Малко трудна тема...за болестта рак - тема 4

  • 60 892
  • 787
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 285
Здравейте! Може ли координати на д-р Владов за частния му кабинет? В нета намирам информация само за ВМА

# 721
  • гр. София
  • Мнения: 143
Здравейте! Може ли координати на д-р Владов за частния му кабинет? В нета намирам информация само за ВМА
В момента намирам това. Дано да свърши работа. Каб 12 в поликлиниката на ВМА, тел. 0888440565. Това е частният му кабинет.

# 722
  • Мнения: 285
Здравейте! Може ли координати на д-р Владов за частния му кабинет? В нета намирам информация само за ВМА
В момента намирам това. Дано да свърши работа. Каб 12 в поликлиниката на ВМА, тел. 0888440565. Това е частният му кабинет.
Благодаря! Успях да се свържа. Този е телефона, но ми се включваше гласова поща доста пъти. Накрая все пак се свързах

# 723
  • Мнения: 5 130
Да се смееш ли,да плачеш ли-взех си резултата от ЯМР и разбрах,че имам простата.

# 724
  • Мнения: 10 760
За начало се смей, но после им се обади да ти го разчетат отново и да ти го опишат като хората.

# 725
  • Мнения: 5 130
Обадих им се,казаха че било техническа грешка при писането щото имали много за писане,ама всичко друго било вярно.Това щяла да го изтрие и да ми изпрати друг лист.На всичкото отгоре и датата на раждане е объркана и на въпроса сигурни ли са,че това не са резултати на мъж казаха,че грешка няма,всичко е вярно.Еми ще го пращам другаде за разчитане.

# 726
  • Мнения: 10 760
Много добре си решила.

# 727
  • Мнения: 4 809
bubolina, може ли да споделиш кои са тези творци да внимаваме и останалите да не се опарим?

Пожелавам хубави резултати от разчитането. Simple Smile

# 728
  • Мнения: 5 130
ЯМР ,,Русев"-ЕООД, пред окръжна болница Пловдив.Светнете ме как се качва от телефон и ще видите за какво става въпрос.

# 729
  • Мнения: 258
Добър вечер на всички, бях писала преди 2 дена, че на мъжът ми му предстой операция за премахване на тестиса. Операцията мина. Възстановява се. Сега чакаме резултатите, за да разберем какъв е туморът. Докторът е казал най-рано петък, че ще излезнат. На всичкото отгоре учителката на детето е с положителен тест и сме под карантина от вчера с него. Тоест той е под карантина, но понеже е малък неможе да е сам, та сега двамата седим затворени и чакаме РЗИ, уж да дойдат. Аз не съм под карантина по думи на ЛЛ и мога да излизам, но нямам право да го оставя сам, ако дойдат от РЗИ и е сам подлежа на  санкция заради това. И сега, ако изпишат мъжът ми в петък изобщо не ми се ще да се прибира вкъщи страх ме е да не го заразим пък с ковид. Сега е уязвим и трябва пазене.

# 730
  • Мнения: 12 918
Обадих им се,казаха че било техническа грешка при писането щото имали много за писане,ама всичко друго било вярно.Това щяла да го изтрие и да ми изпрати друг лист.На всичкото отгоре и датата на раждане е объркана и на въпроса сигурни ли са,че това не са резултати на мъж казаха,че грешка няма,всичко е вярно.Еми ще го пращам другаде за разчитане.
Не е за вярване. Как може такова нещо. Sad

Gossips, Наистина си в много трудна ситуация! Пиши как се оправяте...

# 731
# 732
  • Мнения: 12 918
Малееее... не просто имаш простата, ами и уголемена, и някакви опресии е причинила. Simple Smile
Да се чуди човек да се смее ли, да плаче ли. Как да не им довериш здравето си на тия специалисти.

# 733
  • Мнения: 581
Привет на всички,
Виждам, че за съжаление темата бързо се развива. Оперираха майка ми от рак на ректума през септември тази година. След операцията се появиха тикове. Основно краката и се разтреперват ако мога така да се изразя. Сега е на химиотерапия. Отделно ходи на психиатър понеже не се чувства добре и първо ѝ изписаха едни лекарства, после други (ксанакс), но тиковете не спират. Мислех си дали не трябва с невролог да се консултира, но болницата е говорила с невролог и той не е казал нищо. Тиковете доста я изнервят и не може да спи добре от тях, а отделно и самата химиотерапия я изтощава доста. Отделно пръстите ѝ изтръпват, което доколко разбирам това с пръстите е реакция от ХТ. Ако някой се е сблъскавал с такава ситуация ще съм благодарна са сподели опит.

# 734
  • Мнения: 1 416
    Linusha, [/list]
    Тиковете след операцията ли се появиха или при химиотерапия?
    Ако е второто може да е невропатия като изтръпването на пръстите. Да държи ръцете и краката на топло, да не пипа ледени неща от хладилника, да се мие с топла вода, да излиза навън само с ръкавици - това облекчава изтръпването.
    Но потърсете добър невролог, ако трябва да му платите, но да я прегледа обстойно и да назначи лечение.
    Отделно гледайте да я закрепите съобразно диетата след операцията - Герисан, билкова кръв(немски сироп), фреш от червено цвекло и т. н.
    Колкото можете й вдъхвайте кураж, говорете й, че това вече е хронична болест, че в този форум сме много хора оперирани, минали химио и лъче, работим. Пращаме й поздрави и пожелания за пълна ремисия! Heart Важното е да не се отчайва!
    Много късмет и здраве на всички! Heart

    Общи условия

    Активация на акаунт