И сред птички и пчелички, случиха се две чертички ! ~бебеправене 375~

  • 28 082
  • 723
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 205
Благодаря Ви много мили момичета, златни сте.. не знаете колко много ми помогнахте с подкрепата и съветите си. Ще се опитам да се успокоя и да се насладя на почивката, ще се поглезим тези дни и може пък това да помогне хих. Прегръдки ❤

# 61
  • Мнения: 341
Honey, TSH се изследва на чист ден, иначе резултатът не е коректен. И се влияе от стрес, сезони, почти от всичко общо взето. Не се отчайвай Hug Аз също съм с високо понякога, сега коригирахме дозата и пия повече хормон, дано има ефект.

Рейв, благодаря за красивата тема! Heart

Записвам се с един негативен тест за Б и пожелавам това да е единственият такъв в тази тема! Имах един тест за Б от тези в кутията с тестове за О и понеже ми зацапа 2-3 дни и днес няма никакво зацапване, реших да направя ей така, но явно месец Май не е бил нашия. Чакам си Ц да дойде, за да се запиша в новия списък Simple Smile

# 62
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 002
Ето ме,тук съм и съм добре Simple Smile Благодаря,че не сте ме забравили.И хич не си мислете,че ще се отървете лесно от мен-и като бременна ще съм тук(не съм все още).
Рейв,благодаря за прекрасната тема!
Честито на всички нови бременни.
Минавам под всичкия прашец...
Аз се изгубих,но ви чета.Готвя се евентуално за ЗЕТ(там в темата писах,че в сряда на 19 ден още нямах О,а прогестетона ми бе 0,410,та док ме вика на 2.06.,и фоликул бе тръгнал,но само 12 мм и ми даде още време,все пак опита е на ЕЦ)...В сряда си взехме ново кученце на 4 месеца и оттогава почти цялото ми време е посветено на него и ме отвлича от мрачните мисли.Това е засега от мен.Поздрави за всички!

# 63
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Ели, избрала си най-добрия антидепресант! Animal Dog

Някой знае ли какво се случва с Рени? По мои сметки трябва вече да е родила или да е пред раждане, но не е идвала да ръси прашец, нито с памперси да замеря. И Рокетчето я мисля много, дано си добре, ако четеш анонимъс.

# 64
  • Мнения: 1 911
Здравейте и от мен. Следя си ви с интерес и в новата прекрасна тема от Rave.
Ели, радвам се, че се включи тук. А дано този фоликул нарастне.
Тикълс, продължавам да ти стискам палци и да се надявам на + развитие при теб.
Honey, не се притеснявай за пролактина и TSH. Края на януари 2020 разбрах, че съм с три пъти завишен пролактин, започнах лечение с Достинекс, на 6 февруари правих ЯМР, а на 15 март разбрах, че съм бременна.
Вярно след ЗЕТ, но още февруари си имах спонтанна овулация (цяло чудо е за мен).TSHто ми беше 4.6
Както те успокояват сега момичета, така тогава успокояваха и мен. Много ми казваха, че скоро ще съм бременна, но след години чакане аз не вярвах.
Е случи се. Пожелавам ти го от сърце и на теб.
Сънче, в много неприятна ситуация си, но щом имаш правилният доктор до теб, то нещата ще се случат.
Локо, двойно стиснати палци и за теб и те чакам с добри новини.

Няма да ви занимавам с моите бременни неразположения, тъй като въпреки тях съм безкрайно щастлива. Нямам търпение да отида на преглед след две седмици и да видя отново нашето малко така желано момченце.
Прегръщам ви всички Hug

# 65
  • Мнения: 2 523
Ели, успех с фоликулчето. Както казва Ро, това е най-хубавият метод за разсейване от черни мисли и тревоги. 'Само като му погледнеш в сладката, космата муцунка и забравяш всичко! Пожелавам на всеки който иска по една или две пухени животински топчици наред с бебета! Animal Dog Animal Hamster Animal Smirk Cat Animal Rabbit2 Animal Hatching Chick

# 66
  • Мнения: 1 132
Момичета споделям ви линк към една книга, мисля, че всяка от вас ще намери част от себе си в нея. Самият автор я пусна във фейсбук.

# 67
  • Мнения: 2 433
На мен развитието при m-angel ми е голям стимул Simple Smile Февруари започнах и аз терапията с Достинекс, пролактина ми е в норма вече, но за съжаление все още няма О.. трети месец. Това за гърдите не съм се замисляла, но и аз съм кинта и двайсе, слабичка и с чашка “С”, та може и да има някакъв плюс от тая гадост, знае ли човек Simple Smile
Ендото ми беше обяснил, че пролактина може да се повиши и от високо TSH(при мен си е от аденом, но има някаква зависимост м/у двата хормона), Honey отиди при ендокринолог, може да ти назначат ЯМР, но няма нищо страшно в това. Погледни го от другата страна- знаеш какъв е проблемът и ще работиш по решаването му, а няма да се луташ в тъмното.Във всеки случай терапията е медикаментозна, не е нищо сложно, но понякога отнема време, като при мен.
На мен никой не ми е казвал, че заради аденома е хубаво да забременея, ама и да ми го кажат сигурно ще погледна с бялото на окото, че и на мен ми се ще да стане по-бързо, ама то не пита..

# 68
  • Мнения: 1 998
Момичета споделям ви линк към една книга, мисля, че всяка от вас ще намери част от себе си в нея. Самият автор я пусна във фейсбук.

Тази книга я коментирахме и миналата година. Аз също научих за нея от тази тема и си я купих, а след това я подарих и на мама, като я взех от автора с автограф и лично послание, което беше така любезен да измисли и напише за нея. Simple Smile Книгата наистина е хубава и всеки може да открие по нещо за себе си в нея.
Друга книга, за която научих от темата и сме коментирали и също много ми хареса е Спомени от Рая. Heart
Сега гледам много хубави отзиви за книгата Майката на дъщеря ѝ. Купих си я преди няколко дни и тъкмо преди малко я започнах, та още в началото ми изглежда завладяваща, ако прочетете резюмето ѝ, също мисля, че може доста от вас да проявят интерес към нея. Simple Smile

# 69
  • Мнения: 225
Момичета, с всички вас съм в мислите си, толкова силна енергия има тук Heart
Няма да ви изброявам поименно, че ще изпусна някоя, а изминалите дни ми се завъртяха като ураган от емоции.. Слънчогледче, искам само да ти кажа понеже и двете се борим с гадната ендометриоза, че много съжалявам за това, което са ти причинили, направо ми се доплака какво правят с нас тия лекари, като опитни зайчета сме, но твоят лекар звучи много обещаващо. Но и друго да ти кажа, преди време ми беше попаднала информация, че яйчника може да се самовъзстановява, има такава способност, така че не го отписвай. А това, че е нарушена част от тръбата, която трябва да поеме яйцеклетката чак ми е странно как се е видяло на ехограф. Обикновено тръбите по никакъв начин не могат да се видят, камо ли някоя част от тях, така са ми казвали лекари де..
Аз ще съм малко негативна този път, но не можах да спя снощи от притеснение. Мина ми прегледа при Калчев и се потвърди, че ендометриозата се завръща при мен след 3 години от операцията ми Cry Две малки кисти се видяха на единия яйчник, Калчев каза да не ги мисля в момента, малки са, не пречели, яйчниците ми функционират, така че следва проверка на тръбите в най-скоро време, да видим там какво ще покаже. Е да ама как да не го мисля, ужасно коварно нещо е това и усещам как нямам контрол над него, защо се появява и до кога ще продължава този ад !? На всичкото отгоре ужасните ми болки, които се появяват при цикъл сигурно са от това. И сега ще го мисля нарастват ли не нарастват ли, пречат ли, как ще се настани това бебче там Disappointed Докторът в действителност беше много обнадежден, че не е пречка това, но аз знам, че при всяко момиче е различно... Интересното е, че последното ми изследване за АМХ излезе 1.8, а Калчев преброи 12 фоликула в другия яйчник и каза, че резултата е абсолютно грешен. Този АМХ ще излезе много подвеждащ показател, не знам какво да мисля. Та така..  борбата явно тепърва започва при мен.

# 70
  • Мнения: 1 998
violet4e, знам как се чувстваш. Страхът да не се завърне тази гад го има постоянно при всички, които се борим с тази болест. Няма да се предаваме, защото знаем колко много жени са успели и са родили живи и здрави бебета, въпреки болестта. Heart
Що се отнася до яйчниковата тъкан, АГ каза, че не се възстановява.
Аз съм една идея по-добре. Наистина много плаках, но ми поолекна. Знам, че всички тук ще успеем, по един или друг начин, знам го. Heart

# 71
  • Мнения: 828
Здравейте, в предната тема само ви наблюдавах и тихичко се радвах за всички. След усилено майско бебеправене сега си чакам юнските резултати. Аз съм с редовен цикъл на 29-30 дни. Като от 9 до 21 ден с ММ не сме пропускали повече от 1 ден. НЕочаквана М на 03.06.. Знам, че е прекалено оптимистично да мисля, че е станало,та то не е гаранция хаха, но много се надявам. Това чакане ще ме убие, въобразявам си всякакви симптоми, не мога да го контролирам. Не знам вие как издържате на това чакане. Надявам се да ме хване прашеца и скоро да поръся и аз. А на всички момичета, които все още чакат и опитват мога да кажа, че не сте сами, толкова много хора тук ви подкрепят и преживяват всичко с вас и се молят за вас.. само бъдете силни ! Blush

# 72
  • Мнения: 242
Ех момичета - кокичета! Колко истории и колко емоции изживях докато чета! Не се включвам редовно в писането, но преживява всяка една от вас. За толкова кратко ви почувствах толкова близки! Кураж и късмет на всички Flowers Four Leaf Clover
Поздравявам всички, които се сдобих с техните чертички и тези който вече имат ехо-фото. Толкова хубаво ми става като видя снимчица, все едно е моя! Вземам от прашец и го слагам в душата си! При мен няма нищо - чакам М с обичайните и ПМС Confused На мен ми откриха някакъв полип, който уж бил малък, и не пречел.... Чудя се да ходя ли по изследвания и лекари при положение, че ММ не е ходил на втора СГ.... Така де, нищо ново.
Хубава неделя и нека положителните тестове започнат СЕГА!

# 73
  • София
  • Мнения: 2 661
Полип съм махала с кюретаж. Моят беше на шийката ба матката. Всички лекари ми казаха, че пречи. Може да се забременее и с полип, но отделя секрети и правел проблеми с микробиологията.

# 74
  • Мнения: 225
Слънчогледче, благодаря за подкрепата. Криво ми е много, но трябва да намеря силите да продължа. За яйчниковата тъкан се опитах да намеря къде го бях чела това, много бях ровичкала по този въпрос след операцията ми, защото от едната страна кистата беше над 7-8 см. После ми казваха, че яйчника е видимо по-малък и не е сигурно дали работи, но с течение на времето заработи и ясно започнаха да се виждат фоликулите. Ох дано ни споходи чудото, медицината наистина не е точна наука и постоянно стават неща, които са необясними за лекарите.
Благодаря и на всички, които редовно ни ръсят с прашец, всеки път мислено грабя от него и се моля Heart

Общи условия

Активация на акаунт