Избор на Airfryer

  • 125 519
  • 768
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 27 584
В кошницата се вижда идеално- просто светваш лампичката. 🙂

# 646
  • Мнения: 9
Благодаря за съветите, в крайна сметка се сдобих с този на SMAX. Всичко супер, обаче тази приставка за шишове как я сглобявате, за да не падат когато се въртят? Нямаше упътване, сглобявах уж по картинката в сайта... 1 по 1 падат като почне да се върти, голям резил Grinning

Привет, надявам се да има хора в темата, които да споделят мнение.
Имам fryer, работи си супер, обаче съм си навила на пръста че искам air fryer фурна с въртяща кошница, въртящи шишове и много обем. Тази на снимката е просто пример.
Има ли някой от вас, който е доволен от подобна машина и може да препоръча марка и модел?? Или да се оплаче от такъв и да ме откаже Grinning

Аз имам такъв от няколко месеца. Абсолютно доволна! Единствено в комплекта нямаше въртяща се приставка за шишчета, но си я поръчах отделно/ и то скоро/ от фирмата.Цената е 20,00 лв.
Според мен и моите очаквания-уреда е сполучлив и лесен за употреба.

# 647
  • Мнения: 7 856
За шишчетата - предполагам, че е същата като моята. И аз дълго се чудех, после намерих клип, сега не мога, и ще трябва да пиша.
Има два диска, всеки има дупки и цели отвори. Центрира се с винтовете така, че дупката на единия да бъде срещу отвора на другия.
Пъха се долния край на шиша в дупка на долния диск, с доста усилие се стиска горната част на шиша, за да влезне в дупката и се завърта.
Намерих и клип:

# 648
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Много благодаря,Миа! Сега много внимателно ще сравня двата модела,защото предишния събира повече. Ех,че трудно
Goldeva, купи ли някоя от нинджите? И аз съм в голяма чуденка. Имам и ползвам вортекс и съм доволна, но за друго мястоми трябва още един уред и искам да има и грил освен еър фрай.
Ще се радвам да споделиш.
Миа, и твоите впечатления след като го ползваш по-дълго ще са от полза.

# 649
  • Мнения: 1 445
Радина,не съм все още. В неделя отидох да видя на живо новия модел (max pro grill). Много е плитка чинийката за ястия и имам чувството,че ще подлива постоянно. Освен това търся заместник на този уред и ми се струва,че грил функцията няма да е толкова добра като тук:
https://www.amazon.de/-/en/OptiGrill-additional-temperature-sett … p;sr=8-3&th=1
Засега играя пас,като клоня по-скоро към по-стария модел (max grill).

# 650
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Уф, аз пък не съм доволна от оптигрила. Кюфтетата в него ми стават смачкани и не са сочни. Във Вортекс ги харесах повече. Но пък децата ми много го харесват оптигрила и цяло лято се изхранват с него и актифрая на тефал с бъркалката.
Аз се чудя между max grill и най-стария, който бил с кошница 25/25 см.
Много ме е яд, че няма къде да ги видя на живо.

# 651
  • Мнения: 1 445
Уф, аз пък не съм доволна от оптигрила. Кюфтетата в него ми стават смачкани и не са сочни. Във Вортекс ги харесах повече. Но пък децата ми много го харесват оптигрила и цяло лято се изхранват с него и актифрая на тефал с бъркалката.
Аз се чудя между max grill и най-стария, който бил с кошница 25/25 см.
Много ме е яд, че няма къде да ги видя на живо.


къде си ти?
В София ги има в Техномикс

# 652
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
В Бургас съм. Тук няма ....

# 653
  • На острова
  • Мнения: 1 275
Ползвам Нинджата Pro Max всеки ден почти. Предимно грил и плоската чиния, фрайъра съм го ползвала 1-2 пъти просто, защото си ядем така.

Плоската чиния я ползвам за притопляне и сандвичи, също и замразени кроасани мятам.

Goldeva, ти какво искаш да правиш на плоската чиния? Аз отворих и книжката, и там за готвене има само за притопляне + рецепти за “отворен капак”:



По принцип за готвене е тази “тавичка” за air frying, има си и рецепти за печене:



Ето тук е рецепта за брауни. Уж слагаш хартия на дъното (то има дупки), но ММ реши да сложи хартия за печене, не знам какво е направил, май беше на силна грил функция, но тя се запали!, и за малко да стане голяма беля.



Снимките са само, за да видите комбинацията на основната плоча + двете други за върху грила (горе дясно на снимките).

# 654
  • Мнения: 1 445

Goldeva, ти какво искаш да правиш на плоската чиния? Аз отворих и книжката, и там за готвене има само за притопляне + рецепти за “отворен капак”:


Разни бързи манджести неща, например пиле със зеленчуци. Притеснението ми е,че в момента, в който има някакъв сос, този сос ще се разлива.
За грилът трябваше обръщане,нали така? Мога ли да те помоля да ми покажеш (може на лични) снимка на месо,изпечено на грила?
Последно,това с хартията не го разбрах - в упътването епишело,че трябва да се сложи хартия, той е сложил такава за печене и тя се е запалила?

# 655
  • Мнения: 428
Момичета, харесах този модел Фритюрник с горещ въздух First Austria FA-5053-1, 6.2 литра, 1700W и то го харесах заради цената и обема. Някой дали има отзиви за него? Първа покупка ще ми е?  Или препоръчайте, моля
 Благодаря Ви

Последна редакция: вт, 10 май 2022, 09:47 от Ерос

# 656
  • Мнения: 11 926
Имам airfryer в гаранция, Royal swiss, оказа се, че не е нашето нещо или пък не правим нещата както трябва. Кой е най-лесният начин да го продам, до момента съм продавала само учебници 2 употреба и не съм наясно. Очевидно, няма да си възстановя парите, но  поне нещо приблизително, колкото да го махна от кухнята.

# 657
  • Мнения: 7 288
Ако ползваш Фейсбук, да пишеш обява в някоя група? Пускам ти в скрито примерни
Скрит текст:


# 658
  • Мнения: 1 700
Също в Маркетплейс във Фейсбук. Ако е малък и с малка мощност, с много зор ще се продаде.

# 659
  • Мнения: 11 926
Благодаря! От големите е, ще пробвам във ФБ!
Допълвам-присъединих се към една от групите, но само рецепти виждам там. Ще го мисля, трябва да го махна това чудо от вкъщи.

Последна редакция: нд, 15 май 2022, 11:41 от Светкавица

Общи условия

Активация на акаунт