Какво повече НЯМА да купя - 17

  • 78 601
  • 756
  •   2
Отговори
# 570
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Тези сливи стават само за сладко. Печени във фурна. Преди две години правих и стана мн вкусно.  Вчера изядох едно забравено бурканче от него 🙄

# 571
  • Мнения: X
Това е идея. Да взема да направя някакво хм...конфи. Laughing Ама те нямат никаква сладост. Доста захарчица, ще трябва да им сложа.

# 572
  • Мнения: 9 525
преди време бях купила едни такива кръгли сливи без никакъв вкус. че и твърди. много се ядосах и ги оставих в една купа в хола с идеята да поомекнат и да ги сложа в сладкиш. забравих ги. след време бяха станали меки, сладки и много вкусни. мега странно.

# 573
  • Мнения: 10 377
Мисля, че са български сливите и наистина стават хубави като престоят. Стават добре и за сладкиши. В сладкиша не са толкова кисели като обикновените.

# 574
  • Мнения: 2 077
Не, тази леката, а другата. Най-обикновената майонеза от оно време.
https://www.ebag.bg/product/11345/images/0/800

Аз със крема сиренето много внимавам, че всичките много си приличат като опаковка, а някои са просто ужасни. Гледам да са на Варненския завод.

Здравейте! Нова съм в темата и до сега само Ви чета.
Искам да попитам за кое крема сирене става въпрос? На Хранинвест ли? От години при лабораторни изследвания на техни продукти винаги има отклонения в отрицателна насока разбира се! Дори при търсене на мнения за тях в чичко Гугъл си излизат данните. Нищо не купувам от тях! Не съм сигурна, но това не е ли бившия завод АНИ?

# 575
  • Мнения: X
За Крема Варна става въпрос, не знам едно и също ли е с този Хранинвест.

# 576
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Сирене крема купувам само на Хармоника, има си вкус на онова от моето детство. Как обичах чушка, пълнена със сирене крема, ммммм. По едно време купувах на прехваления Вълчев, но и там развалиха състава,  поне на вкус го докарват, или поне докарваха, когато съм яла за последно преди 4-5г, може би.

Изобщо, със сирената за мазане тип "Сирене крема" трябва да се чете състава, защото някои дори не са от мляко.

# 577
  • Мнения: X
Това на Вълчев  - последно исках да правя едно руло с него - изобщо не можеше да се размаже хомогенно. И консистенцията - наистина нищо общо с млечен продукт.
Аз като цяло крема сирене - ей така само за мазане на филия рядко използвам. Най-вече ми трябва за рецепти от рода на чийз-кейковете. Иначе за сандвичи предпочитаме Филаделфията. Но както ни се услажда, я изяждаме с петорно по-висока скорост, отколкото другия вид свежи сирена.

# 578
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Алба, за чийз кейкове можеш да ползваш извара+заквасена сметана. Хем е по-евтино, хем знаеш какво слагаш. Филаделфията и тя не е с идеален състав, но поне е вкусна.

# 579
  • Мнения: 2 895
Купувам тези майонези от Берьозка
и тази от Кауфланд
досега не са ни разочаровали. Понякога си правя и сама.

# 580
  • Мнения: 27 519
Крема сирене купувам от Лидъл в малки пакетчета като от масло по 100 гр. най-често.
А показаната горчица в бурканче (пак от Лидъл) вкъщи е любима- лютива да, но не и твърде солена (според нас). Друг е въпросът, че има други горчици които намираме за сладки...

# 581
  • Мнения: 2 585


За първи и последен път купувам. Соса много ми хареса по мой вкус е. Тиквичките обаче имат вид и вкус на подметка. Предпочам, че е защото са под соса и изсъхват много в кутията..

# 582
  • Мнения: 9 525
Крема сирене купувам от Лидъл в малки пакетчета като от масло по 100 гр. най-често.
А показаната горчица в бурканче (пак от Лидъл) вкъщи е любима- лютива да, но не и твърде солена (според нас). Друг е въпросът, че има други горчици които намираме за сладки...

и на нас ни харесва тази горчица /най-любима ни е тази на прах от берьозка/. иначе за крема сирене - пак лидълските /сивата голдеса например/, както и кремообразната извара /става и за чийзкейк/.

# 583
  • Мнения: 25 739
Шампоан Ревалид против косопад. В моя случай не ми помага явно. Не знам дали има значение, че е косопад след раждане.
Много е хубав шампоана. Но не е за хормонален косопад, а по скоро за сезонен.
След раждане, нищо не може да помогне, просто на организма му трябва поне година да се съвземе.

# 584
  • София
  • Мнения: 1 163
сирене Годлево. Продават го в магазините  на Лесидрен. Егати гуменото сирене. И кашкавал взех,но още не съм ги пробвала.

Общи условия

Активация на акаунт