За тази част от съвременните мъже.

  • 5 720
  • 190
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте. Тук ще говоря за 25-30 годишните мъже, които са геймъри, прекарват значително време на телефона през деня и на компютъра вечер, докато говорят с други приятели, фенове са на Cosplay моделки покрай аниме филмите и игрите и упорито ги следват в социалните мрежи като Instagram предимно. Знам, че за по-зрялата част от вас звучи смешно или нелепо, но голяма част от младото поколение се сблъсква с такъв тип съвременни мъже.
Аз съм във връзка с такъв тип представител и искам да разбера как протича ежедневието ви с такъв човек. Не ви ли дразни начина му на живот и това негово хоби, което се случва всеки ден, понякога до малките часове, докато вие го чакате да дойде в леглото? Не ви ли смущава това, че следва косплей мацки и им харесва/коментира снимките публично, а вие се стараете да изглеждате добре но не става и на половина толкова добре колкото тях, в следствие на което отключвате комплекс за визията, килограмите и още куп неща в себе си? Как всеки път като си отвори спонтанно инстаргам профила пред вас е залят със снимки на такива перфектно изглеждащи (не за друго, а защото ги следва) Как успявате да постигнете баланс в това да правите неща заедно и в това да си давате свободно време без да има сърдене и чувство на самота? И това как рядко му идва отвътре да говорите за някаква тема или да ви изведе на разходка/вечеря, но ако приятелите му звъннат да играят нещо винаги е готов и има какво да си каже с тях. Всичко това, което съм описала важи за мен и ми се случва от доста време насам и много бих искала да разбера при вас момичета какво е вашето решение за справяне с такъв тип.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Даже не бих се опитала, ако не споделям хобито и интересите му. Такава връзка за мен няма бъдеще и е абсолютна загуба на време.

# 2
  • Мнения: 5 300
Никак, моят бивш не е геймър, но и той е запален по следване на всякакви шаврантии в Инстаграм с перфектните тела и бля бля, ааз също отключих комплекс за визията си, в крайна сметка се разделихме, за да имаш връзка с такъв човек трябва да си пълно перде, аз не съм, очевидно и ти, едва ли ще стане, много скоро съвсем ще ти писне.

# 3
  • Мнения: 10 993
И аз мисля, че да имаш връзка с такъв човек, трябва да си пълно перде, а не всеки го може това. Отделно когато си влюбена, ти се иска егоистично и той да е влюбен, да иска и да вижда само теб. В момента в който преживееш тези моделки, ти ще си го разлюбила и ще ти е все едно и тогава ще се влюбиш в друг и този ще го разкараш.
Така като те чета и малко ме е страх синът ми да не стане такъв, защото то си е такова младото поколение.

# 4
  • София
  • Мнения: 17 283
Няма никакъв начин да се справиш - особено като се появи дете и се окажеш общо взето самотен родител с още един недорасъл пубер у дома.
Такива хора биха живели добре с два типа жени - които споделят хобито им (така се получи с бившия ми и сегашната му жена, геймят си и двамата, нямат деца и всичко им е точно, без ирония го казвам); или с жени, които не са особено влюбени, а са с тях по други причини (пари? секс? да не са сами) и си имат свой си паралелен живот, в който мъжете нямат участие.

# 5
  • Мнения: 3
Като знаете, че харесват Cosplay моделки, то вие може да се превърнете в любимата му геройня и да го изненадате. Може да не сте моделка, но той би се зарадвал отново.
Има и жени геймъри. Ако вие сте жена може да поискате да играете заедно с него в един отбор. Даже има и жени, който са се омъжили след запознаство в онлайн игра.
Голям процент от съвременните хора играят геймс, било то на лаптоп, телефон или конзола.
Играя на геймс, когато имам време и харесвам Cosplay girls.

# 6
  • Мнения: 2 111
Аз връзка с такъв не си представям. Не заради моделките, а просто аз смятам, че хобитата и интересите са много важни (аз също имам много такива), но не трябва да пречат на личния живот. Те са там да създават цвят и моменти на щастие, но обсесивните състояния вече са deal breaker за мен. От това, което описваш, твоичкият системно те пренебрегва заради геймърството. В случая, че е геймърство точно няма значение. Аз се интересувам от футбол и познавам много типове фенове-мъже. Има и там много такива като твоя - само това им е в главата, гледат всички мачове от всички първенства и шампионати, следват по социалните мрежи разните там жени на футболисти и други свързани с футбола моделки и плеймейтки. Това, което съм забелязала е, че това най-често са мъже с някакви дефицити, които попълват чрез този нездрав интерес. Умереността е ключова.
Според мен няма да се задържите дълго с този, а ако се задържите, то ти ще страдаш. Заслужаваш мъж, който е пълноценна личност със своите интереси, но и те уважава като жена и личност.

Като знаете, че харесват Cosplay моделки, то вие може да се превърнете в любимата му геройня и да го изненадате. Може да не сте моделка, но той би се зарадвал отново.
Има и жени геймъри. Ако вие сте жена може да поискате да играете заедно с него в един отбор. Даже има и жени, който са се омъжили след запознаство в онлайн игра.
Голям процент от съвременните хора играят геймс, било то на лаптоп, телефон или конзола.
Играя на геймс, когато имам време и харесвам Cosplay girls.



Тези неща са хубави идеи, но се правят, когато човекът до теб заслужава подобни жестове. От това, което чета, с поведението си този е заслужил само ритник отзад.

# 7
  • Мнения: 5 300
Като знаете, че харесват Cosplay моделки, то вие може да се превърнете в любимата му геройня и да го изненадате. Може да не сте моделка, но той би се зарадвал отново.
Има и жени геймъри. Ако вие сте жена може да поискате да играете заедно с него в един отбор. Даже има и жени, който са се омъжили след запознаство в онлайн игра.
Голям процент от съвременните хора играят геймс, било то на лаптоп, телефон или конзола.
Играя на геймс, когато имам време и харесвам Cosplay girls.


От къде на къде чак и представления да му изнася? Все още има и нормални хора, които не са геймъри и не стоят по цял ден в сайтове, за да плакнат очи по модели и моделки.

# 8
  • Мнения: 3
Като знаете, че харесват Cosplay моделки, то вие може да се превърнете в любимата му геройня и да го изненадате. Може да не сте моделка, но той би се зарадвал отново.
Има и жени геймъри. Ако вие сте жена може да поискате да играете заедно с него в един отбор. Даже има и жени, който са се омъжили след запознаство в онлайн игра.
Голям процент от съвременните хора играят геймс, било то на лаптоп, телефон или конзола.
Играя на геймс, когато имам време и харесвам Cosplay girls.


От къде на къде чак и представления да му изнася? Все още има и нормални хора, които не са геймъри и не стоят по цял ден в сайтове, за да плакнат очи по модели и моделки.

Давам безплатен съвет на жените, как да съблъзнят такъв мъж, ако желаят вместо да се оплакват. Не карам на сила, някоя да го прави.

# 9
  • София
  • Мнения: 17 283
Съблазняването е лесно, ние за съвместен живот говорим. Не става.

# 10
  • Мнения: X
Не разбрах какви са положителните качества на този мъж...
От всичко описано личи, че е му все тая за теб, а ти чак теми пускаш как да спасиш неспасяемото.

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Няма значение какво той прави или не прави. Нито има значение при другите двойки как е. Въпросът е ти как се чувстваш с него. Защото ако не си щастлива, всичко друго се обезсмисля. А раздялата е въпрос на време.

# 12
  • Мнения: 439
С моя мъж се запознахме в залата, където тренираме. Харесах си го, излизахме, сгаджосахме се, след 4 години се оженихме. Още от самото начало сме тренирали заедно - във въпросната зала, на фитнес, покрай сватбата - на народни танци, дори на йога ходим заедно понякога. Това ни е общо хоби, като благодарение на него прекарваме близо 2 часа повече на ден заедно. В същото време когато си наумим заедно спазваме хранителни режими, заедно си правим чийтдей. Имаме много общо и мисля, че точно заради това сме чудесна двойка. Също така и двамата много обичаме да хващаме гората. Не мога да си представя как би съществувала връзката ни, ако нямахме общи интереси, както очевидно е при авторката на темата.

# 13
  • Мнения: 3 505
Мъжът ми залиташе по игри. От дете са му страст, та до 35+, а в последните години не съм го забелязвала да играе, а и не ми е споделял за някой подвиг от някоя игра. Аз съм пълен индианец в тая област. Да, но от описаното от теб усещам, че ти се чувстваш пренебрегната заради хобито на твоя, освен това ревнуваш от костюмираните модели. За мен това е важното в историята, а не това, че е геймър. Дали ще те пренебрегва заради игра, работа, друга жена, ти все си си пренебрегната. Съпругът ми играеше, но това не беше за моя сметка, но съм била във връзка, в която са ме пренебрегвали и те разбирам. Не е проблема в игрите и кого следва в Инстаграм, а в неговото отношение към теб.

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 325
Като знаете, че харесват Cosplay моделки, то вие може да се превърнете в любимата му геройня и да го изненадате. Може да не сте моделка, но той би се зарадвал отново.
Има и жени геймъри. Ако вие сте жена може да поискате да играете заедно с него в един отбор. Даже има и жени, който са се омъжили след запознаство в онлайн игра.
Голям процент от съвременните хора играят геймс, било то на лаптоп, телефон или конзола.
Играя на геймс, когато имам време и харесвам Cosplay girls.



О, да, може и тройка да му предложа.

Общи условия

Активация на акаунт