Вижте календара - СЕПТЕМВРИ наближава

  • 13 720
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 100
Здравейте мами  bouquet

Хе хе, ех 4е много беб4ета, колко хубаво: 4естити моми4енца на мама Стес и Кимбърли Hug
Сладур4е, страхотно мом4енце си имаШ, много сладък Grinning

Мертци, нямам думи, беб4овците ти са разкоШни, мили4ки, нежни...да са ти живи и здрави и много да ви радват Heart Eyes

Спарки, радвам се, 4е сте се поуспокоили с бебка, дано вси4ко бъде наред и ако трябва....скоро да си я видиШ Heart Eyes

Аз изпонаправих ве4е май вси4ки изследвания : кръвни пълни, урина, ваг. секрети и т.н. ..4е 4ак и кардиограма онзи ден (тук те задължават да я направиШ, за да те одобрят за епидурал. #Crazy) Та сега само си записваме тоновете. СледваЩ преглед през септември, ако...не се "обебим" до тогава Crazy живот и здраве.

Зия и Леси са ни много сръ4ни, много хубава снимка Flutter

На вси4ки много целувки Hug Желая ви спокойни дни ( и ноЩи) Wink

До скоро  bouquet

# 16
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Кимбърли и Стес, честити дъщерички ! Да са живи и здрави и да ви носят много радост ! А на вас момичета - бързо възстановяване! 

И на мен са ми много подути краката, особено десния, но ще се придържам към съветите от статията на ДилиПили, пък дано да има ефект.  bouquet

Зия и Леси, ама наистина сте много старателни майчета.  Grinning Heart Eyes

Лек ден на всички!  bouquet

Последна редакция: чт, 24 авг 2006, 16:24 от Picky

# 17
  • Мнения: 3 971
Честити дъщерички на Кимбърли и Стес да са им живи и здрави и много да ги радват Hug

Аз преди малко си получих утешителната награда от конкурса на *Моето бебе и аз* - физиологично шише на Чико. И вместо да се натъжа ,че не спечелих -аз се радвам като малките деца на шишето Hug Hug Hug Много съм щастлива Hug

При мен нищо ново -малкия господин не дава никакви признаци че иска да излиза Crazy

# 18
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
dvv, това ли било? И аз имам известие от пощата да се явя на гише колетно и сигурно е за същото. Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 119
Честито наследство на Денис, Муцката и Кимбърли! Да са живички и здравички, да папкат, спинкат, плачкат и каквото друго умеят!

Мерци, Бебоците ти са супер сладки!

Моята госпожица се чувства добре в мама и скоро няма намерение да излиза. Досега целих Голяма Богородица по стар стил, сега по-реален ми се вижда варианта Малка Богородица на 8-ми септември. Когато иска, тогава да излиза. Сега е къде-къде по-лесно - всичко й е под ръка - храна, вода, и не е нужно да се бори за прехраната си.  Laughing

# 20
  • Мнения: 46
Честит на мама Стес и мама Кимбърли! Да са ви живи и здрави малките принцески, са растът умни и красиви за гордост на мама и тати. Момичета, бързо се възстановявайте, за да се радвате на малките си кукли!

Сладурче, много е сладък малкия мъж. Да порасне голям и силен!

Мертци, мила, твоите сладурчета направо ме раплакаха. И аз искам близнаци! Да са ти живи и здравички и да огласяват със смях цялата къща...

Спарки, пазете се с мъничето. Тези нежни сърчица, дано да нямате повече проблеми и да родиш леко...

Леко раждане на всички майчета. Като гледам как е тръгнало, всеки ден си имаме поне по едно бебенце.  newsm32

# 21
  • Мнения: 3 971
dvv, това ли било? И аз имам известие от пощата да се явя на гише колетно и сигурно е за същото. Grinning
На мен ми го донесоха в къщи smile3534 newsm62

Maria_85   почти навсякъде казват така за бикините ,но всички си слагат Peace

# 22
  • Мнения: 449


Честита дъщеричка, Стес !
Да ти е жива и здрава, да расте умна и щастлива, да има успех във всичко и само радост да ти носи!
Бързо възстановяване на щастливата мама! Очакваме разказ и снимки с нетърпение!


Сладурче и Мертци, сега ви разгледах снимките. Много са ви сладки рожбите, направо ми напълниха душата. Да са ви живи и здрави.

# 23
  • Мнения: 1 043
това с съветите за отеклите крака е много точно... аз ги прилагам повечкото и засега се крепя ама килцата ми нещо са в повече станах цели 63 а съм само 161 и вече съм позаприличала на плондер, очаквам захлаждане за да мога да се разхождам повечко че иначе е много лошо , като гледам лентичките как ви остават само по броени дни малко тайничко завиждам Embarassed
може ли някоя мама да ми каже магнерот докога трябва да го пия - казаха ми даже че се било преносвало от него, а като влчза в деветия месец другата седмица не е ли нормално да го спра newsm78  , моята гинеколожка каза да съм го продължавала но закога да отлагам

# 24
  • Мнения: 169
Да й е честита и на СТЕС нейната дъщеричка!!!
За подуването повече на дясната ръка и крак – мисля, че е нормално. По принцип те са си малко по-големи дори и ако не сме бременни. Може да сте забелязвали преди, ако сте пробвали един пръстен на един и същ пръст и на двете ръце. Между другото днес реших да пробвам брачната си халка, която махнах преди около 2 месеца. Едвам ми стана на кутрето, а преди ми беше леко широка.  Embarassed Shocked

# 25
  • Мнения: 137
Здравейте момичета! Simple Smile
Благодаря на всички за милите думи за моите сладурковци  bouquet Hug Да са ми живи и здрави само!!! Иние с таткото не можем да им се нарадваме! Laughing
Пожелавам на всички ви скоро да си гушкате вашите бебчета, които - не се съмнявам - също ще бъдат прекрасни! (нашите гарджета са най-хубави, нали така?! Wink )
Ние все още нагаждаме режима на дребчовците. Аз не смея да ги оставя само на кърма, а и нямам достатъчно все още, затова ги дохранвам с АМ. Вече ни започнаха коликите и втора нощ не спим - първата рева единият, втората - другият. Ами така ще е явно, всичко ще си е х2, няма да ни се размине  Sunglasses
Но иначе е много весело и забавно, с таткото не се оплакваме, нищо, че сме недоспали.
Целувки на всички и нали знаете, стискам ви палци и съм с вас! Hug Heart Eyes
Успех!!! newsm10 И чакам хубави новини!!!  love001

# 26
  • Мнения: 388
Здравейте момичета!
Току-що мъжа ми донесе 3 кутии компот от ананас и се надявам да помогне,даже в момента съм седнала пред компа и ям първата кутия,а за отоците все забравям и аз да се оплача,че съм ужасно отекла,особено лявата страна-защо лявата newsm78,незнам.В началото малко ме смущаваше този факт,защото от лявата страна е сърцето,но при редовно мерене на кръвното нямаше нищо тревожно и в изследванията на урината не откриха албумин,дано да е от позата на бебчо или от топлото,а може и от килограмите Sick.Днес цял ден не съм излизала,голямо мързелуване му ударих в къщи,но за сметка на това пък утре се очертава да свърша доста задачки-живот и здраве.Всички мои познати и приятелки около мен вече родиха и си гушкат бебоците,дори едната от тях беше с термин 07.09.06,а роди преди 4-5 дена,само аз останах-вечната бременна,извинявам се,че и на вас ви мрънкам, сигурно от страни изглеждам като 5 годишно дете,тъй като и вкъщи само това говоря на близките ми,но наистина вече ми е много притеснено,особено като започнат да ми звънят по телефона да ме питат дали няма бебе и дали не съм родила ,направо полудявам #Cussing out.Ами това е от мен,тази вечер ще се натъпча с ананас eat,пък каквото сабя покаже.

Последна редакция: чт, 24 авг 2006, 19:31 от walentin

# 27
  • Мнения: 678
Честити момиченца на мама Стес и мама Кимбърли!Да са ви живи и здрави,а вие бързо да се приберете вкъщи и да им се радвате Hug Hug Hug
Сладурче,Мертци бебчетата са ви много сладки,направо радост за очите Flutter Мъжа ми ме кара няколко пъти да му ги показвам Crazy Да са ви живи и здрави и много да ви радват  bouquet
Валентин стискам палци ти да си следващата родила едно сладко бебче,че много се измъчи,докато чакаш.Стискам ти палци и успех  bouquet
Лека вечер и чакаме още бебчета  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 119
А, и Стес родила. Честита щерка, Стес!  Много любов между двете ви!

# 29
 ЧЕСТИТО НА СТЕС И КИМБЪРЛИ. ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТАТА И МНОООГО ЩАСТИЕ В СЕМЕЙСТВАТА ВИ!
 
 Мамчета, много сте мили. Толкова мили думи накуп никога не съм чувала. Невероятно е: толкова непознати хора и така добронамерени. Желая ви всичко най-хубаво, леко раждане, най - прекрасните бебоци и много щастие.

Общи условия

Активация на акаунт