Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 10

  • 74 368
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • BG
  • Мнения: 2 217


Да споделя, че използвам почти месец този крем, но за съжаление на моята суха, четиресет и пет годишна кожа, не се отразява добре. Вероятно имам нужда от повече подхранване.

Имате ли впечатления за:

# 76
  • София
  • Мнения: 879
Здравейте, интересува ме какво ще ми препоръчате за предотвратяване на появата на пигментни петна по кожата? Появяват се само през летния период, отдавам го на бялата си кожа и смесен тип кожа.

# 77
  • Мнения: 2 124
Аз лично харесвам козметиката на Есте Лаудер - може да вземеш тестер и тогава да решиш за крема.
Точно от тази серия не съм ползвала, но кожата става кадифена на допир. Просто за мен е много скъпо да се поддържам с тези кремове, иначе са добри.
Вземала съм и от нощния серум - не е излишно мазен.

# 78
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Крема на Ел тази серия беше уникален, за мен, след това изчезна от пазара, после пак го пуснаха и го купих но беше съвсем друг като консистенция. От тогава не, съм го копувала така, че в този му вариант със фактор не го знам как е. Ще искам мостра като отворят магазините благодаря за информацията. 😊

Скрит текст:
Аз лично харесвам козметиката на Есте Лаудер - може да вземеш тестер и тогава да решиш за крема.
Точно от тази серия не съм ползвала, но кожата става кадифена на допир. Просто за мен е много скъпо да се поддържам с тези кремове, иначе са добри.
Вземала съм и от нощния серум - не е излишно мазен.
На мен от серума ми излизат петна... Ползвам ретинол и сякаш не си пасват с този серум.

Скрит текст:
Здравейте, интересува ме какво ще ми препоръчате за предотвратяване на появата на пигментни петна по кожата? Появяват се само през летния период, отдавам го на бялата си кожа и смесен тип кожа.
Мъка... Само слънцезащита, висок фактор и лете и зиме.

Последна редакция: сб, 02 май 2020, 11:58 от bubanka

# 79
  • Мнения: 2 124
Ппоблемът е, че няма как да сме сигурни какво качество козметика внасят на нашия пазар, защото на всички е известно, че една и съща марка в чужбина и в БГ не винаги е със същото качество.

# 80
  • София
  • Мнения: 879
Ппоблемът е, че няма как да сме сигурни какво качество козметика внасят на нашия пазар, защото на всички е известно, че една и съща марка в чужбина и в БГ не винаги е със същото качество.
Мога да си поръчам и от чужбина, само незнам към какво да се ориентирам, навсякъде мненията са противоречиви.

# 81
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Ппоблемът е, че няма как да сме сигурни какво качество козметика внасят на нашия пазар, защото на всички е известно, че една и съща марка в чужбина и в БГ не винаги е със същото качество.
Не знам аз не робувам на марки. Просто опитвам и евтини и по някога по скъпи. Но примерно няма да дам 500€ за крем това ми е абсурд. Тук най новия хит е новият крем на Лореал, уж подновена, серия. Купих си и дневния и нощния да ги пробвам. Малко се, стреснах че пише на кутията за 60+ но ако подхранва и стяга защо не и за мен. Пък и имало розов екстракт в него (уж) а, аз обичам уханието на роза, носталгия 🥀

 

# 82
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Тоеа с конспирацията, че козметикара в България е различна, от тази извтн България ми звучи преувеличено .
Ако говорим за Концерни като Лореал, Гарние....Там производството е децентрализирано.и в България се внася това, , коетоме произвесено в най клизките до България техни заводи.
Обаче тоеа, коеъото се продава в Испания примерно е различно от това, коеро се продава в Италия.
Но за марките с централизирано производство, всичко е едно и също.

Последна редакция: пт, 01 май 2020, 08:39 от sl

# 83
  • Мнения: 3 034
Леле, колко неща ползвате. Аз нищичко не правя..
Възможно ли е да ме ориентирате откъде да започна? Купувала съм си  дневен крем, но не съм улучвала нещо и го спирам.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 750
Леле, колко неща ползвате. Аз нищичко не правя..
Възможно ли е да ме ориентирате откъде да започна? Купувала съм си  дневен крем, но не съм улучвала нещо и го спирам.
Здравей, аз съм последния човек, който трябва да дава съвети, като чета тук колко са информирани момичетата. Аз съм на 49г -малко мързелива и непоследователна Simple Smile Задължително ходя на козметик, на който имам доверие. Дълги години ходех всеки месец, но сега предпочитам на 2-3 месеца, като си правя по-скъпи терапии.От кремовете ми допада много Nuxe, въпреки че скоро пробвах и Vichi и останах доволна. Лицето си почиствам вечер с лавандулова вода, след това нанасям не скъп бг крем, като от последните постове ми дойде идея да добавям и някакво семково масло. Сутрин преди крема слагам и серум с Витамин C - поръчах си го от Амазон. Пила съм и колаген и хилаурон, но не видях особена полза. Притесняват ме едни бръчки на челото, заради които пускам бретон. Сега от постовете тук събирам смелост да проуча някаква интервенция за тези бръчки. Следя с интерес постовете и много благодаря на всички, които споделят. Прочетох за някакви ампули от ДМ за вечер, ще си купя да пробвам. Сега си купих на Nuxe крем за ръце против тъмни петна, защото имам пигментация по ръцете - много ми е светла кожата, за лицето ползвам пак Nuxe 50ти фактор. А и също ползвам новите маски на Nuxe, които се държат по 2 минути. Малко ми е трудно да преценявам кое е ефективно и кое не, но продължавам да дерзая, най - вече да не се ядосвам много, тогава изглеждам най-млада. Приятни почивни дни на всички Simple Smile

# 85
  • Мнения: 3 269
Stephy, този крем на Estee Lauder имаше стара версия, която беше страхотна. Този, за който питаш, го пуснаха след това. Не прави абсолютно нищо. Не знам как може да развалят нещо наистина работещо, което е рядкост.
Сега ползвам Resilience Multieffect пак на Estee Lauder и съм доволна. Под него слагам серум на Shiseido. Заглажда фините линии. Но трябва да се пробва.

# 86
  • Мнения: 2 781


Да споделя, че използвам почти месец този крем, но за съжаление на моята суха, четиресет и пет годишна кожа, не се отразява добре. Вероятно имам нужда от повече подхранване.

Имате ли впечатления за:


Виши и на мен не ми се отразяват добре. От показаната серия последно купувах маска, но така и не изразходих.
Revitalizing Supreme серията на ЕЛ харесвам, включително околоочните. Extra-Firming на Clarins - също.
Ако лицето ми няма дехидратирани участъци и кожата е спокойна, гладка и с равномерен цвят без зачервявания, значи е ок крема. При мен това е критерия. Мажа доста неща едновременно и не съм сигурна кое точно работи или пък е резултат от комбинацията им, но в последните година-две не мога да се оплача от кожата си, която е светла, тънка и чувствителна. Не е като да няма потенциал да създава проблеми.
От пигментните петна съм пощадена за момента, но това е по-скоро ген, отколкото моя заслуга мисля. Може би има връзка с това, че на слънце почервенявам много бързо и никога не съм обичала да се излагам за продължително време.

# 87
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Stephy, този крем на Estee Lauder имаше стара версия, която беше страхотна. Този, за който питаш, го пуснаха след това. Не прави абсолютно нищо. Не знам как може да развалят нещо наистина работещо, което е рядкост.
Сега ползвам Resilience Multieffect пак на Estee Lauder и съм доволна. Под него слагам серум на Shiseido. Заглажда фините линии. Но трябва да се пробва.
Мисля че тозо на ЕЛ от снимката серия Revitalizing Supreme с  фактор 20 е трета версия. Втората вече беше развалена. Тя намаше фактор. Първата версия беше за мен уникална като структура и резултат. Но пък тогава бях и по млада 😂

# 88
  • Мнения: 1 221
Ще споделя и аз какво използвам, като цяло не са много  на брой продуктите.
Почиствам лицето си  с тази пяна на Кларанс с масло от Ший  - https://www.clarins.co.uk/gentle-foaming-cleanser-with-shea-butt … n/C010104010.html
- Когато съм гримирана изтривам грима с тази вода  с портокал пак на Кларанс  -
https://www.clarins.co.uk/one-step-facial-cleanser-with-orange-e … pes/80025457.html
-  Ползвам  peeling  cream на Кларанс за лице  един път седмично  си изтривам лицето с него така премахвам мъртвите клетки  - https://www.clarins.co.uk/gentle-peeling-smooth-away-cream/C010201006.html
- Маски за лице: Кларанс, Сисли, Шисейдо с ретинол, както за около очите така и  за цялото лице.
Кремове цялата серия на Абеле Роял - https://www.guerlain.com/int/en-int/skincare/abeille-royale-age-defying-care
За тялото: тренирам всеки ден, както и правя антицелулитен масаж  при масажистка с масло на Кларанс и  ползвам и двата крема на Кларанс редуваме ги за тяло.
Доволна съм от мезотерапията на Филорга с НТЦФ ампула с 60 елемента на цялото лице шия и деколте
Както и от плазмотерапията .

# 89
  • Мнения: 2 266
Леле, колко неща ползвате. Аз нищичко не правя..
Възможно ли е да ме ориентирате откъде да започна? Купувала съм си  дневен крем, но не съм улучвала нещо и го спирам.
Здравей, аз съм последния човек, който трябва да дава съвети, като чета тук колко са информирани момичетата. Аз съм на 49г -малко мързелива и непоследователна Simple Smile Задължително ходя на козметик, на който имам доверие. Дълги години ходех всеки месец, но сега предпочитам на 2-3 месеца, като си правя по-скъпи терапии.От кремовете ми допада много Nuxe, въпреки че скоро пробвах и Vichi и останах доволна. Лицето си почиствам вечер с лавандулова вода, след това нанасям не скъп бг крем, като от последните постове ми дойде идея да добавям и някакво семково масло. Сутрин преди крема слагам и серум с Витамин C - поръчах си го от Амазон. Пила съм и колаген и хилаурон, но не видях особена полза. Притесняват ме едни бръчки на челото, заради които пускам бретон. Сега от постовете тук събирам смелост да проуча някаква интервенция за тези бръчки. Следя с интерес постовете и много благодаря на всички, които споделят. Прочетох за някакви ампули от ДМ за вечер, ще си купя да пробвам. Сега си купих на Nuxe крем за ръце против тъмни петна, защото имам пигментация по ръцете - много ми е светла кожата, за лицето ползвам пак Nuxe 50ти фактор. А и също ползвам новите маски на Nuxe, които се държат по 2 минути. Малко ми е трудно да преценявам кое е ефективно и кое не, но продължавам да дерзая, най - вече да не се ядосвам много, тогава изглеждам най-млада. Приятни почивни дни на всички Simple Smile


Заинтригуваме с тези вечерни ампули от ДМ.Може ли снимка?

Общи условия

Активация на акаунт