Интервално хранене/периодично гладуване/Fasting - тема 9

  • 66 587
  • 745
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 517
Благодаря ви. Нямам неприятни усещания, стомахът ми си е редовен, значи, да не се тревожа Simple Smile

# 211
  • Мизия
  • Мнения: 295
Аз също съм на 24- часов фаст до 12:00ч. днес. Чувствам се добре, -0,300 гр. съм въпреки, че днес ми е 1-ви ден от цикъла.

# 212
  • Мнения: 1 711
Ще прави ли някой фаст+лунна диета? Лунната диета започва утре в 9ч.

# 213
  • Мнения: 823
Нани ,сутринта ли е ? Все опитвам да ги съчетая ,но обърквам часовете Grinning

# 214
  • Мнения: 1 711
Нани ,сутринта ли е ? Все опитвам да ги съчетая ,но обърквам часовете Grinning
Да, утре сутрин. Но, ако започнеш сега, ще се съберат поне 35-36 часа до неделя сутрин. Stuck Out Tongue

# 215
  • Мнения: 823
Аз правя 2х36 часа седмично .Щях този път да го нацеля ,без да искам Grinning

# 216
  • Мнения: 1 711
Аз правя 2х36 часа седмично .Щях този път да го нацеля ,без да искам Grinning
Чувствам се много добре след такъв пречистващ ден, а свалените грамове са бонус Simple Smile
Какъв е ефектът от тези фастове при теб?

# 217
  • Мнения: 823
Нани,зависи .Когато искам да отслабвам ,държа по-ниски ккал и свалям кг .Практикувам от 4-5 години вече .Започнах ги с лечебна цел преди години и ми помогнаха .Свикнах много с фастовете и се чувствам по-добре ,когато имам поне един седмично .Има моменти ,когато 36 часа са ми много ,тогава правя 24.Както го чувствам общо-взето .
Но да ,чувството след 36 часа фаст е изключително приятно Simple Smile

# 218
  • Мнения: 1 711
Влади, мисля да пробвам и аз!:blue_heart:

# 219
  • Мнения: 11 505
Как издържате 36 часа? Аз преко сили издържам по 20, за 24 дума да не става. Има ли някакви трикове, дайте някой съвет, моля. Simple Smile

# 220
  • Мнения: 823
Precious ,на мен лично най-трудно ми е около 20-я час .Тогава пия топъл чай,дори 2-3 Grinning Като премина 21-22 часа ,вече не изпитвам нищо и ми е все тая .Преминавала съм и 36,но обикновенно след 42-я час езика ми става обложен .Не смея да рискувам повече Simple Smile
Течности не се наливам много ,не ми се пият когато не се храня .

# 221
  • Мнения: 1 711
Как издържате 36 часа? Аз преко сили издържам по 20, за 24 дума да не става. Има ли някакви трикове, дайте някой съвет, моля. Simple Smile
И при мен беше трудно в началото. Но след 10 дни на фастинг 22/2, стомахът се свива, лакомията намалява и лесно се издържа един ден без храна. Топлата вода с лимон засища, освежава и не прекъсва фастинга. Ако сега започнеш, ще се съберат 36 часа до неделя сутрин. Ползвам едно безплатно приложение на IF, казва се LIFE и то ми отброява часовете фастинг и ме информира кога мога да прекъсна фаста.

# 222
  • Мнения: 1 426
Най-трудно ми е готвенето, защото обикновено го правя вечер,когато децата са се кротнали.Не мога да сложа сол, защото няма как да пробвам.Знам,че едно близване надали ще обърка нещата,но искам да съм стриктна.След обед пекох едни добруджанки на децата и се изкуших,изядох една.Толкова виновна се чувствах после.Държа си аз на ОМАД и хич не ми тежи.Сутрин като стана ми е толкова леко на стомаха.

# 223
  • Мнения: 11 505
Precious ,на мен лично най-трудно ми е около 20-я час .Тогава пия топъл чай,дори 2-3 Grinning Като премина 21-22 часа ,вече не изпитвам нищо и ми е все тая .Преминавала съм и 36,но обикновенно след 42-я час езика ми става обложен .Не смея да рискувам повече Simple Smile
Течности не се наливам много ,не ми се пият когато не се храня .
А-ха значи 20-я час е критичен. Аз точно тогава се предавам. Благодаря, ще опитам да залъгвам глада с чай, поне до 24 да добутам. Flowers Hibiscus

Как издържате 36 часа? Аз преко сили издържам по 20, за 24 дума да не става. Има ли някакви трикове, дайте някой съвет, моля. Simple Smile
И при мен беше трудно в началото. Но след 10 дни на фастинг 22/2, стомахът се свива, лакомията намалява и лесно се издържа един ден без храна. Топлата вода с лимон засища, освежава и не прекъсва фастинга. Ако сега започнеш, ще се съберат 36 часа до неделя сутрин. Ползвам едно безплатно приложение на IF, казва се LIFE и то ми отброява часовете фастинг и ме информира кога мога да прекъсна фаста.
Благодаря и на теб! Flowers Hibiscus Приложение за фастове не ми е нужно, тъй като аз и без това само гледам часовника и кога ще дойде времето за ядене. Yum

# 224
  • Мнения: 1 711
Най-трудно ми е готвенето, защото обикновено го правя вечер,когато децата са се кротнали.Не мога да сложа сол, защото няма как да пробвам.Знам,че едно близване надали ще обърка нещата,но искам да съм стриктна.След обед пекох едни добруджанки на децата и се изкуших,изядох една.Толкова виновна се чувствах после.Държа си аз на ОМАД и хич не ми тежи.Сутрин като стана ми е толкова леко на стомаха.
И при мен е така с децата Simple Smile, но харесвам ОМАД и засега успявам да се справя въпреки недоволството от страна на съпруга ми Simple Smile)))

Общи условия

Активация на акаунт