Раздяла след години неуспешни опити за дете.

  • 5 770
  • 96
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 474
С този мъж отношенията са се изчерпали, не мисля че е редно да се прави поредно инвитро, само за да останете заедно.
Моя близка живя с един мъж дълги години, нямаха деца, безброй пъти опитваха, дори в чужбина. Разделиха се. Тя сега живее в Австрия, бременна е. Simple Smile
А той си остана в Казичене, оглежда се, беше побъркал приятелката ми да я обижда и тормози! Няма да забравя, как тя ми се оплака, че му дължи пари за неуспешна процедура...
Разделяйте се и виж, макар и клиширано, какво ще ти поднесе живота. Самотата на първо време изобщо не е толкова лоша.
Успех!

# 91
  • София
  • Мнения: 10 581
Радвай се, че съдбата те е предпазила.
Защото има немалко случаи, в които, въпреки че бебето /бебетата са факт, "таткото" си събира нещата и се спасява, защото му е трудно.
Имам позната, мъжът я изостави с близначета, а бяха желани и дълго се бориха за тях.

# 92
  • Мнения: 2 111
Оо, да - и аз имам такива познати. Ученическа любов, брак след дълга връзка и съжителство, репродуктивни проблеми с мъжки фактор, две близначета след много ин витро опити. И малко след това той я напусна заради друга жена. Има мъже всякакви и съдби всякакви. Затова е важно дококото можеш сам да си изковеш това, което зависи от теб, че другото е вятър работа.

# 93
  • Мнения: 3 488
Всяко зло за добро - почвате начисто, без човек, който не Ви е обичал, няма воля, няма характер вероятно. Но със сигурност не е било любов.
Затворена е врата, предстоят Ви нови хоризонти.

# 94
  • Мнения: 816
Всяко зло за добро - почвате начисто, без човек, който не Ви е обичал, няма воля, няма характер вероятно. Но със сигурност не е било любов.
Затворена е врата, предстоят Ви нови хоризонти.
Ами може и да е било любов .. Никой няма гаранция , че ще обича някой вечно . Може да си останат приятели . Може след 2-3 г. пак да са заедно дори . Всякакви варианти и случаи . Но чак да вярваш , че някой на 100% ще те обича цял живот ... Обичта/любовта с годините и съжителството се променя ... Понякога човек си мисли , че има нужда от нещо друго , а по -късно разбира, че е сбъркал  или не ...

# 95
  • Мнения: 17 407
Все нещо е имал, за да е толкова време с него. Тя си казва, че не е за търпене.
Ама не, все мъжът да е виновен трябва.

# 96
  • Мнения: X
Приеми, че се случват и такива неща и никак не са рядкост.
Гаранция и застраховка за щастлив семеен живот няма. В двойките с репродуктивни проблеми нещата са още по-трудни заради...знаеш защо, няма нужда да ти го описвам. Моята история много приличаше на твоята, имах същите терзания и мога да си представя доста добре как се чувстваш. Ако ти се споделя, пиши ми на лични и можем да обменим размисли и опит.
А връзка с нов човек се започва с максимална честност пред него и най-вече пред себе си.
Колкото до фикс-идеята, за която говорят жени, които си личи, че не са имали репродуктивни проблеми...няма как да се обясни, че когато желанието за дете се превърне в борба за дете ( защото да, борба си е, понякога с кръв и жертви, и доста скъпо струваща), е малко трудно да не мислиш за това, докато  пътуваш, вечно чакаш пред някой кабинет, правиш изследване след изследване, интервенции под упойка итн, итн, докато някой ден, дай Боже, стане. Да, хубаво е през останалото време да можеш да се дистанцираш малко от проблема и желанието си, но аз много добре я размирам Искрица защо си мисли за следващата потенциална връзка. Не щото е хукнала веднага да сменя мъжа, а защото знае, че ако той е готов да мине през същото с нея, няма да е лесно. Или докато се намерят с този, с когото ще искат да останат заедно, може да се наложи да претърпи доста разочарования. И все пак, оптимистичната част от мен вярва, че след раздялата, на авторката нещата ще й потръгнат неочаквано добре.

Последна редакция: вт, 12 май 2020, 16:05 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт