СЕДМИ клас 2019/2020 - Първа изпитна седмична тема - (15.06 - 21.06)

  • 90 845
  • 2 346
  •   1
Отговори
# 2 325
  • София
  • Мнения: 3 581
Успех и интересна тема на всички, които днес ще рисуват. Моят синковец отива като на сватба. Вчера се опитах да му кажа да си нарисува няколко човешки композиции. Само каза: "Нали знаеш, че рисувам значително по-добре от теб."

# 2 326
  • София
  • Мнения: 2 469
Успех!

# 2 327
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 471
Успех на художниците днес!

# 2 328
  • Мнения: 1 013
Извинете, ще пробвам пак, но вие толкова много пишете, че често се губя, ако чета:
Какво е мнението Ви за профилираните паралелки в НПМГ и по специално с география? Прави впечатление, че балът не е висок.

# 2 329
  • Мнения: 6 641
Успех и от мен!

# 2 330
  • Мнения: 6 958
Успех на художниците!

За нпмг няма кой да даде обосновано мнение тук, защото това е тема за родители със седмокласници, т.е. нямаме деца в нпмг. Пробвайте да питате в темата на нпмг. Нормално е балът да е нисък, защото малко деца се интересуват от география и защото изпитът по география (или олимпиадата) са с по-висока трудност от нво.

# 2 331
  • софия
  • Мнения: 25 977
Успех на художниците! Вдъхновение, размах и точност на ръката!

Последна редакция: пн, 22 юни 2020, 08:57 от zvаnchе

# 2 332
  • Мнения: 1 013
Успех на художниците!

За нпмг няма кой да даде обосновано мнение тук, защото това е тема за родители със седмокласници, т.е. нямаме деца в нпмг. Пробвайте да питате в темата на нпмг. Нормално е балът да е нисък, защото малко деца се интересуват от география и защото изпитът по география (или олимпиадата) са с по-висока трудност от нво.

Мерси!
Изглеждаше, като да знаете всичко...

# 2 333
  • Мнения: 1 402
Добро утро! На кафе съм пред форума Simple Smile Ама няма какво да чета...Олелията покрай изпитите свърши, сега чакаме по излизането на резултатите...
Стискам палци на тези които са на изпит по рисуване днес! Моите и двамата са скарани с рисуването. Не приличат на мен Simple Smile

И при моя започнаха оформянето. За сега добре. Чакаме оценката по математика - аз на нисък старт към училището, защото той накрая спря да и поправя тестовете (което му костваше по няколко съобщения) и те си останаха с по-нисък резултат Simple Smile Само да каже, че ще му остави 5 и съм я погнала...хахах

Последна редакция: пн, 22 юни 2020, 07:56 от MollyBy

# 2 334
  • Бургас
  • Мнения: 3 083
При нас терорът продължава. Вчера (неделя!!!) в 9 им пуснаха домашна работа по...???? МУЗИКА! Срок на  изпълнение: до 18ч.
В събота сутринта пък получих съобщение от госпожата по математика, че не си е предала ПРОБНИЯ ИЗПИТ по математика и да не се сърди, ако й постави ниска оценка за срока.... Стискам зъби, само да свърши и тази седмица. Дано поне на 29ти и 30ти не пишем домашни по Домашен бит и техника.... Не разбирам защо на финала отблъскват така децата....
Успех на  художниците днес! Сигурна съм, че ще се справят отлично.

# 2 335
  • София
  • Мнения: 3 581
На есен, живот и здраве, би трябвало да мога да дам лично мнение за паралелката с география в НПМГ, защото служебно ще стартираме един съвместен проект за популяризиране на професията спедитор. След срещи в няколко професионални училища по темата, срещата в НПМГ, беше балсам за ухото ми.

# 2 336
  • Мнения: 42
Добро утро момичета.Успех на художниците днес.Благодаря за съветите , опитах да я подготвя за евентуален неуспех , но всеки път тя ме поглежда и казва "ЩЕ СТАНЕ".Извинявам се ,че нахлух в темата с моят проблем ,но усетих доброномереност.Имам горчив опит на близко мое дете което отключи "хашимото" при неуспеха си.Много съм близка с дъщеря ми ,но за първи път немога да и обясна ,че може би нейния път е друг.

# 2 337
  • София
  • Мнения: 1 062
Успех на художниците днес! Лека да им е ръката Simple Smile

# 2 338
  • София
  • Мнения: 922
Успех на художниците днес!

# 2 339
  • Мнения: 7 332
Успех на децата - да рисуват с удоволствие , спокойно и с лекота !

Общи условия

Активация на акаунт