СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 22

  • 24 165
  • 801
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 47 963
Ще им стискаме палци Hug

# 796
  • София
  • Мнения: 1 569
Да, на първо класиране канят да се запишат първите 100 момичета и първите 100 момчета. След това вече ги канят по бал.

От сайта на Колежа:

"В момента колежът приема 180 кандидати, класирани по резултат от приемния изпит.
След публикуване на резултатите, първите 110 момчета и 110 момичета биват поканени за записване."

Последна редакция: пт, 05 юни 2020, 18:26 от bazel

# 797
  • София
  • Мнения: 1 007
Аз се побърках от дати и изменения. Сега ми пратиха поредното изменение на олимпиадите. За добро е, защото има възможност да си се явят децата класирани на няколко олимпиади.
Ето я заповедта:
http://www.math.bas.bg/infos/2020_NOI_3_izvynredna/zapoved_2020_06_02.pdf
Мария, много благодаря за новината, зарадвах се искрено за всички деца, които биха могли да се явят на повече от една олимпиада или състезание. За нас специално и предишният вариант ни устройваше, но трябваше в един ден да се яви на две места.
Служебни бележки при нас нито има, нито се чува нещо за тях. Ще носи паспорт и тази бележка на 15 юни. Аз съм притеснена от наближаващите изпити, а наборката хич не й пука. Само я преследвам с разни преговори и тестове. Тя всичко си знаела.

# 798
  • София
  • Мнения: 9 108
Успех на всички кандидатстващи в АК утре!
Нашият младеж не прояви интерес. Каза, че не иска да учи предмети на чужд език.
На мен с наближаването на НВО ми става някак приповдигнато. На времето ни обясняваха, че на изпит се отивало като на празник/или на сватба Grinning . Явно ми е останало от тогава.
Да идва, да минава и да продължаваме напред на по-спокойни обороти.

# 799
  • София
  • Мнения: 922
Успех и спокойствие на всички деца, кандидатстващи утре!

# 800
# 801
  • София
  • Мнения: 7 049
И от мен успех на всички, за които АК е мечтаното училище! Каквото и да се случи, не позволявайте децата да се отчайват, да изпадат в униние и минорно настроение! Не всичко в този свят и живот се измерва с училищните постижения (каза майката, която току-що вдигна скандал за 5 по физика Joy).
Всъщност, нарочно го казвам! Именно защото всяко дете има своята/своите силни страни! Не всички ще се справят добре с есето, но това не означава, че не са умни! Както и тези, които ще се справят с есето, но няма да се справят с теста, това означава, че са креативни, артистични и различни! Ще стискам палци за всички утре! Hug

Общи условия

Активация на акаунт