Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти. 46 тема лятна

  • 21 193
  • 410
  •   1
Отговори
# 405
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Сигме , абсолютно права си.Но бретоните имат нужда от пространство да тичат и скачат,от редовни дълги разходки.Обаче някой ден пак ще имам такъв или Голдън ретривър-това са едни от най-умните кучета и най-важното разбират се с деца и не лаят много.Нашият малко беше дефектен-лаеше при най-малкия шум,ама как ме пазеше-никой не можеше току тъй да ме доближи Simple Smile
А, честит празник!

# 406
  • Мнения: 906
Честит празник, момичета! Темичката беше позатихнала, имате ли си фейсбук група или да я създадем, ако искате?
У нас единия близнак искал да си имаме слон в къщи, другия мечка и за да няма сърдити им взех 2 хамстера 😂

# 407
  • Мнения: 973
Ох, Бамба, Сигме, тия ваши коментари много ми липсваха Joy
Аз рязко сменям темата: Ние от 3 дни сме с куче у дома... И на трима ни е трудничко да свикнем с новото ежедневие, ама няма да се предаваме. Младата дама е шнауцер, на 2 месеца. Играе й се, та две не вижда.. Добре поне, че ни оставя да поспим нощем, че се бях подготвила и за будуване. А с това пишкане навсякъдееее... Моля, успокойте, че няма да е все така!
Няма да е все така. Нашият шнауцер е вече на година и четири месеца, страшно умни са, ако се работи с тях. За съжаление нашия го разгледахме много. Колкото до енергията, ще трябва да свиквате,  след 1 час игра навън в двора се прибира и иска да играе с нас вътре, кипят от енергия, но се свиква. Колкото до будуването, тези кучета спят със стопаните си, нашия събота и неделя спи до 10-11, случвало се е само 1-2 пъти да ни събуди, за да иска да излезе.
А как стои въпроса с оставянето сам(а)? Много плаче, милата, а няма все да сме край нея..

# 408
  • Мнения: 54
Ох, Бамба, Сигме, тия ваши коментари много ми липсваха Joy
Аз рязко сменям
А как стои въпроса с оставянето сам(а)? Много плаче, милата, а няма все да сме край нея..
За съжаление, нашия като карантинно бебе, още много страда като е сам. Не прави никакви бели,
защото само плаче за нас. В началото плачеше плътно 8 часа, когато тръгнах на работа. Вече е малко по- добре, плаче около 15тина минути, когато излезем и спира.

# 409
  • Мнения: 39 036
Нашата седи от ден първи  сама.Питала съм съседите- не плаче. Не може така да се генерализира.
Дай да видим бебешона.

# 410
  • Мнения: 4 097
Ние с малчо искаме голдън, таткото е 50:50, а за момента, сме в апартамент и малко ми е жал да го мъчим.
Сега сме се съсредоточили в подготовката за еветуален, втори опит.

Общи условия

Активация на акаунт