На какво се дължи дистанцираността му

  • 5 429
  • 146
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 430
Мисля, че е добре (да не казвам задължително) да се разделите за известно време. Но това, че преди е искал дете, а сега не, ме навежда на мисълта, че той чака да се отчуждиш от него и да си тръгнеш. Може да няма друга, но и любовта да е приключила. А ти си млада и той не е единствения мъж на света. И както се казва „Светът е голям и спасение дебне отвсякъде“.

# 31
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
Ако няма такива намерения, защо му е да си губи времето с мен. Дори физическите му нужди не задоволявам от известно време...
Защото си му удобна и под ръка.
Какви на намеренията му може да каже само той, но дали ще ти каже въобще след като отказва да говорите на сериозни теми. А дали реално са такива каквито ти ги представя или ще те излъже е съвсем друг въпрос.

# 32
  • Мнения: 430
За темата за дете последния път каза че е далеч от това. Обясних му че след като го е искал ме е навил и не мога да не го мисля и да спра да го искам ей така. А тогава той каза че може би е било грешка да се съберем отново.
Аз не мога да сложа край, защото не искам това. Но той отказва да говорим и да разреши проблема. Не очаквам някой да гадае. Чудя се дали дали е възможно спонтанното му решение го е накарало да се замисли и се е стреснал или проблема му е на друго ниво
Ако имаш сериозни намерения и си Мислил за дете, какво ще те стряска сега?! Но ако го е казал само така, защото му е хрумнало...Сега бяга.

# 33
  • Мнения: 33
За темата за дете последния път каза че е далеч от това. Обясних му че след като го е искал ме е навил и не мога да не го мисля и да спра да го искам ей така. А тогава той каза че може би е било грешка да се съберем отново.
Аз не мога да сложа край, защото не искам това. Но той отказва да говорим и да разреши проблема. Не очаквам някой да гадае. Чудя се дали дали е възможно спонтанното му решение го е накарало да се замисли и се е стреснал или проблема му е на друго ниво
Ако имаш сериозни намерения и си Мислил за дете, какво ще те стряска сега?! Но ако го е казал само така, защото му е хрумнало...Сега бяга.
Случи се много внезапно. Имахме гости и в момента в който взе детето в ръцете си по погледа му си личеше че го иска. Няколко часа по късно и ми го каза. Говореше колко хубаво ще бъде, че няма значение дали ще е момче или момиче, щял да се радва на всичко което е от мен... И как следващата година иска да ми предложи брак...
Дистанциран ето започна постепенно. При един разговор каза неща които не са му харесали в поведението ми при което му обещах да ги коригирам. Но след това просто е на моменти...

# 34
  • Мнения: 2 220
Има ли финансови проблеми?

# 35
  • София
  • Мнения: 35 176
Още повече започва да ми харесва пича Grinning
Послушна си казваш. Сигурно и всичко си изяждаш.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 15 560
При един разговор каза неща които не са му харесали в поведението ми при което му обещах да ги коригирам.

Какви неща по-конкретно? Дай примери. На мен този ми се вижда като евтин манипулатор, поне съдейки по споменатото дотук.

# 37
  • Мнения: 33
Има ли финансови проблеми?
Финансови проблеми няма. Единствено това, че в момента всичко отива за апартамента, но скоро ще е готов

# 38
  • Мнения: 11 571
Има ли финансови проблеми?
Нямал. Успешен бизнесмен на 26 год., дай Боже всекиму.Simple Smile
Сега му се е паднало да живее, авторката семейство и деца иска.Simple Smile

# 39
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
Моме, отвори си широко очите. Представя ти някакво бъдеще и те залъгва, като в същото време изпозва това за да коригира поведението ти според неговите изисквания. Е гати жалкия манипулатор.

# 40
  • Мнения: 20 004
Оппа, ти малко по малко вадиш жокери.
Лапешка работа. Момъкът почувствал сладкия бебок в ръце и решил "и аз искам бебенце". Обаче, реалността и ежедневието приземяват. Това не е играчка да я погушкаш и после да оставиш на рафта.
И като има и задръжки към теб, явно търси някакъв негов си идеал и му е паднал меракът. Щом те критикува и има изисквания към теб, нещо не му харесва, значи не е сигурен, че иска точно теб, колебае се. Какво не му харесва в теб, поведението ти? Това може да е ключово за сдържаността му.

# 41
  • Мнения: 33
При един разговор каза неща които не са му харесали в поведението ми при което му обещах да ги коригирам.

Какви неща по-конкретно? Дай примери. На мен този ми се вижда като евтин манипулатор, поне съдейки по споменатото дотук.
Че съм го карала да идва да ме взема с колата или да ме кара, а той имал работа за която не ми е съобщил предварително и че съм се оплаквала пред общи приятели, защото не иска да слага съдомиялна...

# 42
  • Мнения: 20 004
Олеле, ясно. Клатят го комплекси твоето момче, като не му изнася нещо все така ще е нацупен. Не се живее лесно с такива хора. Поне аз не бих могла.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 15 560
По стар форумен лаф – бягай с 200!

# 44
  • Мнения: 25 689
Случи се много внезапно. Имахме гости и в момента в който взе детето в ръцете си по погледа му си личеше че го иска. Няколко часа по късно и ми го каза. Говореше колко хубаво ще бъде, че няма значение дали ще е момче или момиче, щял да се радва на всичко което е от мен... И как следващата година иска да ми предложи брак...


Аз тук никъде не виждам „Искам дете сега и веднага“. Човекът си е планирал нещата така, както по принцип трябва да се случват – първо осигурява жилище, после предлага брак, децата – след това.
Ти закъде си се разбързала? Защо бебе преди брака, щом и той го иска? Ако си го притиснала, може затова да се е стреснал и да дава назад.
А може и да е решил, че не иска повече да живее с теб. Ама това само той може да го каже, ние просто си гадаем.

Общи условия

Активация на акаунт