Дългото чакане след трансфер - 83

  • 33 176
  • 801
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Благодаря за отговорите Simple Smile

# 736
  • София
  • Мнения: 27
Привет на всички мами, настоящи, чакащи, искащи, молещи... Имам безумен въпрос, но е очевидно, че всички неща, който ме интересуваха- намерих тук! По същество: ЗЕТ на 27.06 на два 5 дневни бластоциста. Никакви симптоми, освен леко подръпване ниско в корема от време на време. Освен Естрофем и Утрогестан, имам Прегнил и Емграс, по инжекция през ден. С доста тънка лигавица съм... около 8мм... но Док, каза че е чудесна/ явно морфологично/. Разбира се, шило в торба не стой- днес , когато ходих до болницата да ми сложат Емграст-а... си пуснах едно ЧХГ... от скука ли, от глупост ли, от нетърпение... резултат 3,86 на 4 ден.... Моля, помогнете с моят филм.... ДАЛИ НЕЩО СЕ Е СЛУЧИЛО?!? Може ли да е от Прегнила?!?...🙄... Помагайте... и нека Силата бъде с вас!

# 737
  • Мнения: 1 193
Според мен нищо не може да се каже още, трябва след 48 часа пак да се изследва и да се е удвоило.
Само аз ли чинно си изчаках деня за изследване (при мен беше чак на 15-ти ден на 3 дневни). Не мога да си ги причинявам тези ранни стресови ситуации, които често нищо не показват.

# 738
  • Мнения: 9
Според мен нищо не може да се каже още, трябва след 48 часа пак да се изследва и да се е удвоило.
Само аз ли чинно си изчаках деня за изследване (при мен беше чак на 15-ти ден на 3 дневни). Не мога да си ги причинявам тези ранни стресови ситуации, които често нищо не показват.
И аз това се замислих днес,дали не избързах да си пусна тест на 9 ден,не трябваше ли да изчакам до днес,но.....
А и не знам какви трябва да са нормалните стойности на ЧХГ 14 дни след трансфер

Последна редакция: чт, 02 юли 2020, 04:07 от MilenaToncheva

# 739
  • Варна
  • Мнения: 365
Здравейте, на някоя от вас случвало ли се е да направи трансфер с гъбички? До колко пречат?

# 740
  • Мнения: 72
А на някоя от вас спирали ли са да я болят гърдите на 7 ден от трансфер

# 741
  • Мнения: 1 221
Neli,  гъбичките изобщо не проблем за трансфер, с лекар съм го обсъждала. Имам все бактерии и са ми казвали, че ако е само кандида, съм чудесна, важно е да няма и друга гад ПО ЗАКОН. На практика според мен и другите гадини не пречат, стига да не възпалят лигавицата

# 742
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 059
Добро утро.Момичета някоя ще се заеме ли да пусне нова тема?

# 743
  • Мнения: 28
А на някоя от вас спирали ли са да я болят гърдите на 7 ден от трансфер
Мен спряха да ме болят. Днес ми е теста и не ми се ходи. Страх ме е от резултата. Бях толкова ентусиазирана, когато стартирахме. Чакаме този момент от декември. Ходех с усмивка на всеки преглед и манипулация. Приемах цялото това нещо, като приключение. Вдъхвах сила и позитивизъм през цялото време на мъжа си, а снощи се наревах пред него като малко момиченце. Вярвах, а сега се чувствам празна и немощна. Много ме е страх! Ще опитаме отново, ако е неуспешно, но толкова силно се надявах, а сега съм на дъното и се ядосвам на себе си...

# 744
  • Мнения: 72
А на някоя от вас спирали ли са да я болят гърдите на 7 ден от трансфер
Мен спряха да ме болят. Днес ми е теста и не ми се ходи. Страх ме е от резултата. Бях толкова ентусиазирана, когато стартирахме. Чакаме този момент от декември. Ходех с усмивка на всеки преглед и манипулация. Приемах цялото това нещо, като приключение. Вдъхвах сила и позитивизъм през цялото време на мъжа си, а снощи се наревах пред него като малко момиченце. Вярвах, а сега се чувствам празна и немощна. Много ме е страх! Ще опитаме отново, ако е неуспешно, но толкова силно се надявах, а сега съм на дъното и се ядосвам на себе си...
Дано всичко да е наред и дано резултатът е позитивен
Акушерката която ми следи нещата ми обясни че е имало случай при който е настъпвала и менстроация но теста е позитивен
Не губи надежда отиди направи теста
Аз съм в същата ситуация много се притеснявам и Не мога да спя нервна и ревнива съм но все още имам и мъничка надежда
Кога ви е бил трансфера
Стискам палци!!!!!

# 745
  • Мнения: 28
А на някоя от вас спирали ли са да я болят гърдите на 7 ден от трансфер
Мен спряха да ме болят. Днес ми е теста и не ми се ходи. Страх ме е от резултата. Бях толкова ентусиазирана, когато стартирахме. Чакаме този момент от декември. Ходех с усмивка на всеки преглед и манипулация. Приемах цялото това нещо, като приключение. Вдъхвах сила и позитивизъм през цялото време на мъжа си, а снощи се наревах пред него като малко момиченце. Вярвах, а сега се чувствам празна и немощна. Много ме е страх! Ще опитаме отново, ако е неуспешно, но толкова силно се надявах, а сега съм на дъното и се ядосвам на себе си...
Дано всичко да е наред и дано резултатът е позитивен
Акушерката която ми следи нещата ми обясни че е имало случай при който е настъпвала и менстроация но теста е позитивен
Не губи надежда отиди направи теста
Аз съм в същата ситуация много се притеснявам и Не мога да спя нервна и ревнива съм но все още имам и мъничка надежда
Кога ви е бил трансфера
Стискам палци!!!!!
На 23.06. Мерси за куража! Имам нужда някой да ми плесне два шамара и да се стегна Simple Smile Отивам да си дам кръвчицата. Стискам палци и за теб и за себе си и за всички чакащи!

# 746
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 059
Чери,стискам палчета за отличен резултат Hug

# 747
  • Мнения: 310
Ренета, днес ми е точно 7 ден след трансфер на две пет дневни ембриончета, но изобщо нямам никакви симптоми от самото начало.  Какви ли не коментари четох из форума - някои имат симптоми, други никакви. Не се вглеждай много в симптомите, опитай се да се разсейваш.
В работата ми съм супер работлива тази седмица, създавам си допълнителни дейности, за да не мисля много за резултата - какъв ли ще е, какво ще последва... Занимавайки се с други неща, времето минава по-бързо.

Чери, стегни се! Стискам палци и очаквам с нетърпение хубава чхг стойност да споделиш с нас.  Hug

# 748
  • Мнения: 28
Теста е мнооого отрицателен. Аз си усещах вътрешно. Продължаваме напред до положителен. Успех на вас!

# 749
  • София
  • Мнения: 27
Теста е мнооого отрицателен. Аз си усещах вътрешно. Продължаваме напред до положителен. Успех на вас!

Чери! Много съжалявам!😞....Сега кога мислиш за следващ?

Общи условия

Активация на акаунт