Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема XII

  • 14 539
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 27 162
Хей, забравих за The Magicians. Там ми остана последния епизод на сезон 4. Уф, любимо шоу ми е. Simple Smile
Така че ще го добавя към поста си ако ми позволява.

Петя,
докторски сериал? Да бе ни да имаш предвид за Живите мъртви? Защото точно те отмениха последния/финален епизод от сезон 10, но не защото ще стресират населението, а просто защото не са успели да завършат навреме с пост продукцията.
Иначе отмениха един готов и изцяло заснет сериал, пак от света на Живите мъртви: ''Светът отвъд'' Според мен по-скоро са го спрели сега, защото явно рейтингите не са добри. Доста хора са притеснени за бъдещето си (здраве, финанси) и не им е до дребните удоволствия. Иначе са го формулирали така: ''В момента света няма нужда от още един тежък, апокалиптичен сериал'' и го чакаме живот и здраве наесен.
Отмениха и новия сезон на Прислужницата. Общо взето апокалипсисите и антиутопиите ще го отнесат най-сериозно...
Дано е само временно естествено.

# 16
  • Мнения: 47 981
С детето гледаме Доктор Кой, до 2 сезон сме
Сутринта подкарах Торчууд, ех, много симпатичен беше. Миналото лято посетихме Кардиф, а не се сетих, че там се развива сюжета, но сега ми е много яко да си го гледам Joy
Допълнителни материали рядко гледам. Но детето е фен на такива неща, явно новото поколение има такъв подход към нещата- реакции, пародии и прочие...

# 17
  • Мнения: 36 470
Diavolo, имам предвид този сериал (не го следя): https://www.indiewire.com/2020/03/new-amsterdam-pandemic-episode … poned-1202220576/ - Ню Амстердам е щял да има епизод за пандемия в Ню Йорк.
За какво е този хаштаг/диез до квадратчето за писане, някой знае ли?

# 18
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Благодаря за темата!

Снощи сложих точка на Експанзията. Дано да има пети сезон, защото ще е брутален.

Кой сериал е на втората снимка в заглавния пост?

# 19
  • Мнения: 36 470
Едно корейско #фентъзи, което чакам да излезе скоро: http://asianwiki.com/The_King:_Eternal_Monarch

# 20
  • Мнения: 6 493
Благодаря, Петя! Flowers Hibiscus
Някога се интересувах от допълнителни материали, ровех за инфо, спойлери, чужди мнения. Вече си гледам кротко и спокойно - ЕГН Smiley

В момента гледам Dеvs и Westworld. Много ми харесва до сега развитието в Западен свят, аз с нетърпение чаках да видя реалния свят, дано се окаже такъв до финала на сезона Smiley

Мир, добре, че напомни за Експанзията, още не съм дръпнала 4ти сезон Rolling Eyes

Сега чак гледам и The Man In The High Castle - 4 сезон. Ми нещо не съм доволна. Къде забиха с тези прескоци в мултивселени, направо като крадено от Counterpart.

Dark втори сезон ме чака от година, но май ще изчакам и трети, а после отново ще си припомня първи...

# 21
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Едно корейско #фентъзи, което чакам да излезе скоро: http://asianwiki.com/The_King:_Eternal_Monarch

Супер. В момента чакам ММ да навакса с 6 епизода от Лунните любовници и да ги продължим семейно с дъщерите до финала.

# 22
  • Мнения: 36 470
Човекът във високия замък наистина прилича на Counterpart; не са повлияни един от друг, просто случайност, че са на една и съща тематика. Но и на мен последният сезон не ми хареса.

# 23
  • Мнения: 9 192
Едно корейско #фентъзи, което чакам да излезе скоро: http://asianwiki.com/The_King:_Eternal_Monarch
Дори мернах инфо,че ще го превеждат на български.

# 24
  • Мнения: 36 470
Интересно, щом накрая пише, че ще го има в Нетфликс, дали ще пуснат направо целия сезон? Ако е така, ще гледам с английските субтитри.
От клиповете ми изглежда, че ще е много подобен на Гоблина. Не че е лошо, но дано да има и някаква по-голяма интрига, освен любовната история.

# 25
  • Мнения: 9 192
Идея си нямам,но явно е заснет целия и няма да се притесняваме дали ще успеят да го завършат.
Възможно е първо да го излъчат селия и тогава да го качат,че да си печелят от рекламата,или епизод по епизод,но не ми се вярва да го качат преди да го излъчат по ТВ....Всичко е възможно,ще видим.
Предполага,че и на бг ще го првеждат бързо,няма да чакат края,за да започнат.
На мен не  прилича чак толкова на Гоблин.
Ако не друго Мими (Lee Min Ho) ще е с хубава прическа.Ама няма да ни се размине любовта.

# 26
  • Мнения: 36 470
Прилича ми по това, че в Гоблин имахме мъж/същество със свръхестествени сили, който открива смисъла на живота си в любовта (със същата жена, само че с няколко години по-млада - надявам се този път да не се държи толкова като момиченце, след като вече е пораснала).
Харесвах персонажите, но честно казано там тяхната история ми беше по-малко интересна от съпътстващата (на Жътваря и неговата любима).

# 27
  • Мнения: 9 192
- надявам се този път да не се държи толкова като момиченце, след като вече е пораснала).
Независи от нея.Каквото иска режисьора - това показва. Ако имаме вяра на всичко показано жените в корея трябва да са големи, бели,глезещи се птици.

# 28
  • София
  • Мнения: 27 162
Петя, мерси за линка
Ами не се учудвам, че щяло да има такъв епизод. Поне доколкото съм запознат, Ню Амстердам е най-голямата болница в света, нещо като държава в държавата и е общинска доколкото знам. И една от най-старите. И се намира точно в Ню Йорк.
Иначе аз следя това шоу и ми харесва. Много често не скриват истината и разкриват кирливите ризи на американската здравна система, които са много.

# 29
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Можело да се добавя хаштаг към публикацията ни Grinning
#haha

Общи условия

Активация на акаунт