Бързи здравословни въпроси и отговори – 26

  • 26 471
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 431
Здравейте,
По време на овулация ми се появи типичната прозрачна цервикална слуз, което е нормално. Сега обаче 5-6 дни след овулацията ми се появи бяло кремообразно течение без мирис, по-обилно е като се изхождам по нужда. Това нормално ли е ?

# 61
  • Мнения: 1 532
Здравейте, днес правиха на синът ни Манту,беше подуто при лекаря ,прибрахме се в нас след 10 минути и вече беше спаднало балончето.
Нормално ли е ? Четох ,че балончето се задържа от 6 до 8 часа ,а нашето го няма вече..
В понеделник сме да го отчетат.

# 62
  • Мнения: 47 981
Нормално е
До понеделник ще стане като ухапано от комар, затова тогава се отчита

# 63
  • Мнения: 1 532
Благодаря,че се притесних като го съблякох и видях ,че го няма.

# 64
  • Мнения: 4 611
Вчера ядох таратор с орехи, но явно е останала част от черупката, защото я "сдъвках" доста агресивно. Заболя ме веднага, днес още ме боли докато ям и пия. Мисля, че няма счупено. Чудя се да чакам ли да мине или директно да ходя на зъболекар?

# 65
  • Мнения: 54 413
Изчакай малко.
Ако и в понеделник те боли, иди.

# 66
  • Мнения: 13 544
Благодаря,че се притесних като го съблякох и видях ,че го няма.
Може изобщо да не се появи. Така беше при сина ми, когато отидохме за отчитане сестрата го потупа няколко пъти и си отчете резултат.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Благодаря,че се притесних като го съблякох и видях ,че го няма.
Може изобщо да не се появи. Така беше при сина ми, когато отидохме за отчитане сестрата го потупа няколко пъти и си отчете резултат.
Е,в този случай не сложиха ли БЦЖ отново?Нали точно за това правят манту,да се види има ли нужда от БЦЖ?

# 68
  • Мнения: 13 544
Не, не сложи.

# 69
  • Мнения: 5 860
Здравейте,
По време на овулация ми се появи типичната прозрачна цервикална слуз, което е нормално. Сега обаче 5-6 дни след овулацията ми се появи бяло кремообразно течение без мирис, по-обилно е като се изхождам по нужда. Това нормално ли е ?

Може да са гъбички. Чувала съм, че те нямат неприятен мирис. Ходи да си пуснеш една микробиология най-добре.

# 70
  • Мнения: 1 532
Преди ваксината четох че ако не се отчете резултат се слага наново.
Но днес питах лл ,каза че не се поставяла повече.
Щом имал белег ,тя веднъж вече е поставена .

# 71
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Да попитам нещо набързо. Нараних си нокътя на палеца, по-точно порязах го. Но липсваща част няма. Цепнат е някъде до средата. Търпя си болката и чакам да заздравее или трябва да се ходи на лекар, за да отстранят нокътя?

# 72
  • Мнения: 54 413
Не.
На мен така ми се счупи нокът, вертикално. Боли, но с лепенки го задържах и изчаках да порасне.
Сега е добре.

# 73
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
DeVa®, благодаря. Единствено с лепенки ли? Вече сложих, за да спра кръвта. А маже ли се с нещо?

Последна редакция: пт, 12 юни 2020, 21:14 от 'Маргарита

# 74
  • Мнения: 54 413
Само лепенки слагах, при мен нямаше много кръв. Не съм мазала с нищо.

Общи условия

Активация на акаунт