Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 395

  • 42 974
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 34 241


#останиВтемата #останиВкъщи

Здравейте и добро утро момичета.
Успешна сряда на всички.




Източник - арабските фенове: https://vk.com/feed?q=%23BirAsk%C4%B0kiHayat&section=search& … -144707938_107681

Трябва да наречем седмицата на Енгин Акюрек.
Седмица, която кара сърцето да се вълнува, вътрешен и външен успех, телевизионни сериали, филми и похвали от всички страни. Неговите проекти понастоящем се излъчват на международно ниво:
* Филмът "Една любов, два живота" - Нетфликс + Фокс тв;
* Филмите "Малък септемврийски проблем" и "Поверявам ти децата" - Нетфликс;
* "Каква е вината на Фатмагюл?" - САЩ и Чили;
* "Мръсни пари и любов" - Нетфликс и Испания;
* "Ако бях облак" - Латинска Америка;
* "Дъщерята на посланика" - Латинска Америка и Арабски страни;
Изненадани ли сме ? Разбира се, че не.
Но най-вече харесахме неговия поздрав към медицинския персонал.

Последна редакция: ср, 15 апр 2020, 08:16 от mariana51

# 691
  • Мнения: 436
Добро утро на Велика сряда,днес Юда предава Исус за 30 сребърника.
Нашият виртуален Юда Яхя ли е ?...Като се замисля и Гедиз може да мине за такъв(извинявам се на феновете му).
Желая мир и любов в домовете ви.

# 692
  • Мнения: 23 365


Добро утро момичета 💕

Ползотворен да е ден сряда.
След вчерашните температури и днешния сняг ми е едно леко неориентирано като време и като усещане за предстоящите светли празници.
Но каквото- такова.  Важното е да сме добре и да сме здрави.
 

Скрит текст:

# 693
  • Мнения: 20 905
Добро утро,







".........................................Ако не мечтаете, няма да постигнете нищо."
/Сър Ричард Чарлз Никълъс Брансън (1950) - английски бизнесмен и филантроп/

Момичета, Hug Hearts

Здрава и приятна, велика сряда.

# 694
  • Мнения: 2 293
Добро утро момичета.
При нас е мрачно и студено, снощи валя дъжд, но нека тук във виртуалната ни къщичка бъде усмихнато и щастливо.
Бъдете здрави, пазете се и пазете хората, които обичате.

#останиВкъщи

А аз от няколко дни съм се върнала назад във времето - в далечната 2010, и по - точно 16.09 2010 година.
Първия допир на много от момичетата с "КВФ" и Енгин.
Но много от тях всъщност са загледали серияла заради Берен, а в последствие са открили "скритото съкровище" Енгин.
Аз го открих през 2012, когато започнаха да го дават по българска ТВ и то по настояване на приятелка, която още от първите серии беше впечатлена от излъчването на Енгин( е, тя не му стана фенка, но пък мен така ме зариби, че до днес съм си леко ошеметена).
И започнах да търся всякаква информация за него. Четях, гледах клипчета, плаках, когато момичетата от БГ фен групата разказваха за срещата си с него. Бях болна на тема Енгин - исках всичко да знам, в акъла ми нямаше място за нищо друго, тичах от работа за да не изпусна серияла и не знам на вас дали ви се е случвало, но съм си мислела, "защо не съм се родила по - късно, защо не съм се родила в неговата страна за да го срещна..."
Не можех да спя, случвало ми се е да гледам серияла по цели нощи и директно да отивам на работа, а в главата ми пак Енгин.
Заради него започнах да чета и да се интересувам от Турция. И първия път, когато стъпих в Истанбул бях изпълнена с такава еуфория от чувства и емоции, че ми идеше да полетя. Бях в неговия град, дишах неговия въздух, грееше ме неговото слънце.
Не го срещнах, но знам, че един ден и това ще стане.
За толкова години Енгин ме научи на търпение, смирение, да бъда по - добра, да виждам красивото около себе си, да не се ядосвам за незначителни неща. И от него научих, че всичко се случва когато трябва да се случи, когато му дойде времето.



#останиВтемата

                                                  Хубав ден на всички.

# 695
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 631
Дъждовен привет и от мен,момичета-кокичета.Започват празнични дни.Нека в домовете ви е весело,а на душите ви да е щастливо и оптимистично,въпреки всичко!Бог за когото се сещаме предимно когато ни сполети нещастие,със сигурност не ни забравя,и този път ще бъде с нас и ще ни протегне ръка.
Този път и аз ще имам удоволствието да си чествам Великден по български.Обикновено сливам двата празника в нещо средно.Боядисвам много яйца,защото ми е любимо занимание,но го правя в четвъртък на католическия Великден.Използвам празника,за да поднеса яйца на колегите си.Всички ги чакат и ме питат за тях,така,че ми е малко като задължение.После на следващата седмица раздавам на малкото ни близки приятели българи.Тази година обаче, имам всичкото време на света,така че смятам да се наслада на всичко,дори ще се пробвам с месенето на козунак за пръв  път.
Ками,много ми хареса разказът ти.Подобен е на 95 процента от запознанството на всяка една от нас с Енгин,но винаги умилява да прочетеш думите.Керим се превърна в класика.Почти всички сме се влюбили в него,преди да се заинтригуваме от това кой е артистът зад него,какъв е и т.н.Останалите проекти на Енгин вече всеки в различен ред е изгледал.Някой останахме завинаги,други идват и си отиват,трети от време на време надничат,за да са информирани и са по/активни,когато е на екран.Има и такива,които сега го откриват.Завиждам им за тръпката,точно тази,която ти описваш.Да искаш всичко да научиш,всичко да изгледаш,да си болен от нетърпение да срещнеш погледа му от екрана.....Спомени.....трепети.......въздишки.....
Трябва да признаем и да благодарим на преводаческия екип за бързината на превода.Все още помня времената,когато бяха толкова малко,че при всичкото бързане и безсъние,успяваха за събота-неделя,а ние си гризяхме ноктите от нетърпение.Хей,момичета,преводачки,след всеки епизод благодаря,но сега ми се прииска да го направя ей така,само от признание за труда и усилията!!!
Чета в нета,че имало някаква госпожа,която качвала сериалите в група,обявявала преводите за свои и искала пари на хората,за да гледат.Представяте ли си каква наглост?Крадеш чуждия труд и го продаваш!!!Пиша това,защото ако има дори само един човек,който ни чета от тези,които плащат,трябва да знае,че всички ,всички сериали със субтитри,се превеждат на доброволни начала от хора,които делят от личното си време,за да ни зарадват в къси срокове с последните нови серии и сериали,излъчвани в Турция.Те не искат и не вземат пари.Работят на добра воля и от любов към турското кино и към своите любимци.Но винаги има използвачи,като въпросната Ася Някоя си,които решават по лесен начин да изкарат парички.
Момичета,които ни четете,ако имате такива познати,предупреждавайте,че всияко може да се гледа в нета без пари и че това е безплатен труд на много хора,моля ви.Нека се знае,че има крадци дори на преводи.Какво безобразие само!Ами качвай си ги в група или каквото там имаш,но остави истинските имена на преводачите и не вземай пари,за бога!Представям си,че тези,които и се връзват,са предимно хора на възраст,които не са свикнали да боравят с компютър често и още повече се ядосвам.
Извинете ме за отклонението от темата.Но смятам,че такива неща трябва да се казват.Жалко е,че нищо не може да се направи,за да се спрат такива хора.

# 696
  • Мнения: 2 293
Нуше Blue HeartFlowers Hibiscus

Керим е класика.






А Енгин - нашето чудо.

# 697
  • Мнения: 20 905


"Успехът зависи от почтеност, труд и баланс. .........................................................."
Шери Аргов, американска писателка

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 34 241


Така минава времето - ръцете зад кръста и кой, където...

# 699
  • Мнения: 23 365

Привет и от мен!
При мен си беше пролетен сняг, на обяд вече нямаше и следа. Но пък е студеничко.
Тук в темата е супер приятно и най-вече задушевно топло.
Ками  Two Hearts Нуше Two Hearts разказали сте за това как всъщност сте се запознали с Енгин.
Много пъти съм си казвала и аз за моето, но като се отвори тази тема.
Във форума бях доста преди да се престраша да пиша - просто бях читател. Така следих три сериала. И по времето на първи сезон на "КВФ" гледах нещо друго, но случайно попаднах на резюме за "КВФ". Заинтригувах се и потърсих  повече информация. Имах късмет, че първи сезон всички серии бяха преведени.Бях отпуск и започнах да гледам и успоредно с това и да чета темата. Така до септември бях в час със всички/е, почти всичко/. Започна втори сезон и вече трудно се удържах да не кажа и аз нещо - знаете как е. Регистрация и писане.
Но за първи път Енгин ме срази в тази сцена. 


Повярвах  на неговия Керим 100 % и застанах твърдо зад него.

Е, така се почна. А, "Облака" гледах по цели нощи. Осъмвах и отивах така на работа.
После...  вече знаете.

# 700
  • Мнения: 20 905


„Доброто е само начало. Злото не е краят, то е само спънка. Всичко истинско е безсмъртно. Нищо не е толкова истинско, колкото любовта.“
из "Лятото на красивия бял кон" на Уилям Сароян

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 34 241


Една рейтингова класация за изминалата седмица.
Най-коментиран актьор.

# 702
  • Мнения: 2 293
Марта Purple Heart

Оооо, и аз висях доста дълго на балкончето и четях преди да се престраша да сляза в темата и да започна да пиша.
Даже си спомням първия си пост.



Беше за този клип. Беше песента Seni seviyorum, аз мислех, че те я пеят, а то се оказа, че песента е просто фон, а те са били на представянето на серияла на каналД за новия сезон.
Ама на, като за първи път влизам в такъв форум, знам ли, после си помислих, че съм имала доста глупаво питане, ама...
Научих се и снимки да слагам, и клипове да слагам. Ееее, не съм се научила на още много неща, но време има за всичко.
После започнах да пиша, пишех, пишех, нямах умора.
Керим, Мустафа Булут, Низипли, Омер...
Напоследък се улавям, че искам да напиша нещо, а не мога да събера думите в изречения, не успявам да излея душата си и чувствата си. Пиша, мисля, пък накрая то излезе, че съм казала всичко в две изречения.
Енгин ли е станал по - добър, аз ли съм започнала да оглупявам...незнам.

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 34 241


https://twitter.com/Crisscor/status/1250415350451060744

Крис Кор, върла фенка на Енгин от Бразилия, написа:
Качествена защита. Защитете се от вируса.
Ние сме повече от фенове. Ние сме донори на живот.
Енгин Акюрек - Не се продава!


Знаем, всяка година от името на Енгин, група фенове от Бразилия правят кампании за даряване на кръв.




Асистентът преди да заспи намери тази хубава новина.

# 704
  • Мнения: 20 905


Великолепен момент със Снджар.Heart

Общи условия

Активация на акаунт