КАУФЛАНД - тема 42

  • 51 854
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Карлово
  • Мнения: 4 644
Да похваля промоционалната боя за яйца от 0,59 лв. Много красиви станаха яйцата.

Скрит текст:
     
Mного хубави и аз взех от нея. Тези долните зелено и синьо направо на седефени го докарват.
Поправям се нямаше при нас такава, а търсих капсули, някаква друга за тази цена взех, но какво ще стане, ще видим в събота.

# 46
  • Мнения: 1 511
Печатите от белите яйца изчезнаха при варенето и боядисването след това. Не съм опитвала да ги чистя. Преди малко ходих да проверявам, дори на жълтите не се вижда.

# 47
  • Мнения: 19 007
Успях да се класирам днес доста бързо преди час... краставиците ужасно криви, направо на геврече някои... но поне изглеждат свежи...нямаше брашно София Мел.

# 48
  • Мнения: 27 500
При нас пък са мекички краставиците...

# 49
  • Мнения: 19 007
Хубави са, нарязах едната
Иначе най-отгоре бяха извадили едни големи и меки ама разровихме щайгите с една жена

# 50
  • Мнения: 15 204
С какво работно време ще бъде Кауфланд по празниците?  Ще има ли почивен ден?

# 51
  • Мнения: 19 007
Неделя 9-18 ч.
Останалите дни стандартното вероятно.

# 52
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Печатите от белите яйца изчезнаха при варенето и боядисването след това. Не съм опитвала да ги чистя. Преди малко ходих да проверявам, дори на жълтите не се вижда.
На миналогодишните ми бели яйца не изчезнаха печатите след варене. Упорита полска боя Joy На кафевите се бяха изтрили. Та за това си мислех да ги трия със сода, както се писа по-горе.

# 53
  • Мнения: 11 336
Когато пускат на Долче Густо капсулите за кафе на каква цена са кутийте?

# 54
  • Мнения: 1 511
Когато пускат на Долче Густо капсулите за кафе на каква цена са кутийте?
Около 8 лв. - или 7.89, или 7.99.

# 55
  • Мнения: 35 110
Когато пускат на Долче Густо капсулите за кафе на каква цена са кутийте?
Около 8 лв. - или 7.89, или 7.99.
А двойните - 14 лв

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Здравейте.Хубав ли е козунака от пекарната им с локум и стафииди?Има ли си достатъчно пълнеж?

# 57
  • Карлово
  • Мнения: 4 644
Много го похвалиха в тази тема. Аз търсих, но нямаше,  когато пазарувах.

# 58
  • Мнения: 576
Здравейте, някой знае ли дали месомелачката Ayco върши работа?

# 59
  • Варна
  • Мнения: 34
Скрит текст:
Тези щипки остават ли следи по дрехите?
Взех козунаци от 99 ст. (много приятно ми изненадаха), масло, намалени водни бои за детето (разпродават артикули и се чудя защо- и без това този щанд при нас е малък...), разни подправки взех, мая. Яйца кори имаше само бели. Взех по-рано  от Т-маркет за всеки случай 3 опаковки от по 10 яйца (1,59 лв за опаковка), че имах път натам. И в Лидъл нямаше кори с яйца от тъмните, че и от светлите даже...народът се запасява предпразнично  Stuck Out Tongue Winking Eye
Имаше защитни шлемове, нямаше маски...Та въпросът ми е дали ако си с шлем може да не носиш маска?
Може ли малко повече информация за тези шлемове?
Днес пак (упорито) отидох заради Нутелата, но пак нямаше. Нямаше и руска салата на Денито - единствената купешка която ми харесва. И маски пак нямаше... абе зАлудо ходих...
Аз си купих Нутела,но ми направи впечатление,че разликата със стандартната цена е 1 лв. и не е кой знае колко намалена.

Общи условия

Активация на акаунт