Незабавна интензивна хидратация с Eucerin® Hyaluron-Filler

  • 7 078
  • 256
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 163
Старя се да хидратирам кожата чрез продукти -ежедневно крем и 2 пъти седмично маска. Пия и много вода.

# 226
  • Мнения: 470
Въпреки грижите,които полагам, кожаата ми е ужасно мазна и същевременно много де хидратирана.
Загледах продукта,много бих се радвала ако имам възможността да го пробвам!

# 227
  • София
  • Мнения: 2 045
Моята не е добре хидратирана. С напредване на възрастта кожата ми става по-суха. Ползвам кремове,опитвам да пия повече вода, но не винаги ми се получава за жалост.

# 228
  • Пловдив
  • Мнения: 261
Пия много вода, наблягам на плодове и зеленчуци. Приемам хранителни добавки и използвам подходяща за сезона и възрастта козметика.

# 229
  • Мнения: 384
Кожата   ми е много суха. но я хидратирам  по 2  пъти на ден през лятото.

# 230
  • София
  • Мнения: 1 914
Според мен кожата ми е достатъчно хидратирана. За целта използвам не само крем за лице, но и серуми и масла. Използвам също така редовно маски. А напоследък съм голям фен на спрейовете за лице.

# 231
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Моята кожа с годините става все по-суха, но явно това е от възрастта.
Старая се да я хидратирам като всяка сутрин след измиване на лицето си слагам крем с UV защита. През деня се старая да изпивам поне по 2 л вода.
Преди лягане на почистеното от грима лице слагам нощен крем.
Поне веднъж през седмицата правя маска на лицето си. 
Това е моята борба с годините, т.е. и със сухата кожа.
С удоволствие бих пробвала какво ще е действието на Eucerin® Hyaluron-Filler Ултралек хидратиращ гел върху моята кожа.

# 232
  • Мнения: 20
Ползвам хидратиращи кремове и масла, пия много вода, но въпреки това, кожата ми се усеща опъната и малко суха.

# 233
  • Мнения: 147
Смятам, че кожата ми е добре хидратирана. Пия достатъчно вода през деня. Движа се доста, през лятото ползвам висок фактор за защита от слънчевите лъчи.

# 234
  • София
  • Мнения: 668
Моята грижа за кожата на лицето е почистване, хидратиране и пиене на много вода.

# 235
  • Мнения: 789
Винаги съм имала суха кожа. Сутрин и вечер измивам лицето си с измивен гел, после с мицеларна вода и нанасям дневен/ нощен хидратиращ крем. Пия достатъчно вода, но въпреки това кожата ми не е добре хидратирана.

# 236
  • Мнения: 268
Кожата ми е комбинирана,старая се да я почиствам и хидратирам редовно.

# 237
  • Мнения: 3 416
Не полагам достатъчно грижи напоследък, пия малко вода.

# 238
  • Мнения: 1 392
Кожата ми е суха. Нямам навика да ползвам кремове. Пия достатъчно вода. И си почиствам кожата на лицето добре

# 239
  • Мнения: 1 176
Кожата ми е проблемна и чувствителна. За да я поддържам хидратирана използвам активен лосион и крем.

Общи условия

Активация на акаунт