Имате ли нужда от промяна на дома? Консултирайте се с Диана Кръндева!

  • 202 171
  • 2 533
  •   2
Отговори
# 375
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Много ми хареса идеята с дървените клипбордове. От къде мога да си купя такива?

# 376
  • София
  • Мнения: 670
Много ми хареса идеята с дървените клипбордове. От къде мога да си купя такива?

Можете да ги потърсите онлайн, но мисля, че с няколко нарязани коркови листа и щипки залепени добре на тях, ще се справите сама.

# 377
  • Мнения: 2 895
Нещо такова си представям.

Незнам дали за момчешка стая са подходящи такива завеси, моят син категорично ме отряза, каза че не иска пердета, само щори. Аз изцяло съм се съобразявала с неговите желания и вкус, все пак той ще си я ползва, и за мен е важно да е доволен и щастлив Simple Smile и да се чувства комфортно в стаята си.

# 378
  • Мнения: 1 795
Ние (аз!) искаме да освежим детската стая на децата и въпреки че са доста малки сами са си избрали цветовете и новите легла.  Само не знам как ще напаснем свело синьо и зелено, любими цветове, но не ми харесват в комбинация. Обаче щерката иска нейната стена като Елза, сина като Гекоу (Пижама маск, зеления, не му знам името 🙈)
Та по добре децата сами да си избират обзавеждането, все пак те прекарват там по голяма част от времето си

# 379
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Здравейте!

Ние също обмисляме ремонт на детската стая. Целта е да я трансформиране в момичешка тинейджърска. Бихте ли ми дали препоръки относно цветовите тенденции при мебелите и насоки за подходящи тапети? Ще сменяме всичко с изключение на паркета, който е цвят златен дъб. Допада ни сякаш винтидж стила, но изобщо нямам идея дали може да се съчетае с паркета. Освен това вратата е алуминиева (рамката имитира дърво, а цялата останала част е матирана стъкло на неправилни квадратни фигури).
Всякакви насоки ще са ни от полза.
Предварително благодаря Hug

# 380
  • Мнения: 39 323
Щом момичето е вече голямо, допитай се до нея за цветове, а после напаснете спрямо паркета и вратата нюансите.

# 381
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Няма идея какво точно иска Rolling Eyes
Единствено сигурно е да не е розово.

# 382
  • Мнения: 39 323
Ами добре е тогава все пак да покажеш малко снимки.

# 383
# 384
  • София
  • Мнения: 670
Здравейте!

Ние също обмисляме ремонт на детската стая. Целта е да я трансформиране в момичешка тинейджърска. Бихте ли ми дали препоръки относно цветовите тенденции при мебелите и насоки за подходящи тапети? Ще сменяме всичко с изключение на паркета, който е цвят златен дъб. Допада ни сякаш винтидж стила, но изобщо нямам идея дали може да се съчетае с паркета. Освен това вратата е алуминиева (рамката имитира дърво, а цялата останала част е матирана стъкло на неправилни квадратни фигури).
Всякакви насоки ще са ни от полза.
Предварително благодаря Hug

Здравейте, най-хубавото на интериора е, че може всичко, стига да ви харесва. Не се влияйте от паркета - той си е дърво, цвета му е благороден. Тапет изцяло е малко рисково, защото в юношеската стая лесно се похабява.
Опитайте преобладаващо бяло, като й дадете възможност да си избере осветителните тела и да си кичи стените с каквото иска
https://www.pinterest.com/pin/12807180176014871/
Ако държите на тапет - сложете го само на 2 от стените и изберете нещо графично, ще се почувства по-голяма
https://www.pinterest.com/pin/553028029249792226/

# 385
  • София
  • Мнения: 670
Точно! Благодаря! И аз пускам линкове на там, защото можете да харесате нещо коренно различно от това, което първоначално сте си мислели...

Последна редакция: нд, 28 юни 2020, 18:51 от Диана Кръндева

# 386
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Благодаря за съветите. Ще обмисля идеята с тапетите. Със снимки в момента не разполагам, но мога да кача във вторник.

# 387
  • Мнения: X
А може да има изчанчена (от гледна точка на възрастен) представа как да изглежда стаята й и да не иска да я сподели, защото се притеснява от отказ.
Има ли някакви арт интереси? Какви книги чете, какви филми гледа? Ако знаете какво харесва, можете да потърсите вдъхновение там.
Имам няколко познати тийна,  не са фенове на винтидж.

# 388
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Благодаря Галинор!
Съвсем ме затрудни Cry, но си права. Покрай матурите не е имала време за филми и книги. Чете винаги цялата задължителна литература. Определено обаче ми даде тема за размисъл с арт частта, защото посещава школа по приложни изкуства.

# 389
  • Мнения: X
Идеално, значи е била под напрежение, но вече може да се хванете под ръка и да идете пред тапетите и латексите да си избира. Но не правете нещо през главата й и не я увещавайте, че бърка с избора си. Стаята все пак е нейна.

Общи условия

Активация на акаунт