Тренировки в домашни условия - 105

  • 37 354
  • 757
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 141
Звезди , честито! Бъдет здрави Heart
desi_ks, изглеждаш страхотно! Голямото ти момче също.

Аз тренирам редовно с FB, но не съм се отчитала.

# 121
  • Бостън
  • Мнения: 13 359
E, те това е вече отчет! Grinning

Честит ти син, Звезди! Жив и здрав, лакомo и поспаливо бебче да е поне първите 18 мес. Тренировка и спортни постижения никога да не му се опрат в живота!
И да си следва целите като майка му тренировъчния план! Grinning

PS Desi_кс - и на твоето дете да му върви по вода в живота! Наслука!

PS In 1921, Spanish military surgeon Fidel Pagés developed the technique of 'single-shot' lumbar epidural anaesthesia, which was later popularised by Italian surgeon Achille Mario Dogliotti (Dogliotti, 1933)

In 1941, Robery Andrew Hingson and James Southworth developed the technique of continuous caudal anesthesia using an indwelling needle. They then studied the use of continuous caudal anesthesia during childbirth, and its first use was on January 6th 1942 on a woman with rheumatic heart disease. Doctors were unsure whether the mother would survive the labor and anesthesia. Luckily, the mother and baby both survived. As medical knowledge grew, so did use and development of a suitable anesthetic for labor: the epidural.

Последна редакция: пн, 29 юни 2020, 22:18 от Agent Provocateur

# 122
  • Мнения: 9 988
Юпиии! Каква новина! 🍾
Звезди, да ти е честит юнака! 🍭🎂🍭🎂
Да ти е жив и здрав, и много да спинка! 🐻🐨🐼

Деси_кс, прекрасни сте! На добър час! 🥂🍾

Пепа, честит имен ден! 🌺🥂
Джери, честит празник! 🌺🥂

Днес почивам във ваша чест! 🍻🍻🍻

# 123
  • Мнения: 1 668
Звезди, да ти е здраво и поспаливо момчето Simple Smile Животът да го срещне само с добри хора!
Деси - изглеждаш чудесно, успех и на твоето пораснало момче!

# 124
  • Мнения: 1 079
Ех, най-после една чудесна новина!! Честито, Звезди! HugHeartHeart Eyes
Нека ви е жив и здрав, много спокойно и щастливо бебе да расте с нормални паузи за сън Kissing HeartJoy
Да може и мама да се възстановява бързо и да цари хармония! Почивайте сега и двамата, прегръдки от всички нас! HeartHug

Джери, да ти е живо и здраво момчето!! Hug

# 125
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
Само като видях 17 нови отговора и вече знаех, че си имаме бебе!!! Звезди, честито! Жив и здрав да е малкият мъж, много щастлив и усмихнат да е! На теб пожелавам бързо възстановяване! Flowers Blossom

Деси, страхотни сте и двамата!:purple_heart: Много успехи занапред!

Джери, честито на патерици на сина ти! Wine Glass

Днес съм много раннобудна. Чакам малко да се просветли навън и отивам да тичам. По план пак 11 км, харесах си този маршрут.

# 126
  • Мнения: 4 406
Момичета, благодаря!
Честито и на другите праэнуващи!
Эвеэди, живи и эдрави!

Не, не добрето, в 2.30 4/2.
Сега съм хвъкнала към яэовира да не иэбяга!

# 127
  • Мнения: 7 460
Звездииииииииииии!!! Честит ви юнак! Да расте усмихнат и палав!
Джери, честит ти именяк и на теб, пък било то и на патерица.
desi_ks, успех на пораснали младеж! Прекрасни сте, и двамата. А ти изглеждаш страхотно!
Видях и няколко впечатляващи дупета. Heart

Аз се отчитам с много ходене и спорадична йога.

# 128
  • Мнения: 361
Благодаря за милите думи, момичета! Kissing Heart
За днес Upper body.

# 129
  • Мнения: 4 661
Направих първата тренировка ,офффф много лицеви ,баси ....
Утре е крака ,слава богу 🤘

# 130
  • Мнения: 1 141
За днес отчитам HIIT + core.
Вчера приключих с поредната програма от Fitness Blender и сега обмислям варианта сама да си подбирам тренировките за известно време. Ако видя, че не ми се получава пак ще подхвана нещо структурирано.

# 131
  • Мнения: 1 401
Какъв хубав отчет Звезди, да ти е живо и здраво момченцето, да расте щастливо и безгрижно, да спинка много, че да може и мама да си почива. Hug
Деси видях ви, много сте хубави, абитуриент е нали.... ☺️
Вчера вместо шред кардио тичах и прибирах дърва... Днес не знам още какво ще е... Цял ден съм пак на педал...
Килограмите ги докараха до 51 и много се харесвам... Последно бях толкова преди много години, когато не спортувах и отслабва като не ядях... Ами разликата е поразява ща....

# 132
  • Мнения: X
Звезди, да ти е жив и здрав малкият юнак! С много късмет да е орисан! За епидуралната съм напълно съгласна - който я е измислил заслужава Нобелова награда за мир.

Деси, много попътен вятър и на твоя младеж!

Джери, честит именик! Пепа, да ти е живо и здраво името!

Какво стана с кандидат-студентите и гимназистите? Продължавам да стискам палци и чакам да се похвалите.

Пропускам някого ...

Стигнах до ден 78 на 80ДО- оставащите 2 дни ще ми се вместят идеално преди да забегнем някъде в петък. След дълго мислене, реших, че с ММ ще започнем крос трейнинг програмата на ФБ - 3 дни на седмица около 30-40 минути - добре ще му се комбинират с бягането. Аз вероятно ще бягам малко, ще пробвам и някоя от новите тренировки на Румяна (ако има любопитни, които искат да ги пробват - пишете ми). Засега мисля да не следвам календар, а да карам на волна програма до септември. Отложих ваканцията с една седмица, така че имам 2 седмици + малко преди нея, после 2 седмици ваканция, август ще се аклиматизираме обратно към рутината и евентуално септември може да подхвана някоя програма.

# 133
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
След дълго мислене, реших, че с ММ ще започнем крос трейнинг програмата на ФБ - 3 дни на седмица около 30-40 минути - добре ще му се комбинират с бягането.
Коя е таза програма? Може ли линк, ако е безплатна? Simple Smile Търся нещо, с което да запълня лятото след БР. Нещо, което ще мога да вместя с два пъти тичане през седмицата и започване на работа, и преходи през уикенда. Тоест да не е 5-6 тренировки. Не че не мога всяка една програма да я разредя... С блендърите май никога не съм тренирала. Да съм правила някоя единична тренировка само. Сигурно ще ми е интересно.

Днес ходих рано на изследвания за щитовидната, кръвна картина, захар и холесетрол. Следобед ще са готови резултатите, надявам се всичко да е ОК. Много съм потресена, че лелките пак бяха без маски или с провисен навън нос. Дано пак не ми лепнат нещо, защото в събота заминавам на първото море. Иначе не спряха да се оплакват как са изложени на риск от Ковид, като ходят на домашни посещения при непознати хора. Май и талон за кардиолог трябваше да взема, но честно казано хич не ми се виси пред кабинетите и да ми развалят лятната почивка. Ще го поотложа още малко. Simple Smile

# 134
  • Мнения: 54
Здравейте, решила съм да си закупя бягаща пътека, но се притеснявам дали няма да е шумна. Живея в блок и не знам дали съседите отдолу няма да реагират при използването й. Моля някой, който използва такава пътека у дома да сподели опита си.

Общи условия

Активация на акаунт