Mислите ли, че мъжете се връщат?

  • 13 390
  • 222
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 15 356


Повечето връзки се разпадат от това, че хората не са съвместими един с друг, но за заедно, защото ги било страх да са сами. Торбалан може да ги открадне, кой знае...
[/quote]
Много съм съгласна.Имам двама близки роднини ,затова са с половинките си.Къде щял да търси и тепърва да опознава друга.
Другия пък сам не можел да живее.И така си разбиват живота с грешните хора,в кавги,скандали и напрежение.Много жалко!

# 91
  • Мнения: 680
Не знам дали пропускам нещо, но не разбрах, мъжът - повод за темата - защо си е тръгнал?!
За да реши да се върне някой, било то мъж или жена, най-важна е причината за радяла.

# 92
  • Мнения: X
Не знам дали пропускам нещо, но не разбрах, мъжът - повод за темата - защо си е тръгнал?!
За да реши да се върне някой, било то мъж или жена, най-важна е причината за радяла.

Не бил казал. Нямало видима причина. Просто си е тръгнал.

# 93
  • Мнения: 2 287
Повечето връзки се разпадат от инат, гордост, его, не поради някаква основателна причина.
Основателна причина ли е при вече организирана сватба, той да не иска да се ожени, но въпреки това да иска да имате деца?
Ако преди организираната сватба е искал да се жени, да, основателна причина е.

# 94
  • Мнения: X
Тези внезапно изчезналите половинки не трябва ли да ги дирите с полиция Grinning
Я ги отвлекли бандити, я ги похитили извънземни...  Misc Alien

# 95
  • Мнения: 15 356
Тези внезапно изчезналите половинки не трябва ли да ги дирите с полиция Grinning
Я ги отвлекли бандити, я ги похитили извънземни...  Misc Alien
А не.Халал да са им.

# 96
  • Мнения: 2 220
Повечето връзки се разпадат от инат, гордост, его, не поради някаква основателна причина.

Повечето връзки се разпадат от това, че хората не са съвместими един с друг, но за заедно, защото ги било страх да са сами. Торбалан може да ги открадне, кой знае...
Папа, това за мен винаги е било непонятно. Да си емоционално зависим от друг човек/хора и да не можеш сам не е ок. А да си сам понякога е прекрасно.

# 97
  • Мнения: 10 998
Повечето връзки се разпадат от инат, гордост, его, не поради някаква основателна причина.
Основателна причина ли е при вече организирана сватба, той да не иска да се ожени, но въпреки това да иска да имате деца?

Да основателна причина е. Аз деца без сватба не раждам, при него е от чист инат. Много му здраве.

# 98
  • Мнения: 2 124
С брак или без брак децата са с абсолютно едни и същи права съгласно СК.
Бракът по своята същност е един имуществен договор, нищо повече.

# 99
  • Мнения: 70
С брак или без брак децата са с абсолютно едни и същи права съгласно СК.
Бракът по своята същност е един имуществен договор, нищо повече.
Така е,но въпросът е принципен и постъпката е унизителна.

# 100
  • Мнения: 41 456
Да бе, като начало без брак бащата трябва да припознае детето, иначе не се води баща.

# 101
  • Мнения: 17 409
Повечето връзки се разпадат от инат, гордост, его, не поради някаква основателна причина.
Основателна причина ли е при вече организирана сватба, той да не иска да се ожени, но въпреки това да иска да имате деца?

Да основателна причина е. Аз деца без сватба не раждам, при него е от чист инат. Много му здраве.

А твойто какво е?

# 102
  • Мнения: 10 998
Аз за себе си казвам Дренчи. Като мъжът не иска да се жени се разделяме. Според мен нормален мъж иска майката на децата да му е и съпруга. Това са нормални житейски неща. Не е като да искам пръстен с диамант и сватбено пътешествие на Малдивите , а той да работи като шофьор в градския транспорт.

# 103
  • Мнения: 17 409
И се жениш за този, който иска да се ожените. Ух, че си лесна, и безпроблемна Simple Smile

# 104
  • Мнения: 70
И се жениш за този, който иска да се ожените. Ух, че си лесна, и безпроблемна Simple Smile
По-скоро за когото и тя иска да се омъжи. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт