Дългото чакане след трансфер - 83

  • 33 080
  • 801
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 72
Теста е мнооого отрицателен. Аз си усещах вътрешно. Продължаваме напред до положителен. Успех на вас!
Много съжалявам искрено се надявах всичко да е наред ,но не губи надежда

# 751
  • Стара Загора
  • Мнения: 202
2CherryFerry2 не се натъжавай много, гледай напред, защото там е и детенцето ви. Този опит ЗеТ ли беше, на ЕЦ или медикаментозен,или свеж трансфер

# 752
  • Мнения: 178
Здравейте,8ден на едно ембрионче чгх 1.20 има ли шанс или всичко приключи

# 753
  • София
  • Мнения: 27
Здравейте,8ден на едно ембрионче чгх 1.20 има ли шанс или всичко приключи
Сандра, колко дневен е ембриона?... стойността на ЧХГ  не е окуражителна....😞.... пусни нов тест след 48 ч.... може да се бави малко....

# 754
  • София
  • Мнения: 27
Според мен нищо не може да се каже още, трябва след 48 часа пак да се изследва и да се е удвоило.
Само аз ли чинно си изчаках деня за изследване (при мен беше чак на 15-ти ден на 3 дневни). Не мога да си ги причинявам тези ранни стресови ситуации, които често нищо не показват.

Най разумно си постъпила!!! Имаш явно желязна воля!... Напълно излишни са тези терзания, ама пусто нетърпение и надеждица... Толкова години... какво са още 14 дни... Браво на теб! Не съм прочела предишните ти коментари, съжалявам, но какъв беше твоя развой?

# 755
  • Варна
  • Мнения: 563
Здравейте,8ден на едно ембрионче чгх 1.20 има ли шанс или всичко приключи

Според мен няма шанс за съжаление Confused

Cherry, съжалявам, знам какво е. Горе главата и продължаваш напред Hands Plus1

# 756
  • Мнения: 28
Беше стимулиран опит. Свеж трансфер на две тридневни ембриончета. Едното беше по-бавничко и в другото ни беше надеждата. От 6 яйцеклетки само 2 се оплодиха. С мъжки фактор сме. Чакам обаждане от доктора за коментар и ще питам кога може да е следващия опит. Няма да се дам без бой, до последно ще се борим.

# 757
  • Мнения: 310
Прегръдки, Чери!
Следващият път ще успеете! От сърце ти го желая!
Hug

# 758
  • Стара Загора
  • Мнения: 202
Да, поговори с него, обсъдете как да постъпите следващия път, кураж и не губи надежда! Зависи много от случая и ситуацията, но аз бихте посъветвала ако следващия път изкарате повече яйцеклетки, да ги оставите до 5-ти ден и сложете едно и замразете другите, за да имаш за повече опити, ако се наложи. Примерно ако не улучвате имплантационния прозорец примерно. Не знам и аз отстрани лесно се дава акъл, но се успокой и се радвай на лятото и мисли позитивно - така някое ангелче от небето ще си те хареса и ще си каже “Ей тази прекрасна усмихната жена искам да бъде моя мама” Simple Smile

# 759
  • Мнения: 7 898
И ако нито една не оцелее до 5 дена какво става? Така ще остане без нито една.

# 760
  • Стара Загора
  • Мнения: 202
Затова уточних, че зависи от случая и ситуацията Simple Smile

# 761
  • Мнения: 7 898
Затова уточних, че зависи от случая и ситуацията Simple Smile
То хубаво си уточнила, но съветват ти е съвсем друг Rolling Eyes.
За да ги замразят, трябва да оцелеят до 5 ден!

“ но аз бихте посъветвала ако следващия път изкарате повече яйцеклетки, да ги оставите до 5-ти ден и сложете едно и замразете другите, за да имаш за повече опити, ако се наложи”

# 762
  • Стара Загора
  • Мнения: 202
Много ясно, че ще дам съвет или изкажа мнение на база личния си и за щастие успешен опит досега. Повече не смятам да навлизам в излишни полемики и спорове. Надявам се, че само ти разбираш думите толкова погрешно

# 763
  • Мнения: 6 310
И ако нито една не оцелее до 5 дена какво става? Така ще остане без нито една.

Тези които няма да оцелеят до 5ти ден, надали ще оцелеят и в матката ѝ.  Ако става въпрос за 2-3 ембриона, как да е. Но ако са повече....

# 764
  • Мнения: 1 221
аз съм много "ЗА" начина на мислене на geizer. Имам 3 неуспешни трансфера с 3 дневни (общо 5 ембриона). Имам само още 2 замразени на трети ден и този месец ще ги "рискувам" до 5ти ден. Те, ако не оцелеят в лабораторията и в мен надали ще оцелеят или ще е някакъв спасителен план на некачествени ембриони. Ако оцелеят, оцелеят, ако не, няма да се прави трансфер с излишните му емоции около него.

Общи условия

Активация на акаунт