствено 😲 🙂

  Лека нощ!

# 738
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 631
Привет,сладурки.То се е лека нощ за вас.Радвам се,че си останаха такива добри приятели Енгин,Тойгар,Ахмет Тансу и Бурак.Хора с еднакви интереси и разбирания,просто пиятели,но истински.
Благодаря за снимките.Половин лице,но актуална снимка.Тъкмо да контролираме до къде са пораснали косата и брадата...
Марта,толкова са мили дребните нещица,които пазим от поколения.Аз също имам тук някои.Ползвам си ги с умиление и внимание.Традицииии.От някои отритнати и зачеркнати като остарели,от други,тачени заради спомени,чувства и уважение.
но разни хора,разни идеали.От време оно,та до ден днешен...
Утре ще ви показвам яйцата си,сега вече е много късно.....или рано......зависи.
на следващите,които ще ме прочетат,добро утро.Моето ще дойде доста след вашето...

# 739

Общи условия

Активация на акаунт